ONNINEN

Wałbrzych

Opinie o ONNINEN

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@telirozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w ONNINEN? Chętnie dowiemy się więcej o pracy w firmie, zarówno na stanowisku handlowca, jak i w innych jej działach. Czym ONNINEN wyróżnia się na tle innych pracodawców? Jakie możliwości rozwoju oferuje swoim pracownikom? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

olek
użytkownik zarejestrowany

firma Onninen poszukuje magazynierów do oddziału w Gdańsku @xoxo gosiak czy jeżeli oferują zatrudnienie na umowę zlecenie to jest szansa aby po jakimś czasie zatrudnić się u nich na stałe na podstawie umowy o pracę?? Może odezwą się pracownicy magazynu i napiszą swoja opinię??

teli

Premię masz taą, jaką sobie wypracujesz. Dobry zespół handlowy uznaje premię na poziomie 40% za porażkę. A nic nie stoi na przeszkodzie, aby 3 razy w roku wziąć po 90% premii. Krótko mówiąc, średnia premia w dobrym zespole to 70%.

xxl

PH 3-3,5 tys. brutto podstawa + premie, średnio około 30-40%

m.

to właśnie cały onninen buahhahaha

Kurt

Ja parę razy robiłem zakupy w Warszawie na Zabłockiej. To chyba jedyny Onninen z profesjonalna obsługą na ul. Prymasa 1000 lecia nikt nie wiedział o co mi chodziło i zostałem "wygnany" na Zabłocką

onninen

Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (art 216 § 2 KK).

klient

Onninen w Wałbrzychu posiada duży pusty magazyn i czterech gości olewających wszystko. Chłopcy nie mają prawie o niczym pojęcia, jak coś zamówisz to czekasz kilka dni, a chwalą się taką logistyką. Własnego transportu też nie mają. PORAŻKA NA CAŁEJ LINI !!!

Zostaw opinię o ONNINEN - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONNINEN