New Fashion

Sosnowiec

Opinie o New Fashion

trajano

jestem w trakcie sprawy sądowej z poprzedniąfirmą tych właścicieli, firmą VO-GA po szczegóły zapraszam na email. Mnie sięudało z nimi wygrać być może i tobie cośpodpowiem. W każdym razie nie odpuszczaj. Mój email trajan1976(a)orange.pl

Oszukana

Pracowalem 3 miesiace - o wyplate musialam sie prosic - wkoncu nie zaplacili - sprawa wygrana w sadzie, teraz komornik sciaga moje pieniadze. [usunięte przez moderatora] Komornicy znaja ta "rodzinke" doskonale. Wczesniej [usunięte przez moderatora] w firmie Vo-Ga. Uwazajcie ludzie [usunięte przez moderatora] Umowa lipna , skladek nie odprowadzaja, wyplaty nie placa.

Zostaw opinię o New Fashion - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Fashion