Frise
counter
1 1 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Frise?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
A.M Nowy wpis

A.M 30.05.17 15:49 FIRMA FRISE Zamówiłam meble pokojowe szafę,witrynę,komodę na wysoki połysk w fornirze palisander. Wszystkie meble zostały sklejone na kołki w domu klienta. Firma nie poinformowała mnie,że taki sposób montażu uniemożliwi bezpieczny demontaż mebli oraz zmianę lokalizacji np sprzedaż oraz renowację .Meble źle polakierowane,niewypolerowane ,zacieki,pęknięcie forniru pod lakierem, towar nie zgodny z umową.Zamówiłam ekspertyzę mebli, którą wysłałam do producenta celem naprawy zwrotu kosztów.Nikt z firmy nie przyjechał celem zobaczenia i spisania wad jakościowych.Od prawnika firmy dzisiaj usłyszałam ,że firma proponuje 10% obniżyć wartość mebli.Meble z wadami jakościowymi to buble.Chcąc naprawić te meble trzeba je porozbijać -porozklejać ,zakupiono wraz z montażem.REKLAMACJE W TEJ FIRMIE NIE DZIAŁAJĄ !!!!ODRADZAM WSZYSTKIM !!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous Nowy wpis
@A.M

Proszę o anulowanie tej opini

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
łuk

Frise zajmuje się projektowaniem łazienek, kuchni szaf i drzwi. Oferta na ich stronie jest ciekawa, ale dla mnie jest trochę mało przejrzysta. Zastanawiam się, jak wygląda usługa montażu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Frise - Ząbki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej