Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Tobiasz Woźniak

Żałuję, że musiałem zrezygnować z pracy w tym miejscu. Przeprowadzka. Dobrze się przystosowałem do panujących tu zasad. Jak się przyłożysz, z premią można wyciągnąć naprawdę fajną kasę.

smart674

Podoba mi się tutaj podejście do pracownika. Dobrze pracujesz - dostaniesz premie/awans. Co prawda trzeba się napracować, ale jest się o co starać.

Damian

Na pewno kontakt z prawem w praktyce i praca z ludźmi dała mi wiele doświadczenia, zarówno zawodowego jak i życiowego. Rola Negocjatora, czasem też można powiedzieć, że doradcy jest wielką odpowiedzialnością, którą z każdym dniem nosi się wygodniej. Zarobki wynagradzają włożoną pracę w swoje projekty i spoko zespół, na który akurat ja trafiłem.

starro

Jak dla mnie to idealna praca, lubię kontakt z drugim człowiekiem i nie mam z tym problemu. Ponadto w Kaczmarski Inkasso jeżeli pracuje się dobrze i sumiennie to jest duża możliwość rozwoju. Jak wszędzie trzeba pracować, ale zarobki są na dobrym poziomie. Atmosfera w pracy między współpracownikami również bardzo ok.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

aleks

praca na szczescie niemonotonna, ciagle szkolenia i rozwoj gwarantowany. jak najbardziej pozytywnie

MirosławK.

Miałem okazję przed wyprowadzką prcować i definitywnie jest to praca jaką wspominam najlepiej , bardzo dobra atmosfera i porządne traktowanie pracowników z dodatkowymi premiami. Nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności z pracodawcą.

Praca w Inkasso nauczyła mnie pracy z ludźmi, z goła większość dłużników nie będzie sympatyczną i kulturalną osobą względem nas, do tego trzeba się wysilić by podtrzymać mediację i utrzymać ugodę. Nie przyszło mi to łatwo, ale kierownik i współpracownicy naszego działu, dają cenne rady i wskazówki, które wiele mi pomogły. Pierwsze dni były straszne, ale potem było coraz lepiej. W ostatecznym rozrachunku byłem bardzo zadowolony ze swojej pracy, zarobków i tego jak byłem traktowany przez szefów. Dobre miejsce, jeżeli chcemy się rozwijać!

BrotherInArm

Atrakcyjna praca z pewnością dla kogoś kto interesuję się tematami długów i windykacji ale nie tylko (zależy od stanowiska). Zarobki są całkiem okej bo do tego dochodzą różnego rodzaju premie i dodatki więc koniec końców każdy jest zadowolony. Pensja zawsze terminowo i co do grosza się zgadza. Dopiero kilka miesięcy pracuje u nich ale naprawdę, nie ma na co narzekać.

Karol20

Bardzo dobrze tłumaczą podstawy pracy ale też można się dowiedzieć znacznie ponad podstawy. Mam bardzo życzliwych i koleżeńskich współpracowników i przełożonego. Czasem pracy więcej, czasem mniej ale zawsze jest co robić - nie ma nudy :) Zarobki jak na początek dla mnie bardzo atrakcyjne i będę się starał o przedłużenie umowy.

PPe

Pracuje się dobrze, nie ma bardzo na co narzekać. Atmosfera ok.

Maggie

Początkowo nie byłam pewna czy nadaje się do tej pracy - wydawało mi się, że w firmach jak w Kaczmarski Inkasso szukają ludzi z bardzo twardym charakterem, ale okazało się, że tak jak wszędzie - jest to firma i praca, w której trzeba też mieć serce i wyrozumiałość. Nie zawsze trafi się nam dłużnik, który będzie miły i kulturalny, na szczęście szkolenia przygotowały mnie, że nie każdy zawsze ma dobry dzień i nie raz coś niemiłego usłyszę. Atmosfera w pracy za to znacznie potrafi poprawić humor, ale i tak dla mnie najważniejsze jest to jeśli mogę komuś pomóc.

Karol

Grupa oferuje bardzo dobrą pomoc w zakresie KRD, Raport + działa znakomicie, bo wystarczy zalogować się i wpisać NIP, otrzymuje się wszystkie przydatne informacje przy jednoczesnej ochronie przy potencjalnym ryzyku. Pomoc przy odbieraniu należności i monitorowaniu dłużników na wysokim poziomie.

Firma w której wiele się dowiedziałem, o prawie i o tym jak powinna wyglądać praca z ludźmi. Nie ukrywam, że trzeba się tego nauczyć, nie tylko w tym zawodzie. Zarobki dobre, jak na negocjatora.

amelia

Jestem mile zaskoczona z warunków pracy w Kaczmarski Inkasso - mam lepsze wynagrodzenie, szanse na rozwój i dodatkowe szkolenia. Bardzo miła atmosfera w pracy, mam nadzieję, że zagrzeję miejsce na dłużej.

kamil

Praca dobrze płatna ale wymaga zaangażowania. Nie ma ciśnienia żeby być lepszym od innych itp. każdy pracuje po swojemu i to mi się podoba. Wiadomo że są jakieś standardy i minimum ale ja jako nowa osoba w tego typu pracy szybko się odnalazłem i zawsze mi tłumaczono wszystko bez żadnych zbędnych emocji czy spięć.

Łukasz89

Pracowałem jakiś czas temu i mam same dobre wspomnienia z pracy, współpracownicy zawsze wyciągną pomocną dłoń w razie problemów, widać że windykacja zmieniła się na duży plus przez ostatnie kilka lat.

Marco

Świetna atmosfera i dobre zarobki, jest droga rozwoju, są szkolenia i benefity. Mam stabilne zatrudnienie i poczucie bezpieczeństwa, ale też spełnienia zawodowego.

Marco

Sid

Chyba takim największym plusem są premię za wyniki, szkolenia wewnętrzne no i wspierający współpracownicy.

Boston

Zarówno zarobki jak i atmosfera pracy są w porządku. Miałem trafić do tej firmy na chwilę, bo nie byłem pewien czy branża jest po prostu dla mnie. Pracuje ponad rok i zamierzam pracować jeszcze długi czas. 5/5

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.