F.H.U "WIKPOL"

Tarnowskie Góry

Opinie o F.H.U "WIKPOL"

Janusz

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje w firmie skoro nie piszecie na forum. Własnie aplikowałem może uda się?Podpowiecie coś nowemu?

Maja

Czy F.H.U "WIKPOL" prowadzi obecnie rekrutację? @wito - czy udało Ci się uzyskać informacje na temat zatrudnienia w tej firmie? Może ktoś z was wie, jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi stanowiskami? Nie znalazłam w sieci informacji na ten temat, a będzie to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Tarnowskich Górach.

wito

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse, ale może nie ma co o tym opowiadac. Szukam nowych wyzwań i zastanawiam się czy to odpowiednia ku temu firma? może rozwijają swój obecny trwały zespół @maciek

tomasz

i właśnie dlatego kochany Wito zależy mi na podjęciu zatrudnienia w WIKPOL bo działają na rynku krajowym jak sam wspomniałeś już od lat dziewięćdziesiątych, to nie tylko już prestiż ale przede wszystkim doświadczenie i know how a ja jako specjalista w swoim fachu chcę współpracować tylko z najlepszymi w branży

wito

Firma Wikpol powstała już kawał czasu temu bo na początku lat dziewięćdziesiątych i od tamtej pory funkcjonuje nieprzerwanie ze sporymi sukcesami i szansami na dalszy rozwój. Od początku istnienia specjalizują się w automatyzacji procesów produkcyjnych. Zatrudniają przy okazji tego wielu uznanych specjalistów

jan

Czemu właściwie jak to ujęliście niespecjalnie poleca się Wikpol'u? Widze w ogóle, że na forum bardzo dawno nie było komentarzy, to może zmienilo sie coś na plus i teraz sa warci polecenia? Bardzo prosiłbym o odpowiedź, od nowego roku potrzebuje nowej pracy, a wikpol wygląda nawet interesująco, ale nie wiem, czy to nie tylko dobre wrażenie.

Spaniel

Mogą nie polecać, ale to forum o PRACODAWCACH z naciskiem na PRACO :) Mnie interesują warunki, bo kontakty z klientami to inny temat.

szaran

no to chyba akurat nie zaskakuje ludzi z kolei na tym forum, ponieważ i tu niespecjalnie poleca się WIKPOL

jan

witam gdzie mogę teraz znaleźć właścicieli, mam do nich sprawę, dzięki

gogo

my tez sie dobierzemy...nie polecam firmy..!!!

podwykonawca

Dokładnie wiedzą o kim piszą. Firmę prowadzi żona wraz mężem. Obydwoje siebie warci. Nie odbierają telefonów kontakt z nimi się urywa po wykonanej robocie. Jeżeli ktoś chciałby się z nimi skontaktować w celu uregulowania należności, to prawdopodobnie pracują przy budowie kaufland'u na ul. Bardzkiej we Wrocławiu.

Jak im inwestor nie płaci, to trudno, żeby wam płacili, gamonie! A poza tym chyba nie o tej firmie piszecie, bo tam jest szefowa a nie szef ... hihiih

Bydgoszcz

1. Nie wyplacaja wynagrodzen!! 2. Praca po 12h minimum!! w porywach [usunięte przez moderatora] nawet i 24!!! 3. To co sie dzieje na hotelach/domkach to tragedia jest!!!! Szef pije dalej niz widzi, pozniej jakies akcje robia ze sobie wlosy obcinaja maluja dlugopisami no paranoja!!! 4. Szef wielki cwaniak!!! lubi gnoic ludzi...ale trafi na takiego co mu sprzeda konkretnego klapsa... 5. Płacenie wynagrodzenia w ratach. o ile wogole cos dostaniesz!! 6. Ze jeszcze sie Wam nikt do dupska nie dobral....ale ja bede pierwszym!! pozdro Irek

Zgadzam się z wami oszuści jakich mało fatalne warunki pracy i nie wypłacają

xp

praca po 14 godz i jeszcze nie wypłacają banda idiotów

ferguson

nie wypłacalni szkoda tam pracować najgorsza firma w jakiej pracowałem

Marcin

Zgadzam sie!!!! rowniez tam pracowalem zlodzieje!!! obiecywali zlote gory!! a okazalo sie ze maja trudnosci z wyplacaniem pieniedzy praca po 14h!!! Pozdro Królik :D

oszusci i zlodzieje niewyplacalni

czarny5@interia.eu

oszuści niemogę doprosić o pienadze wszystko jak wyrzej

aaaa

jak wyzej, i nie polecam, oszusci to sa

zbigniew

nie polecam, praca po 12 -14 godzin, warunki fatalne, nie wyplacaja kasy !!!

tomek

najbardziej nieuczciwa firma jaka znam, zalegaja mi pensje za pol roku !!!!!

były pracownik

Potwierdzam, to co napisałam przedmówca, firma nieuczciwa i ni ewypłaca wynagrodzeń pracownikom.

LUDZIE DARUJCIE SOBIE TA FIRME !!! OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A LEDWO WIAŻĄ KONIEC Z KOŃCEM !!! TOTALNA PORAŻKA !!!

Zostaw opinię o F.H.U "WIKPOL" - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U "WIKPOL"