salon Orange partner

Opinie o salon Orange partner

xzei
użytkownik zarejestrowany

gffg, teraz jest to coraz częściej spotykane, że zamiast listu motywacyjnego trzeba odegrać scenkę - coś w formie autoprezentacji. Trochę to robienie z siebie idioty, ale dobry wyznacznik dla rekrutreów.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z salon Orange partner (stresująca, wyczerpująca ale i czasem i zdazały sie wyjątki:) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, pracowici i solidni w swej pracy. Od jakiej stawki można negocjować pensję?-nie było zadnej negocjacji. Najbardziej podobało mi się w salon Orange partner:trudni klienci,bo to dla nich tam pracowałem. Najbardziej nie podobało mi się w salon Orange partner:[usunięte przez moderatora],zdzieranie i nie odpowiedzialnośc firmy.

Zostaw opinię o salon Orange partner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie salon Orange partner