Keltec Poland

Nowa Dęba

Opinie o Keltec Poland

ania

czy o producenta łyżek do koparek można zacnie zarobić?

Praca w tej firmie nie odbiega niczym szczególnym od innych firm tej branży.Niestety mizerne zarobki zmuszają mnie do poszukiwania innej pracy.

Horacy

Słowa kojarzące się z Keltec Poland (stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .mierny Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...nie licząc prezesów- wporządku . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7,50 brutto/h Najbardziej podobało mi się w Keltec Poland: nigdy niezadowolony pracodawca Najbardziej nie podobało mi się w Keltec Poland: szkoda gadać

Zostaw opinię o Keltec Poland - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keltec Poland