Restauracja „U Józefa”

Gdynia

Opinie o Restauracja „U Józefa”

Można jakies szczegóły odnosnie tych strasznych warunków U Józefa? BHP leży? Mało płacą? Brak socjalnego?

Perełka

Owszem ludzie są tam mile i to wszystko. Warunki pracy są tam straszne, wyposażenie zaplecza lokalu rodem z epoki PRL

tipsi

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Restauracja „U Józefa”:praca z ludźmi, kontakt z klientem, doradzanie, organizacja miejsca pracy i imprez, prace biurowe Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja „U Józefa”:Zbyt duża liczba godzin pracy, nie miła atmosfera

Zostaw opinię o Restauracja „U Józefa” - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja „U Józefa”