Polska Organizacja Turystyczna

Opinie o Polska Organizacja Turystyczna

Jończyk

Praca w tej firmie przy chalubinskiego 8 to udreka, same znajomosci, 99% ludzi tam pracujacych jest po znajomosciach,ci co maja jakas wiedze sa gnojeni bo rzadza tam uklady, pensje kosmiczne (ale dla tych po znajomosciach) reszta ma dno.... Ogolnie pracuja tam same nieroby ,organizacja zbedna i nikomu nie potrzebna ktora doi unijna kase... Ostoja komunizmu... dla kogos kto nie pracowal w budzetowce nie polecam poniewaz dozna szoku , dla wielu ludzi z tej firmy czas sie zatrzymal. Brak szan na jakikolwiek rozwoj intelektualny ,ewentualnie mozna sie cofnac do tylu

Zostaw opinię o Polska Organizacja Turystyczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Organizacja Turystyczna