Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o.

Nowa ruda

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o.

piwowarczyk

witam Pracowalem w tej firmie 6 miesięcy. Dość wykorzystywania ludzi za psie pieniądze pzez agencje. pracownicy sklepu podpierdalaja na każdym kroku w klodzku az zal się robi z ki się pracowalo. nie polecam tej firmy.

Znacie firmę Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

piwowarczyk
@admin 22.07.2015 06:44

nie polecam tej firmy będą cie wykorzystywać na każdy kroku . a i pamiętaj uowa przez agencje a pisza ze umowa o prace a przez telefon na okres probny

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. - Nowa ruda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o.