suministros y coberturas

Sant cugat del vallès

Opinie o suministros y coberturas

Kilec

Czy ktoś może pracuje z nimi obecnie ? Przyznam, że wpisy mocno stare są i nie wiadomo nawet czy działają i zatrudniają Polaków czy to wszystko już dawno runęło jak domek z kart? Tutaj niby jakieś informacje na ich temat, ale to tylko dla ludzi ze znajomością hiszpańskiego http://www.infocif.es/ficha-empresa/suministros-y-coberturas-sa

n

czy na tym forum są jacyś normalni ludzie?

Pablo

Jaka praca taka płaca nieroby jedne

LOGO

Czym sie ta firma zajmuje?

denna firma - marne zarobki , kiepskie traktowanie pracownikow - zwykly (usunięte przez administratora) polaka przez polaka

Zostaw opinię o suministros y coberturas - Sant cugat del vallès

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie suministros y coberturas