firma wilobranzowa BOTAR -1

Tuszyma

Opinie o firma wilobranzowa BOTAR -1

asd

no i zapadła cisza. A mnei także ciekawi jak się tam, pracuje, jakie firma oferuje warunki pracy. Nie ukrywam, martwi mnie troche ta cisza. Czyżby nic sie w firmie nie działo? Albo wręcz przeciwnie, jest tak stabilnie że nikt tu nie ma powodów że by sie wypowiadać?

Dlaczego taka zła ta właścicielka? bardzo mnie to ciekawi - przyszła konkurencja sie jej szykuje.

abc

Ta [usunięte przez moderatora] właścicielka to jakaś masakra. Brak jej jakichkolwiek zasad dobrego wychowania, a współpraca z tą firmą to koszmar.

Zostaw opinię o firma wilobranzowa BOTAR -1 - Tuszyma

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma wilobranzowa BOTAR -1