Opinie o DONAKO S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DONAKO S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONAKO S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONAKO S.A. w Wrocław

Pedro

Kwestie finansowe są bardzo indywidualne i to uzgadnia się na rozmowie.

Zainteresowany?

Witam, jakie są stawki dla spawaczy mag z upr. na suwnice? Z góry dzięki za pomoc ????

Kaja

Co jest powodem, że tak dawno nikt nic nie pisał?

piola

no i widze, że sa u nich ciekawe oferty pracy, np. jako Specjalista ds. Sprzedaży.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DONAKO S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
bggjkj

mieliście farta że trafiliście jeszcze na ogłoszenia od tej firmy. Najwyraźniej juz znaleźli tego kontrolera jakości i od tamtego czasu nie poszukują praconwików

darek

na stanowisku kontroler jakości firma DONAKO oferuje @darok stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju zawodowego i dodatkowy pakiet motywacyjny, niestety wymaga doświadczenia w pracy na stanowisku kontrolera jakości,

kumek

no po jakimś stażu pracy to już później zatrudniają na umowę o pracę, także nie ma się czym przejmować. szukają również młodszego spec. ds zakupów ale musi być roczne doświadczenie w zawodzie

darok

Z tym to akurat nie było nigdy żadnych problemów @t6ty7u. Szczególnie na stanowiskach takich jak kontroler jakości, na początku masz na czas określony, no ale zawsze później może się to zmienić.

t6ty7u

hej wszystkim, no uwazem ze to nie sa jaies duze wymagaania 2 lata doswiadczenia i dyspozycyjnsc , ciekaw jestem czy jest u nich sznansa na umowe o prace

lek

Jeżeli szukcie pracy to Donako omijajcie z daleka oni przyjmują tylko na jakiś czas a nie dają stabilnego zatrudnienia. Ogłoszenia puszczają ze na produkcję potrzebują a to nie prawda bo na lasery tylko tam nie mają chetnych i tak pisza ale to są bzdury.A już nie mówiac o ludziach którzy bardzo podpierdalaja majstrom płeć żenska

ozek

@so, no owszem poszukują na ta produkcję. Wymagania nie sa w dodatku wysokie, bo to min. 2-letniego doświadczenia w pracy na produkcji, dyspozycyjności – 3-zmianowy system pracy, czy brak przeciwwskazań do pracy w hałasie.

so

->mati, nie widziałem ostatnio... Teraz to ludzi na produkcję potrzebują do donako. Podejrzewam,że warunki dają mniej więccej takie same jak wszędzie..

Mati

A co tym metrologjem szukajom jeszcze kogoś?

trtrtr

teraz można sie u nich zatrudnić we Wrocławiu na kilku stanowiskach, specjalsita kontroli jakości- lider, specjalista do spraw sprzedaży, może ktoś chętny..

haha

bhehehe dobra firma co to jest 2000 tysiące na ta branrze rece opadaja

wici

pewnie 2000tys masz na umowie jako podstawa, tez mi sie tak wydaje poza tym to dobra firma i dobra branża wiec zarobic dobrze też możesz poza tym maja benefity

piola

ale co to znaczy, że dają stabilne warunki umowy u nich? Można na pewno u nich zarobić ponad 2000 zł.

oni juz szukaja 5 lat i jakos ludzi niemoga znalesc dziwne co nie? niby pisza ze tak pieknie, kierownitcwo nie nadaje sie do niczego duzo pisza i gadaja malo robia..... jeszcze atmosfera nie za fajna

Karol

Ja raczej omijać chyba nie chce, bo wiem że mają wolne miejsce pracy. Szukają specjalisty metrologa ds pomiarów 3D. Oferta kusi, bo zapewniają stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju zawodowego i dodatkowy pakiet motywacyjny. Niby zero konkretów ale oferta wydaje mi się być atrakcyjna. Może spróbuję.

kastan
@Karol

oj to możemy być konkurencją @karol, ciekawi mnie czy jeśli będziesz na rozmowie pierwszy to dasz znać co i jak

Omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o DONAKO S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w DONAKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DONAKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DONAKO S.A.?

DONAKO S.A.