VMI Epe Holland BV

Epe

Opinie o VMI Epe Holland BV

loczek

zastanwaim sie bo teraz, jest wiele rekrutacji na rózne wyjazdy za granicę, wczesniej wiem,że poszukiwali ludzi do pracy tam, jednka od dawna nie widizałem,by mieli jakieś swieże i aktualne ogłoszenia o rekrutacji, moze juz nie wspolpracujaz nimi, nie wiem.

Słowa kojarzące się z VMI Epe Holland BV (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidność podparta doświadczeniem. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości bardzo mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2200 euro brutto. Najbardziej podobało mi się w VMI Epe Holland BV: możliwość zdobycia cennego doświadczenia i przyjaciół. Najbardziej nie podobało mi się w VMI Epe Holland BV: redukcja pracowników z powodu globalnego kryzysu ekonomicznego.

Zostaw opinię o VMI Epe Holland BV - Epe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VMI Epe Holland BV