Opinie o apis.pl - Spółdzielnia Pszczelarska APIS

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Apis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Apis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Apis w Kraków

DFD

Hotel w którym panuje okropny chaos . Panie kelnerki rządzą całym hotelem spiskując i robiąc intrygi na wszystkie możliwe strony. Ogólnie zarządzanie w tym hotelu to katastrofa. A sknerstwo właścicieli nie zna granic .

Kora

Kto chce po przyjęciu do pracy w pierwszym dniu poznać „życzliwość „ Pani M …kelnerki z restauracji bardzo proszę a później może zostać obgadanym przez następna kelnerkę imienniczkę pani M zapraszam !!! ???? a na koniec dnia próbnego dowiedzieć się , ze raczej nie potrzebują nikogo do pracy zapraszam !!! Hahaha dawno takiego cyrku i (usunięte przez administratora) nie widziałam

Kora Nowy wpis

DFD Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Prace w restauracji hotelowej można porównać do (usunięte przez administratora) tylko z wynagrodzeniem. Wykorzystywanie kelnerów do kilku stanowisk to standard. Imprezy obsługiwane w nieadekwatnej ilości obsługi do gości. Atmosfera w pracy bardzo napięta. No i oczywiście nie można zapomnieć o wspaniałej Pani manager restauracji, która nie szanuje pracowników i jest opryskliwa w stosunku do nich, nie wspominając o wiecznych kłamstwach. Podsumowując, NIE POLECAM.

Martyna Nowy wpis

Czy hotel nie szuka studentów do pracy ?

Firma Hotel Apis poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Madziul

Wypłacalna firma, nawet w covidzie nie było problemu, dotrzymywali słowa.

Wiki

Mam nadzieję, że tylko zadowolenie z pracy w hotelu może być przyczyną tej ciszy na forum.

porter

Jeśli firma jest dobrym pracodawcą a taką mają opinie to musi być dobrze!

Anita

Czy hotel potrzebuje aktualnie pracowników? Warto aplikować?

Zadowolony

Pracuje tam już trochę czasu i jest naprawdę ok narzekają zazwyczaj Ci którym nie chce się pracować lub są nie zadowoleni bo właściciele wymagają ludzie nigdzie za siedzenie się pieniędzy nie dostaje ????atmosfera w pracy jest jak najbardziej na TAK

A

Pracuję już od paru lat, ostatnio atmosfera jest naprawdę fajna, do pracy chce się iść

Emilia

@R a ja na jakim stanowisku pracowałeś? Jakie Hotel Apis oferuje pracownikom dorywczym warunki zatrudnienia? Taka informacja może przydać się innym osobom, które chciałyby sobie dorobić w przyszłości. @Zuza a czy Ty jesteś lub byłaś pracownikiem tego hotelu? Jeżeli tak, to może napiszesz nam jakie są według Twojego doświadczenia wymagania wobec pracowników? @Anonimowy a jaki typ umowy podpisałaś z Hotel Apis? Jak wyglądały zapisy umowy dotyczące jej wypowiedzenia i zakończenia współpracy? Długo tam pracowałaś? Czy wyjaśniałaś sprawę z osobą odpowiedzialną za wypłatę wynagrodzeń? Jak sytuacja się zakończyła?

R

Pracowałem dorywczo przez wakacje i miejsce jest OK. W porównaniu z innym hotelem, w którym byłem rok wcześniej, lepsze warunki i normalniejsza atmosfera. Nie było większych problemów z gośćmi, wiec i spokojniej dla pracownika.

Zuza

Dobra firma to ma wymagania!!

Emilia

@Przemek, może zechcesz podzielić się z innymi informacją na czym polegało lub rzekomo polegało psucie atmosfery w Hotelu Apis. Czy były jeszcze jakieś inne powody do niezadowolenia z miejsca pracy? A może przeciwnie? Warto pomóc innym znaleźć się w miejscu, które samemu się lubiło.

Stella

Czasami jest to lepsze wyjście niż akceptowanie ogólnego niezadowolenia pracowników w firmie!!!

Cezary

Konkurencja jest aktywna na tym forum?

Przemek
@Cezary

I dwóch pracowników zwolnionych w listopadzie za psucie atmosfery w pracy wszystkim pracownikom :)

oleole

Polecam omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów. Kompletny brak szacunku dla ludzi, nie tylko pracowników, ale także gości hotelu. Wieczne problemy o nic, dziwię się, że ten hotel jeszcze w ogóle funkcjonuje! Oszczędzają na wszystkim, na czym się da! Każdego traktują z góry, potrafią obciąć uczciwie zarobione pieniądze za byle błahostkę! Właścicielki (mama i córka) nie mają pojęcia o niczym, nie znają się kompletnie na prowadzeniu hotelu jak i restauracji, najważniejsze są dla nich tylko pieniądze, najlepiej, żeby pracownicy pracowali za darmo i to 7 dni w tygodniu! Do tego trzeba spełniać wszystkie zachcianki szefowej i jej córki, łącznie ze sprzątaniem prywatnych mieszkań i domów właścicieli- oczywiście w godzinach pracy! Kodeks pracy się tam nie liczy, właściciele nawet go nie znają, np wg nich Boże Narodzenie to normalny dzień pracy, za który nie należy się żaden dodatek, podobnie jak za każdą niedzielę i inne święta. Dochodzi do wielu kuriozalnych sytuacji, np córka właściciela kupiła pokojówką ściereczki w Biedrze po 3 zł, każdej po trzy, za zgubienie ściereczki pracownicy odpowiadają finansowo :) i takie trzy ściereczki muszą wystarczyć np do postprzątania 9 pokoi :D po sprzątaniu ściereczkę należy wyprać tak by była na kolejny dzień :D śmiech na sali! Przykłady można mnożyć. Ogólnie to nie jest hotel a jakaś parodia hotelu prowadzona przez ludzi, którzy nie mają pojęcia na temat jakiejkolwiek pracy i nie posiadają jakiegokolwiek szacunku dla pracowników. Siebie na wzajem niestety też nie szanują, co widać po kontaktach córki z rodzicami- zawdzięcza im wszystko a traktuje ich jak jakichś niedorozwiniętych niewolników, przykro na to patrzeć. I to za marne grosze... Fakt, że chociaż wypłaty są zawsze na czas.

;)
@oleole

Hehe ;)

;)
@;)

Z przykroscia trzeba stwierdzic, ze to prawda....

Karola

Pracowałam w tym hotelu i nie mogę narzekać ale to było dawno temu być może teraz coś się zmieniło rządził pan właściciel i zawsze był w porządku czasem sie czepial nie przesadnie ale i pogadal tak na luzie było milo tam pracować na tamten czas wszystko było ok każdy dział się dogadywał było super jak dla mnie

Jatoja
@Karola

Pan wlasciciel bardzo wporzadku - porzadny czlowiek Ale jak Pani pisze czasy jego rzadow minely

Jatoja
@Jatoja

Tak jak pisza poprzednicy teraz hotelem rzadzi haos

niestety nie polecam, chaos rządzi tym hotelem...

Margaret

Panie Pawle D. Jest to niezgodne z regulaminem i przykre,ze rodzina właścicieli dodaje opinie "o pracodawcy"! Opinia wysoce przekoloryzowana i nie prawdziwa. Wyposażenie hotelu , sprzęt i atmosfera i pieniądze na wszysto. ..istny raj poprostu. .. Prawdą jest, że wypłaty były zawsze na czas.

xxxc
@Margaret

Zgadzam sie z ta opinia. pracodwaca nie traktuje pracownikow powaznie. Premii nie ma... nie polecam tego miesca

an
@xxxc

Nowi pracownicy sa dobrze traktowani na poczatku, czuja sie wyjatkowi ale nie dajcie sobie myslic oczu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Apis - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Apis?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Apis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Apis?

Hotel Apis