Deichmann Obuwie

Opinie o Deichmann Obuwie

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Deichmann Obuwie? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

topik
 Opinia

koszyk, plus jest taki, że na terenie jednego miasta potrafi się pojawić kilka ogłoszeń do sklepów w różnych centrach handlowych. Oczywiście wynagrodzenie nie będzie większe jak 2 tyś, ale zawsze jest to źródło stałego dochodu.

ola23
 Opinia

Totalna porażka w jednym z Deichamannow w Opolu kierownicza tydzien przed koncem umowy powiedziala slowa w stylu "jezeli Pani tak bardzo chce to ja chetnie przyloze sie do tego zeby Pani juz nigdy nie znalazla pracy". Leja na urlop, niby go dostajesz a i tak dzwonia i mowia, zeby przyjsc bo nie ma kto i to dzwonia pracownice, a nie kierowniczka, praca na 1/4 etatu to jest maksimum co moga zaoferowac, 600 zl miesiecznie za ponizanie i traktowanie jak psa.

Arafat
 Opinia

Totalny [usunięte przez moderatora] w zamian za wierność niczym pies, zarobki kierowników na poziomie od 4 do 10 tyś zł miesięcznie w zależności od lokalizacji i obrotów ale za to pracownik traktowany jest poniżej krytyki max do 1,5 zł ale to przy dobrych wiatrach, według mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i tyle, znałem laskę 6-cio miesięczna tułaczka po sklepach jako stażysta kierownik w zamian że na koniec ją pożegnali bo coś tam z towarem , brak szacunku i tyle ja osobiście nigdy nie kupię ani sznurówki tej sieci

xxx
 Opinia

Ja znam wielu ludzi, którzy awansowali, chociaż pleców nie mieli. A co do negocjacji, to naprawdę w mało której firmie jest to możliwe. Za to tutaj stawka rośnie wraz ze stażem, a to spotyka się dosyć rzadko.

anonimowy
 Opinia

anonim - 2009-03-14 21:57:32 Słowa kojarzące się z Deichmann Obuwie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...brak możliwości rozwoju Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Deichmann Obuwie: Najbardziej nie podobało mi się w Deichmann Obuwie: Praca stresująca rozwoju... brak no chyba że masz plecy.... ludzie ..wspaniali tylko personel:) jakie negocjacje?? dostajesz stawkke . albo sie zgodzisz.. albo .dowidzienia.. zaznaczam.. forma

Zostaw opinię o Deichmann Obuwie - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deichmann Obuwie

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.