MAC Auditor Sp. z o.o

Opinie o MAC Auditor Sp. z o.o

Praktykant

Pracowałem w MACu kilka sezonów I za każdym razem konczylem praktyki zadowolony. Fajne projekty, czynny udział w audycie, i dużo wiedzy nawet z papierologii, jak powinna wyglądać dokumentacja. Praktyki były płatne a to chyba najwazniejszy atut dla studenta. Na koniec dostałem opinię. Fajnie jest też to że wracają z kontaktem co sezon, nie zapominają o swoich bliskich. Praktykant

asda
@Praktykant 12.04.2017 12:59

Jakie dostawałaś wynagrodzenie? Stałe czy za godziny?

MK

Mając 35 letnie doświadczenie w księgowości brałam udział w rekrutacji na stanowisko samodzielnej księgowej. Na maila otrzymałam 2 testy : podatkowy i językowy. Po 2 -ch miesiącach zaproszono mnie na test z Excela i rachunkowości. Moim zdaniem proces rekrutacji do pracy pomylił się ze szkołą i testami uczniowskimi.

Paweł

Pracuję kilka miesięcy i jestem zadowolony. Koleżeńska atmosfera w zespole i na korytarzu, dużo szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość współpracy z biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi. Zróżnicowani klienci, można się wiele nauczyć, polecam.

Marek

tragedia, firma i przede wszystkimi osoby zarządzające poszczegolnymi projektami. Mają mega bałagan w dokumentacji jak na firmę księgową to dość duży problem. Klienci często długo czekają na dokumenty, nie wiedzą jakie podatki jakie kwoty mają płacić. Bywa też że ginely dokumenty w trakcie kwartału. generalnie slabo to wyglada. jak ktos chce miec non stop problemy to mozna bo są stosunkowo tani ale malo rzetelni co niestety przeklada sie na jakość.

Mac Auditor
@Marek 03.07.2017 15:20

Panie Marku, Czy możemy prosić o więcej informacji gdzie leżał problem we współpracy?

pracownia

Świetne miejsce - bardzo nastawione na młodych ludzi. Projekty są zróżnicowane i bywają wymagające, ale otrzymuje się wsparcie przełożonego, który nie chowa się za zamkniętymi drzwiami a pracuje bezpośrednio z zespołem. duży plus za wewnętrzne szkolenia merytoryczne.

Marta

Bardzo fajna atmosfera pracy, dużo projektów i wsparcie kierownictwa. Zdecydowanie godni polecenia!

kristo

Dobra na początek, chętnie przyjmują praktykantów i stażystów. Można się wiele nauczyć. Firma malutka, ale o wysokich standardach, dobrze zorganizowana. Chętnie korzystają z nowych technologii, można poznać różne przydatne programy branżowe i ogólnie poduczyć się obsługi komputera, ms office itp. Ale raczej marne szanse na wieloletnią współpracę, co jest typowe zresztą w branży outsourcingowej.

MK

wszystko było ok, ale się nie dostałem

zubi

Dobra firma, zwłaszcza na start - mocno stawiają na młodych ludzi, do tego ma się kontakt z doświadczonymi osobami, które bez problemu służą radą lub potrafią pokazać problem z innej strony. dodatkowo można na bieżąco się porozumiewać z biegłymi jeśli pojawiają się jakieś problemy. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, może nie takim jak w korpo robiąc nadgodziny, ale sa adekwatne do wiedzy i umiejętności. dużo róznych klientów, wiec można się dużo nauczyć (nawet programów), jeśli nie chce się zostać tu na dłużej to naprawdę można tu zebrać ładne doświadczenie i narzędzia które później pomogą.

zubi

rew

Super ze praktyki w firmie są płatne niestety nie wszędzie tak jest wiem z doświadczenia ze nie w każdej firmie nawet chcą po prostu przyjmować trzeba nie wiadomo ci zrobić a co dopiero żeby jeszcze oni za to zapłacili to jest na prawdę duży plus ;)

Mi

Dobra firma na start - młody zespół i kadra zarządzająca, do tego mozna sie wiele nauczyc od nich (niektorzy sa wykladowcami na sgh). Trzeba umiec sobie radzic z presja czasu, ale w ksiegowosci to nikogo nie powinno dziwic.

luna_maja

Nie polecam pracy tutaj, niskie zarobki i mało rozwojowe. W dodatku niemiła atmosfera. Na rozmowach obiecują cuda a potem g... z tego!

praktykant
@luna_maja 09.04.2016 09:45

Kolejny raz współpracuję z firmą i mam odmienne zdanie. Można się wiele nauczyć, oczywiście jeżeli ktoś chce. Praktyki płatne, co jest dużym plusem. Zarobki adekwatne do wiedzy i umiejętności.

Zdziwiona
@luna_maja 09.04.2016 09:45

@luna_maja z ciekawości, w jakim zespole pracowałaś? Szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi atmosfery i ludzi, którzy pracowali w MAC-u. Dla mnie było i jest wszystko tak jak bym sobie tego życzyła, a praktykanci często tutaj wracają więc chyba nawet dla ludzi bardziej z zewnątrz wszystko jest w porządku.

Zostaw opinię o MAC Auditor Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAC Auditor Sp. z o.o