Opinie o Flyport Łukasz Cielemęcki w Zdany

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flyport Łukasz Cielemęcki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flyport Łukasz Cielemęcki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flyport Łukasz Cielemęcki w Zdany

Sergio_Pb Nowy wpis

Nie polecam. Chłopczyna nie ma pojęcia o towarze i jak naprawiać drony . Paprajstwo to mało powiedziane. Nie oddawajcie do napraw bo sami w domu lepiej to zrobicie.

@Sergio_Pb

Jaką część lub usługę zakupił Pan u nas?

Były klient

Drobny handlarzyk który nieudolnie naprawia drony. Naprawianiem nie można tego nazwać. To żaden serwis. Zero pojęcia o tym co robi. Skupuje rozbitki, topielce itd składa w jednego drona i wystawia jako perełkę. Części ma dużo wszystko niby sprawne a tak naprawdę nie wie co dobre co nie. Przyszły mi części od niego i 3/4 uszkodzone. Nie polecam ani pseudo napraw ani kupowania części do dronow od tego pseudo serwisu.

@Były klient

Jaką część lub usługę zakupił Pan u nas? Nigdy nie wystawiamy naprawionych dronów jako nierozbierane, bezwypadkowe. Jeśli dron jest bezwypadkowy, taka informacja jest w opisie. W serwisie ogłoszeniowym na którym sprzedajemy 90% części, nasza opinia jest rewelacyjna (najwyższa możliwa)

Piter

Nie polecam nikomu naprawy w firmie flyport Łukasz Cielemęcki z Siedlc do której odesłałem mojego uszkodzonego drona w celu naprawy prostej usterki wymiana taśmy gimbala jak sami stwierdzili, Niedosyć że nie naprawili drona to odesłali go w opłakanym stanie z masą innych usterek z połamaną dodatkową obudową uszkodzonym oprogramowaniem z przegrzewającym się procesorem z pociętą taśmą ,który nadaję się tylko na złom jeszcze policzyli se za próbę naprawy dodam że dron normalnie latał i wszystko było ok po za zaciętym gimbalem który czasami coś tam zatrybił Nie polecam nikomu Teraz muszę latać po rzecznikach praw konsumenta żeby coś odzyskać

@Piter

Klient podczas naprawy polecił zaprzestanie, i złożenie drona na starych, uszkodzonych częściach. Logiczne jest to że podczas demontażu uszkodzonej taśmy, jej uszkodzenie może się pogłębić.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Flyport Łukasz Cielemęcki w miejscowości Zdany? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Flyport Łukasz Cielemęcki. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Flyport Łukasz Cielemęcki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Zostaw merytoryczną opinię o Flyport Łukasz Cielemęcki - Zdany

Flyport Łukasz Cielemęcki