Opinie o Bottleworks w Normanton

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bottleworks. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bottleworks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bottleworks w Normanton

zainteresowany Nowy wpis

Czy w czasach pandemii są realizowane wyjazdy do pracy w firmie? Jak z kwarantanną?

Babajaga Nowy wpis

Bardzo prosze o jakies namiary na firme nr tel do agencji lub biura Knottingley i Normanton.Mieszkam w Knotingley i chcialabym tu pracowac.Z gory dziekuje Sylwia w.

Luidzi Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Janek Nowy wpis

Wspomne o krasickim (usunięte przez administratora) ktory mysli ze jest bogiem rządzi polakami a lize (usunięte przez administratora) dianie kiedys kur*wo zaplacisz za swoje postepowanie wyje*bany w (usunięte przez administratora) palancie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bottleworks spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Xxx

Napisz mala ze chodzi O Janiak, sam nieraz przeresortowalem jej majtki. Daje prawie kazdemu I zgrywa bog wie kogo a uroda nie grzeszy, ale nie przeszkadza jej czy facet wolny czy zonaty. Takich sporo tam

czerwone czapejro

Odnośnie języka polskiego w tej firmie-czyja to jest wina ze w Polsce system szkolnictwa uczy good morning i good night?czy każdy może sobie pozwolić na korepetycje angielskiego?no chyba nie...plus dla tych co chca pracowac nie znając języka i plus za to ze jest taka firma ktora daje możliwość pracy ludziom nie znających angielskiego,jezeli komuś nie odpowiada i bredzi a malo tego pewnie tam pracuje to weź sie kur....wa zastanów skoro jesteś pseudo anglikiem to po co robisz w YBS?polecam firmy gdzie pracują sami Anglicy Sigma,YPO ,teraz śmiejąc sie ze wszyscy mówią tam po polsku a ty niby znasz angielski idąc do takich firm będziesz rozmawial/la ale na przerwie w kiblu ze swoja stara bo nikogo nie zrozumiesz,czaicie?czy dalej nie

czerwone czapejro

J a tam pracowałem 4 lata i bylo spoko,możesz przyjść pijany to normalnie robisz mimo ze każdy wie,du...py latwe same na kija sie pchają :)gdyby Sylwia wygladala jak kobieta a nie kolega to tez by zrobil ha ha ogólnie rozpierd....wieczorem na resorcie można przeresortowac majtki jakiejś poleczce co liczy na awans i lekka robotę ,pozdrawiam :)

Zielona zabka
@czerwone czapejro

Czerwone czapejro. To fakt ze du..y latwe I same sie pchaja facetom nawet tym zajetym. Same szma..ty prawie tam pracuja.

Mala
@Zielona zabka

Masz racje a najwieksza jest Bożena J. Ta dopiero uwodzi I zaciaga do lozka zajetych facetow, sama wciska im nr tel, flirtuje.. Dramat. Karma wroci do tej 'panny'

Polak

Prawdziwy (usunięte przez administratora) atmosfera straszna,głównie przez mentalność naszego narodu. Nie patrza na wykształcenie biora z marszu,duza rotacja. Polak polakowi wrogiem w każdym miejscu na świecie zastanawia mnie tylko fakt dlaczego tyle w naszych rodakach jest jadu za granica? Czy jest mi to ktoś w stanie odpowiedzieć? Czy to w niemczech czy to w UK nasi rodacy za granica jakby mogli to od razu by Cie zabili. W Polsce juz takiej cebuli nie ma jak za granica widziałem.

Eldorado

Syf, niska płaca, lipne bhp bo ważniejsza wydajność, ludzie kaszlali pare dni farba bo nie było czasu zmienić filtr do spraya, polaczki poganiacze i polska patologia nieznająca angielskiego, do tego robota nudna jak flaki z olejem, pranie mózgu a nie praca, tylko dla zdesperowanych bez języka

byly pracownik

Jak wygląda obecnie sytuacja w normanton, knottlingley? są przyjęcia do pracy? Pani Agnieszka w Normanton jest?

koka

a pracowal ktos z was w cranswicku moze?

hm

Nie wiem tylko co mnie ma obchodzić wygląd Pani Agnieszki @Zielona zabka? Nic mi to nie daje a na pewno nie na temat pracy ;/

Zielona zabka

Pani Agnieszka?na Pania trzeba miec wyglad i pieniadze.Zapomniala chyba jak wygladala jak tu przyjechala,a ze zleciala z wagi to rznie wielka ksiezniczke...zalosne tak jak cala ta firma i niektore lizusy w niej pracujace

Kamil_PL

Osobiście nie polecam atmosfera straszna..., jako nowy pracownik zostałem przyjęty przez innych pracowników bardzo chłodno wręcz wrogo, byłem świadkiem jak nabijano się ze mnie oraz plotkowano (podejrzewam ze polska mentalność za granicą), 1 dnia dostałem tyle oper od Pani Agnieszki że aż głowa mała od innych pracowników również miałem wrażenie jakby krzykiem tam tylko załatwiano sprawy oczywiście byłem nowy,przestraszony 1 raz w UK i wgl.Podejrzewam ze zauważyli ze nowe mięsko to wiadomo co się z nim robi ;)Ogólnie wytrzymałem tam 1 dzień po czym odszedłem . 6.50 funta na godzine i praca po 12 h dużo wymagają , raz Ci coś pokaża po czym odchodzą i później pretensje jak coś żle robisz, a co do kradzieży niektórzy mówili że jakieś kradzieże niby się zdarzają ale czy jest to prawda nie wiem,za krótko tam pracowałem.

stary pracowik
@Kamil_PL

prawde piszesz co tam sie dzieje to nie chce sie wiezyc z tamtad trzeba uciekac nic sie nie liczy tylko ten piepszony target oni patrza jak zajechac ludzi zrobic swoje i wypiepszac do domu ,a jak padniesz to CIE za brame wyniosa

LIPA

NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY...

dawny pracownik

NIE POLECAM! Nawet jak mieszkacie na ulicy i pilnie potrzebujecie grosza odradzam tam pracy zostałem zwolniony za zgłoszenie szefostwu próby kradzieży przez jednego z pracowników na zmianie i jak mi podziękowano zwolnieniem.

super

to chba OPERATOR SLIWINGU O INICJALE K.M. pisal najwiekszy kabel trzeba na niego uwarzc PUPILEK MENADZER I NA TA NOWA MAGDE

nick

nie radze tam isc do tego szamba. Wszedzie tylko nie tam wymagania jak cholera jak by zarabialo sie co najmniej 10F na godz a tu raptem 6.50.ktos powyzej dobrze napisal NEGATYWNA OPINIE ZARAZ USOWAJA

nick

Macecz tam do pracy zawsze szukaja ponieważ jest wielka rotacja ludzi niektórzy po godzinie odchodzą. A admin kasuje prawdziwe komentarze a zostawia te najbardziej przychylne tej bandyckiej firmie.

nick

Admin kasuje prawdziwe opinie i zostawia te najlepsze każdy kto tam pracował dobrze wie jak jest !

Zostaw merytoryczną opinię o Bottleworks - Normanton

Bottleworks