F.H.U Agnieszka Adamek

Opole

Opinie o F.H.U Agnieszka Adamek

Marek

Polecam, szybka realizacja projektu sprawny remont. Uzupełnienie aranżaccji dodatkami tekstylnymi, kwiatami i śiwiecznikami, lampionami.

Małgosia

Mam wyremontowany dom choć mieszkam w Holandii. Współprac bez przeszkó, piękny projekt wizualizacje m ozna zobaczyć na stronie , wszystkim się zajęli. Zakupy remont, nadzór. Dziękuje ekipie studia aranzacji!

Anna

100%profesjonalizmu . Zakończyłam właśnie budowę i wykończenie - bez studia nie dała bym rady. Serdecznie polecam - pięknie, praktycznie i nowocześnie!!!

Piotr

Biuro projektowe jakich mało w naszym regionie. Profesjonalizm - maksimum czasu dla klienta, swietne podejscie do projektowania i wykonastawa. Serdecznie polecam głównie Panią Anieszkę Adamek. 100 % przygotowania do każdego zadania.

Zostaw opinię o F.H.U Agnieszka Adamek - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Agnieszka Adamek