INTER-MS GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O. O.

Katowice

Opinie o INTER-MS GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O. O.

nikczemny robol

praca jako monter - słabe zarobki, niepewność dalszego zatrudnienia - umowy na czas określony, a najlepsze są narzędzia jednorazówki (czyt. najtańsze marketowki noname ): w mlotowiertarkach prawie zero udaru (trochę trzeba dociskac haha), młoty bez sprzęgła , bruzdownica staje w miejscu i najesz się trochę pyłu bo nie ma odkurzacza -ale przynajmniej zaoszczędzi sie na sniadaniu - jeśli ci to odpowiada złóż swoje CV ja popełniłem błąd bo Pan M[usunięte przez moderatora] dużo obiecuje na rozmowie

Zostaw opinię o INTER-MS GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O. O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-MS GÓRNY ŚLĄSK SP. Z O. O.