Progenis

Opinie o Progenis

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Śmiechem no ale jest możliwe też wynagrodzenie 4 tys. zł. Pewnie wszystko zależy od doświadczenia. Jeżeli ktoś zaczyna pracę w branży to pewnie ma najniższą pensję z możliwością podwyżki. Czy jakiś pracownik Progenis może to potwierdzić? Jest tak w tej firmie?

progeniska
@Lidia 2 tygodnie temu

Oczywiście, że wynagrodzenie zależy od doświadczenia :) Nikt w firmie nie dostaje 2000 brutto :) tylko dużo więcej. Osobiście sobie chwale pracę w tej firmie. Może zarobki nie są jakieś z kosmosu ale jest podstawa, uznaniówka i premia sprzedażowa itd. Da rade wyżyć :) Nie ma za to GPS na du*ie, jakiś dziwnych kontroli, podsłuchów itd. Poza tym pozytywna atmosfera pracy z biurami (zw tym warszawskim), spoko dyrektorki, które w wielu sprawach dają wolna rękę. Wiadomo nie ma żadnej pracy idealnej, bez jakichkolwiek minusów ale tu, szczerze mówiąc tragedii nie ma :). Pozdrawiam

Śmiechem

Wynagrodzenie 2-4 tys brutto. 2 tysiące brutto jako PM?? To pensja minimalna w Polsce. Śmiech na sali. Dane z dzisiejszego ogłoszenia o prace.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@owoc masz rację z umową o pracę, zbyt często firmy oferują umowy zlecenie. Widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Wiesz już jaka panuje atmosfera, która oczywiście tez jest bardzo ważna w pracy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

owoc
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę @kosp. To zdecydowana rzadkość w dzisiejszych czasach, bo przecież nie każda firma jest w stanie zapewnić takie warunki, bo wszędzie starają się wciskać śmieciówki. Wiadomo jaka panuje atmosfera teraz? Pozdrawiam

ona

haribo - miałem? sprawdziłem? W takim razie jesteś mężczyzną. Z tego co mi wiadomo w Progenis było i jest 100% załogi kobiet, Twoja opinia jest fałszywa...

antyprogenis

haha dokladnie totalna sciema, dajcie sobie spokoj z ta firma, bardzo slabe zarobki, premi niekt na oczy nie widzial, ciagle rotacja ludzi w firmie, zero szkolen, zero szacunku dla pracownika, nie polecam nikomu, nawet na probe poczatkujacym przedstawicielom, bo sie tylko zrazicie do pracy w tej branzy!!!

vivi

dosłownie widze osobe z biura Progenis, pisząca powyższy komentarz.........

Progen

Chyba nie rozmawiamy o tym samym Progenisie. Pracuję tu już dość długo i nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby ktoś pracował bez umowy, albo nie dostał wypłaty na czas. Co więcej większość osób od razu dostaje umowę o pracę z gwarantowaną podstawą (normalną, a nie jakimś ochłapami)co w tej branży wcale nie jest takie oczywiste. Jak dla mnie praca bardzo fajna :)

Kasia

Ilu etapowa jest rekrutacja?

ex pracownik

Jakie szkolenia??/Ludzie dajcie sobie spokój z tymi oszustami...ani umowy, ani wypłaty...a szef...burak jakich mało

łyba

W Progenis nie odbywają się żadne szkolenia.

jaco
użytkownik zarejestrowany

Juz nie przesadzajmy, że po niektóre i to bardzo proste informacje trzeba iść koniecznie na rozmowe rekrutacyjną do Progenis, bo to czasem może być strata czasu. Napiszcie np. jak tu jest ze szkoleniami, czy czesto się odbywają? Po to powstały takie fora, by oszczędzić zarówno czas firmy, jak i pracownika.

ja

A jakie wykształcenie trzeba mieć

Miii

Podbijam temat,jak teraz wygląda praca pH w progenis. Do jutra mam czas by się zdecydować na ich ofertę. Proszę o pomoc.

me

plany są z kosmosu, nie organizują żadnych szkoleń, zapomnij o konferencjach i jakichkolwiek uroczystościach, wszystko najniższym kosztem, a wiedzę czerpiesz głównie z... internetu:)

progeniska

W tej firmie ludzie pracują latami i są zadowoleni. Warunki pracy nie najgorsze. Atmosfera też ok. Narzędzia pracy standardowe i płaca również, dostosowana do regionu i wyników w pracy. Plany kwartalne do zrealizowania, a i dodatkowe premie miesięczne też często wpadają. Nie ma wyścigu szczurów i nadmiernej kontroli. Plusem i minusem są nienormowane godziny pracy. Sam sobie organizujesz czas pracy. Czasami kończy się wcześniej, a czasami 22 z dojazdem do domu to norma. Zdarzają się szkolenia, konferencje, jakieś uroczystości. Firma zatrudnia osoby z wykształceniem medycznym i doświadczeniem, komunikatywne, głównie młode kobiety. Umowy na czas nieokreślony też są bardzo częste. Praca wymaga bardzo dużej wiedzy i ciągłego doskonalenia. Prezentacja w szkole rodzenia przed dużymi grupami to standard. Więc umiejętność wystąpień publicznych też jest mile widziana. Ogólnie praca wciągająca :) polecam osobom, które nie szukają korporacyjnych przygód, tylko stałego zajęcia.

parapapa
użytkownik zarejestrowany

nie rozumiem @Jotek do końca Twojego toku rozumowania... jak dla mnie to wyniki właśnie wpływają na premię

Pro

Praca ogólnie fajna i ciekawa. Dla osoby, która chce się rozwijać. Liczą się wyniki, tak jak i wszędzie. Atmosfera ok. Ważne są relacje z klientami. Zarobki nie najgorsze, premię też się zdarzają. Narzędzia pracy też dobre, nienormowany czas pracy :) Nie zatrudniają mężczyzn. Polecam :)

młoda

Popieram w 100%, brak profesjonalizmu, ściągają ludzi na rozmowy kwalifikacyjne po parę razy, a na końcu nie można się nawet doprosić o głupi telefon czy maila z decyzją. Ns spotkaniu rekrutacyjnym (usunięte przez administratora) o ucinaniu premii za nieterminowe składanie raportów, a sam nie jest terminowy za grosz. Co za(usunięte przez administratora)! Nie polecam tej firmy - strata czasu. Ps. Nie jestem zdesperowaną bezrobotną, bo okres oczekiwania na odp. z firmy Progenis był tak długi, że zdążyłam znaleźć inną pracę.

...

pensja ok 2tys na rękę, jeśli się mocno sprężysz to i kwartalna premia wpadnie ale na cuda bym nie liczyła, mało której udaje się 100% osiągnąć.A ilość godzin pracy- to zależy czy Ci zależy na premii ;) czasami i do 22 trzeba zasuwać ale w inny dzień po 15 jesteś wolna, sama sobie regulujesz dzień pracy.

Aninim

Jakich zarobków można się spodziewac na stanowisku przedstawiciela? Ile godzin dziennie się pracuje? Czy są jakies normy do wyrobienia? prosze o szczere i konkretne informacje, bo tutaj tylko inwektywy pod adresem firmy mozna przeczytać, konkretów zero.

basia

nie polecam, pan (usunięte przez administratora)moze panu przydałoby się szkolenie z zasad komunikacji międzyludzkiej? bo widzę ze czas to pan potrafi zajmować ludziom ale z honorem zadzwonić i poinformować czekających o podjętej decyzji to już nie bardzo.

xxx

Zdecydowanie odradzam! Firma niepoważna, kompletnie nie wie czym się zajmuję, po omacku nasladuje konkurencję i wmawia przedstawicielom że ich pensja to standardowa średnia krajowa dla PM, jesli wyrobisz plany- raczej nie realne to dostaniesz premie- od kilku lat na tym samym poziomie a plany tylko rosną. Jedyny plus to brak kontroli- nie wazne co robisz ważny wynik, raport trzeba napisać bo wypada :) Fajna praca na wdrożenie sie w ten rodzaj pracy ale uciekac jak szybko się uda to poważnej firmy, w przeciwnym wypadku utkniesz na dobre bez perspektyw.

Anna

Absolutnie nie polecam. Kompletnie nieprofesjonalne podejście, szkoda czasu fatygi i pieniędzy na podróż i rozmowę z(usunięte przez administratora)Żenada.

dd

mam rozmowę w tej firmie, czy ktoś może napisać coś więcej?

ja

na rozmowie obiecaja ci cuda a potem dostaniesz 2000. beda mamic cie premia ktorej nikt na oczy nie widzial.....

kinia

na jaki teren rekrutowalas? bylas juz po 2 etapie? jakie warunki finansowe stawia firma

Nie polecam.(usunięte przez administratora) najpierw oferuje pracę a potem się nie odzywa. Brak profesjonalizmu. Zero telefonu czy maila, potraktował mnie jak "(usunięte przez administratora)", do którego nie trzeba się odezwać. Przez miesiąc czasu czekałam na informacje od PROGENIS . Jak zadzwoniłam to powiedział, że wlaściciel chory,że sam ma problemy i nie może podjąć decyzji. To ja zadaje jedno pytanie; w takich sytuacjach firma przestaje funkcjonować?? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Progenis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progenis