KRAFTAX Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRAFTAX Sp. z o.o.

Aktualność
Cieszymy się, że jesteś!

Świat się zmienia, podatki się zmieniają, a my jesteśmy firmą z nieskończonymi możliwościami.

Miło nam, że interesujesz się KrafTax Sp. z o.o. i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, ponieważ zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników.

Na wstępie chcielibyśmy zaprosić Ciebie do ewentualnego kontaktu pod adresem biuro@kraftax.pl

Zawsze postaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi na interesujące Ciebie pytania lub wszelkie uwagi.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.
W każdym dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań by stworzyć przestrzeń oraz możliwość na rozwój zawodowy i osobisty.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anna Kwiecień

Pracownik firmy - Młodszy Menedżer

01.12.2023 11:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Jesteśmy wrocławską spółką doradztwa podatkowego, zajmującą się kompleksowym wsparciem w sprawach podatkowych i skarbowych. Naszymi klientami są między innymi: spółki prawa handlowego, uczelnie, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz osoby fizyczne. W codziennej pracy wspieramy podmioty w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego. Przeprowadzamy audyty podatkowe, pomagamy w procesach reorganizacyjnych, reprezentujemy klientów podczas postępowań i kontroli podatkowych. Świadczymy także kompleksowe usługi obejmujące problematykę cen transferowych.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Jesteśmy zespołem ekspertów i doradców podatkowych działających pod marką KrafTax od października 2023 roku. Jako nowa firma kontynuujemy wieloletnią działalność zespołu zgromadzonego wokół Jakuba Boberskiego w ramach Tax Advisors Group sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego, znanej również jako TAXA GROUP.

Jak wygląda struktura zatrudnienia w Państwa firmie?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Obecnie Zespół KrafTax tworzą: Partnerzy Zarządzający, Partnerzy, Menedżerowie, Młodsi Menedżerowie, Starsi Konsultanci Podatkowi, Konsultanci Podatkowi oraz Młodsi Konsultanci Podatkowi. Na tę chwilę nasz zespół merytoryczny liczy 21 osób.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Za proces rekrutacji odpowiadają Partnerzy KrafTax, jednak w spotkaniach najczęściej również biorą bezpośredni przełożeni przyszłych pracowników. W niektórych przypadkach umożliwiamy przeprowadzenie rekrutacji w formie zdalnej, jednak preferujemy spotkania stacjonarne. Z kandydatami startującymi na stanowiska wymagające doświadczenia, przeprowadzamy nie tylko rozmowę merytoryczną, ale także prosimy o wykonanie zadania polegającego na rozwiązaniu kazusu podatkowego.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Pracownik rozpoczynający pracę w firmie ma przypisanego opiekuna, który wprowadza go w zadania merytoryczne oraz zasady funkcjonowania w KrafTax.

Czy osoby zatrudnione mogą pracować zdalnie?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Na początku współpracy zalecamy pracę stacjonarną. Kiedy pracownik nabierze już wystarczającego doświadczenia, ma możliwość wykonywania pracy w formule hybrydowej (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy zdalnej).

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój i dobrostan pracowników?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Spółka finansuje kursy i szkolenia dla pracowników z zakresu podatków. Możliwe jest również dofinansowanie studiów o tematyce podatkowej czy egzaminu na doradcę podatkowego. Pracownicy mogą liczyć na benefity w postaci ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu kafeteryjnego (w tym karty Multisport). Jesteśmy młodym zespołem, który lubi spędzać czas aktywnie. Organizujemy spływy pontonowe, gry zespołowe, czy inne spotkania integracyjne.

W jaki sposób weryfikujecie Państwo zadowolenie pracowników?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Głównym sposobem weryfikacji zadowolenia pracowników w KrafTax są rozmowy roczne podsumowujące dany okres pracy. Rozmowy te najczęściej zwieńczone są podwyżką wynagrodzenia.

Dlaczego KrafTax to dobre miejsce na rozpoczęcie pracy związanej z podatkami?

Anna Kwiecieńikona wywiad

KrafTax to dobre miejsce do tego, by rozpocząć swoją przygodę związaną z doradztwem podatkowym, ponieważ nasza kancelaria oferuję wyraźną ścieżkę rozwoju. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że współpracę z Jakubem Boberskim rozpoczęłam w marcu 2019 roku, po wcześniejszym odbyciu praktyk w ramach spółki TAXA GROUP, na stanowisku Młodszego Konsultanta Podatkowego. Współpracę nieprzerwanie kontynuuję do dzisiaj już na stanowisku Młodszego Menedżera w ramach firmy KrafTax. Przykładów takiej długoletniej współpracy jest u nas więcej. Niewątpliwą zaletą pracy w naszej firmie, zwłaszcza dla studentów studiujących stacjonarnie, jest możliwość wykonywania obowiązków w niepełnym wymiarze godzin (również elastyczny czas pracy), która pozwala łączyć studia dzienne oraz pracę.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Anna Kwiecieńikona wywiad

Szukamy pracowników, którzy znajdują się na różnych etapach swojego rozwoju zawodowego. Jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem na stanowisku Konsultanta Podatkowego, ale także na osoby bez doświadczenia, również studentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Ela

Rekrutacja w firmie KrafTax Sp. z o.o. przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W firmie panuje pozytywna atmosfera, przyjazna pracownikowi. Szefowie oraz zespół na najwyższym poziomie. Proszę się nie wahać i śmiało wysyłać CV. Do takiego zespołu warto dołączyć!

@Ela

Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam miło! Pozdrawiamy.

Emi Nowy wpis

Proszę podanie Państwa strony internetowej. kraftax.pl - ta nie działa. Dziękuję. @Pracodawca

Pracodawca Nowy wpis
@Emi

Dzień dobry, przepraszamy za utrudnienia, nasza strona internetowa jest aktualnie w przebudowie. Ponownie ruszy od lutego. Pozdrawiamy.

Administrator Nowy wpis

KRAFTAX Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Doradca Podatkowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Ela

Nowy wpis

@Ela

Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam miło! Pozdrawiamy.

Aktualność
Cieszymy się, że jesteś!

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o KRAFTAX Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRAFTAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAFTAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAFTAX Sp. z o.o.?

KRAFTAX Sp. z o.o.