counter
4 14 17 5 1
Czesław Nowy wpis

Jest bardzo mało opinii na temat firmy P.H.U. Lasobud, czy ktoś z Was może napisać coś więcej na jej temat? Zależy mi na Waszym zdaniu, liczę że ktoś powie mi czy obecnie warto zastanowić się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

could Nowy wpis

Ja też posiadam odpowiednie doświadczenie @bhk, a zobacz, zę doskonale sobie cenią profesjonalizm nie tylko wśród pracowników, ale i kandydatach, bo wypłaty dają dobre.

Kornel Nowy wpis

Widząc takie opinie sam się udałem do nich z odśnieżarka, i jednak mieli rację ci którzy się tu wypowiadali. Minęły dwa dni i odśnieżarka działa bez zarzutów, zostałem poinformowany jak mam przechowywać sprzęt żeby nie dochodziło do takich awarii jak w moim przypadku, mogę polecić tą firmę.

Mirek Nowy wpis

Pojeździłem trochę po śląsku z moją felerną pilarką (Harder), wszędzie tylko wymiana cylindra tłoka itd, wspomnę że piła ma dopiero trzy lata, dotarłem do tego serwisu przez internet. Pojechałem oddałem i czekałem, po dwóch dniach telefon: urządzenie naprawione koszt 50 zł, okazało się że zalewało cylinder z powodu uszkodzonego gaźnika, pilarka śmiga nie gaśnie nie zalewa. Polecam

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adrian

Polecam ten serwis, naprawiają prawie wszystko :)

Patryk

Witam serdecznie, podparłem się opinią z tej stronki, pojechałem z pilarką która stała w piwnicy chyba dwa lata jak nie lepiej, pan z serwisu na sam początek pozbył się paliwa z pilarki informując mnie że od dłuższego czasu nasze paliwo bardzo szybko wietrzeje, fakt pachniało jak ser i to ten najdroższy :), pomijając to, naprawa kosztowała około 70 zł, a pilarka chodzi jak nowa, wszystko został mi wytłumaczone jak się obsługiwać i co robić żeby nie zniszczyć sobie pilarki. Tak powinno wyglądać w każdym serwisie. Polecam ten serwis.

Arek

Chłopaki z serwisu odnowili mi zagęszczarkę - 140kg, jak ją zobaczyłem to myślałem że maszyna jest nowa. Wszystko wychuchane odmalowane i wyczyszczone, łożysk nawet nie słychać, i to za małe pieniądze. Polecam

Kamil z Katowic

Polecam firmę, naprawiają szybko i solidnie, ceny do przyjęcia.

Marcin

Firma godna polecenia, bardzo szybko naprawiają i wytłumaczą co się z czym je :), i co najważniejsze tanio. POLECAM

Paweł z Częstochowy

Firma pierwsza klasa, zawiozłem w częściach kosiarkę na chińskim silniku (rozebrana w innym serwisie, gdzie stwierdzili że nie da się tego naprawić bo to chińczyk ) a tu zrobili ją w dwa dni, koszt naprawy bardzo niski i kosiareczka śmiga jak nowa. Polecam ten serwis

Marta

Zakupiłam kose spalinową na Allegro, po paru miesiącach uległa zatarciu okazało się że to z mojej winy, koszt naprawy ok 250zł oraz przesyłka. Pojechałam do firmy Lasobud i ku mojemu zdziwieniu koszt naprawy wyszedł 150zł, w dodatku jeden z mechaników udzielił mi szkolenia w obsłudze oraz konserwacji mojej kosy. Miła obsługa oraz fachowe podejście do klientów. Polecam wszystkim.

Tak5Nie

Krzysiek

Serwis pierwsza klasa, to co u nich naprawiają w innych serwisach nawet nie chcieli spojrzeć, naprawiają nawet chińskie urządzenia, a co najważniejsze to tanio.

Mario

UWAGA!!! Ludzie, którzy nie potrafią posługiwać się narzędziami, uszkadzają sprzęt a później mówią ze to z winy użytkownika, naciągacze i nic więcej. Ceny kilka razy wyższe niż w konkurencji. Nie polecam!!!

TakNie1

@Mario

Niestety z chińskimi częściami tak bywa, potrafią płynąć nawet 3 miesiące, na to firmy które starają się pomóc ludziom kupującym tani sprzęt nie mają wpływu. Jeżeli nie było informacji o dostawie nie informujemy klienta. A telefony działają w obie strony, nikt nie każe poprzyjeżdżać z zapytaniem o dostawę z chin.

@Mario

Jeżeli weryfikacja urządzenia w/g klienta to sprawdzenie czy sprzęt działa czy nie to nie tędy droga. W każdym serwisie weryfikacja polega na rozebraniu i sprawdzeniu uszkodzeń powstałych w skutek użytkowania urządzenia. Nasi klienci są informowani o możliwości zasięgnięcia ekspertyzy w innych serwisach lub poszukania informacji na internecie. Jeżeli chodzi o koszta to nie robimy ekspertyz za darmo, tu trzeba poświęcić czas, a nieraz własne podzespoły czy płyny eksploatacyjne.

Tak1Nie

tom

nie zbyt dobra znajomość w częściach -brak odpowiedzi w umówionym temacie -nie racza nawet zdzwonić i poinformować że owa część nie dotarła trzeba jechać kilka km. żeby się dowiedzieć- cytat; no niestety nie dotarło; taka odpowiedż można usłyszeć po kilku dniach oczekiwania. jednym słowem coś nie bardzo z nimi jest

TakNie1

@tom

Pomyła w postach. Odpowiedź wcześniejsza dopięta do Mario. Części Chińskie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Lasobud - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P.H.U. Lasobud
4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tabelna 80