Energoserwis S.C. Władysław Dżaluk Mirosława Kowalewska

Chorzów

Opinie o Energoserwis S.C. Władysław Dżaluk Mirosława Kowalewska

?

Wyjątkowo nierzetelny i niesumienny [usunięte przez moderatora]. Nikomu nie polecam pracy u pana [usunięte przez moderatora]. Proponuje pracę na czarno, płaci nieregularnie w myśl zasady że przecież każdy pracodawca w Polsce ma opóznienia finansowe. Jeżeli już pracowałeś u niego i zrezygnowałeś a pan [usunięte przez moderatora] są ci winni pieniądze to możesz zapomnieć o nich. Będą cię zwodzić i nieodbierać telefonów. Radzę też dowiedzieć się czy płacą ci składki ZUSowskie w co szczerze wątpię. Wspólpracy z nimi też niekomu nie polecam bo gościu nigdy nie płaci za usługi i towary które wykonano na jego zlecenie. Potrafi zalegać miesiącami za przewóż maszyn kierowcom albo za towary którewziął nakrechę w sklepie. Krótko mówiąc ta psedo firemka to kwintesencja małego polskiego oszukańczego biznesu. Chcesz robić za friko i bez składek na dobrobyt pana [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora]? Proszę bardzo , zatrudnij się unich

sprawdzajcie czy odprowadzają wam ZUS i czy podatki dobrze naliczają i odprowadzają fajnie się tam robi na KWK Krupiński ci co robili to wiedzą :P pozdro dla ekipy co tam robi

Zostaw opinię o Energoserwis S.C. Władysław Dżaluk Mirosława Kowalewska - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoserwis S.C. Władysław Dżaluk Mirosława Kowalewska