FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Łukasz

Ta firma nie nadaje się jedynie do wyśmiania ???? człowiek siedzi dwa tygodnie na rezerwie a potem zwalniają cię z winy pracownika bez prawa do zasiłku ! (usunięte przez administratora) !

KINGA

A co mi z konsekwencji kogoś jak i tak robicie co chcecie jesli zgłosze to to bd mnieć nie przyjemnośći wiez poczekam do zjazdu i w ostatni dzień wyśle wam film z tego co sie dzieje jak pracownika nie ma w domu po z tym tak same zakazanie wstawieńia zamku do drzwi jest czyms nie dobry ja rozumiem ze dbacie o porzadek prosze bardzo przyjechac w kazdej chwili zrobic kontrol pokoju jak jest osoba w pokoju a nawet ukarać chyba by było lepiej niz wchodzić bo to nasze ja płace za to wiec wymagam odrobine szacunku robcie państwo kontrol rano do22 ale jak jest pracownik mam nadzieje że wezmna sobie państwo to do serca a ja sie zastanowie co dalej zrobie z nagraniem

@KINGA

Witam, prosze przeczytac jeszcze raz nasza pierwsza reakcje.

Od ilu lat moza pracować w tej firmie?

Od 18. Jesli przyjezdza sie z rodzicami to od 17 lat. Inaczej jest problem z wyrobieniem BSN w urzedzie gminy.

Sabina

ludzie z biura wchodzą do pokoji grzebią w szafkach jak pracownicy sa w pracy (usunięte przez administratora) nie polecam

@Sabina

Witam, takie sytuacje sa niedopuszczalne a jesli cos takiego nastapilo to musza byc wyciagniete konsekwencje. Prosze o kontakt aby to wyjasnic. Samo pisanie na gowork niczego nie zmienia. tel +31850210505 lub email info@fhs.jobs

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
ANONIM

Przyjazd zorganizowany bardzo szybko. Po przyjeździe na miejsce okazało się że trzeba mieć więcej dokumentów niz było mowione i przez to niektórzy mieli nieprzyjemności lub nie zostali przyjęci. Człowiek rekrutujacy nas bardzo idealizowal agencję. Mówił o kawalerkach dla par gdzie w rezultacie na miejscu okazało się że dostaliśmy pokój 2x2 z oddzielnymi łóżkami których nie było w żaden sposób do siebie przesunąć, już pomijając że malo szafek na rzeczy (3 bardzo male). Po zgłoszeniu, że powinni nas dac na pokój dla par szybko nas przenieśli jednak z początkowym oburzeniem że strony biura bo podobno nie było nic zgłaszane (mieliśmy dowody pisemne, że bylo). W nowym domu był grzyb na ścianach i pełno robaków. Jakoś dało się to znieść jeszcze. Później okazało się że dojazdy do pracy więcej niż 10km owszem są organizowane samochodem lub busem Ale najpierw trzeba dojechać do nich 3km. Inni mieli nawet 9 w jedną stronę. Oboje mamy prawo jazdy i mimo że po drodze byśmy mogli zbierać ludzi do pracy to nie dostaliśmy samochodu. W pracy było okej. Niby gwarancja 40h Ale gdy nadgodziny były dla chętnych I mimo, iż Holender nie miał nic przeciwko że nie byłam chętna i tak za "karę " od agencji poszłam na rezerwe i tu zaczęły się kolejne rozczarowania. Na rezerwie trzeba byc pod telefonem od 6 do 20 więc jeśli nie zadzwonia to tym bardziej człowiek zawiedziony że musiał wstać na darmo. Skakanie po firmach jeśli już się udało gdziekolwiek dostać. Chcąc jechać do lekarza trzeba się prosić A i tak nie pojadą z Tobą. Zieka też nie wolno zgłaszać bo kobieta w biurze Cię jeszcze zacznie oczerniac. Ludzie tutaj przyjeżdżają i pracują pierwszy tydzień A później ciągle rezerwy A na końcu Cię wyrzucają I biorą nowych. Najgorsza agencja na jakiej mogliśmy być. Samo (usunięte przez administratora) i przeciwieństwa tego co było obiecane w Polsce.

@ANONIM

Dzien dobry, Kazdy kandydat otrzymuje slownie i pisemnie informacje jakie dokumenty nalezy zabrac ze soba. Niestety zdarzaja sie kandydaci nie podchodzacy powaznie do tego i probuja czy sie uda. A potem rozczarowanie. Kazdy kandydat jest pytany (rowniez za pomoca formularza zgloszeniowego) o dojazdy rowerem ponizej 10 km wiec nie rozumiem Panstwa zdziwienia. Nadgodziny w wiekszosci firm sa podyktowane iloscia pracy. Klienci rezygnuja z pracownikow ktorzy regularnie odmawiaja nadgodzin kiedy jest duzo pracy. Niestety to nie dzial planowania decyduje a klient czy ktos moze kontunuowac prace u danego klienta. Reasumujac: zglaszanie chorobowego i odmowy pracy w nadgodzinach nie wplywaja pozytywnie na dlugoterminowe zatrudnienie w jednej firmie. Tylko i wylacznie swoim podejsciem do pracy mozna sobie zapewnic stala prace. Zycze powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Prawda

Popieram,to wszystko prawda!

Nowa

Sama prawda!

Riko
@Nowa

dziwne. ja dostalem info od rekrutera przez telefon co mam ze soba zabrac, na meilu bylo 2 raz i dostalem smsa przed samym wyjazdem zebym nie zapomnial dokumentow ze soba.

Gallanonim

Czy jak ma się rezerwy to także trzeba płacić za pokój?

@Gallanonim

Prosimy w tej sprawie skontaktować się z naszym biurem, najlepiej przez aplikacje.

Laura

Trzeba...

Oczywiście :)

Takie zapytanie najlepiej wyslac przez aplikacje do dzialu administracji.

Madziula

Pracowałam w FHS w okresie zimowym, ale napisałam zjazdowke i wróciłam do polski. Czy jest możliwość powrotu do tej samej pracy po kilku miesiącach?

@Madziula

Witam, Milo nam ze chce Pani do nas wrocic. Uprzejmie prosze o kontakt z dzialem rekrutacji telefonicznie +31850210505 lub mailowo (Praca@fhs.jobs). Sprawdzimy kiedy zaczyna firma gdzie Pani pracowala.

Uwaga

Ogolnie przestrzegam przed ta firma mieszkanie nawet ok jeśli ktoś je na mieście bo w aneksie kuchennym działały tylko dwa palniki brak piekarnika . Była.mikrofala i frytkownica ale strach było z nich korzystać taki (usunięte przez administratora) . Obiecywali wszystkim.rowery A na.miejscu okazało się że tylko pupile kierowników mają rowery (3na 100osob) do najbliższego.sklepu ponad 3km (spacerkiem tam i spowrotem ok 2h) wiec zapomnijcie pracując o świeżym pieczywie :) do tego transport do pracy 2h wcześniej bo zbierają ludzi powrót z pracy nie raz trzeba było czekać z 40min.nawet do 2h na transport z pracy :) dzwoniąc do agencji że nie ma transportu od półtorej godziny pani oburzona że nie czekamy nawet godziny (zapomniała o przedstawieniu zegarka) ogólnie jeśli chcecie być rzucani dziennie po innych firmach i na różne godziny to polecam.ta firmę .pon na 9 wtorek rezerwa środa na 3 30 rano środa rezerwa :) i zero prywatności wchodzą do swojego.pokoju kiedy chcą. Zawsze ściągają ludzi pod koniec tygodnia A pasują za domek.za caly tydzień:).Więc jak wybieracie się w środku tyg weźcie sobie zapas gotówki bo bd.musieli dopłacać do pokoju na początku:) A tak ogólnie to (usunięte przez administratora) tempo.jak.na akord A.placa na godzinę:) kontener w godzine A premie zgarniaja osoby wyżej. Wybieralismy się.na pomidory po czym wylądowaliśmy w jakiejś masarni więc niensugerujcie się oferta

TK
@Uwaga

Niestety ale to w 100% prawda!! miałem okazję być w dokładnie tym domku...

Ciekawy
@TK

Czy możecie podać lokalizację gdzie znajdują się domki , a gdzie hotele , w których kwateruje pracowników FHS ?

@Ciekawy

Witam, z tym zapytaniem najlepiej skierowac sie do dzialu rekrutacji. Zakwaterowanie zalezy od odleglosci do zakladu pracy i ilosci wolnych miejsc.

Sylcia6578

Witam od ilu lat można zacząć pracę w tej firmie?

@Sylcia6578

Witam, od 18 lat.

Jack

Jadę w niedziele 28.04, ktoś również rusza?

@Jack

Przygotuj się na to, że będziesz siedział na rezerwie.

Qla

Witam, wybiera sie ktos na poczatku maja? Jade wlasnym samochodem, zawsze razniej z kims. (usunięte przez administratora)

Qla

Witam, na poczatku maja bede sie wybieral do pracy w Holandii swoim samochodem, jeszcze nie wiem gdzie dokladnie. Dzisiaj mialem pierwsza rozmowe i czekam na oferty. Jesli ktos chcialby sie zabrac w tym terminie to zapraszam, razem zawsze razniej. Mozemy uda sie zaltwic prace w tym samym miejscu. Piszcie (usunięte przez administratora)

Robert Sawicki

Jak wygląda sytuacja z pracą jeśli chciałbym przyjechać przed majówka? W czasie majówki się pracuje czy nie?

@Robert Sawicki

Witam, w Holandii na poczatku maja nie ma dni swiatecznych. Jest nawet bardzo duzo pracy. W razie zainteresowania prosze o przeslanie CV na Praca@fhs.jobs

Pmc

Witam, czy ta firma współpracuje z agencją Ready steady go? Ponieważ dostałam ofertę pracy z tej agencji ale niestety bardzo mało informacji na jej temat.

@Pmc

Witam, Tak, wspolpracujemy z ta agencja.

Ciekawska

Witam, Widzialm na stronie fhs oferty pracy na order picker w firmie w Lise z ubraniami i w firmie w Aalsmeer z kwiatkami. Pracuje tam ktoś, chodzi mi o warunki, stawkę, ile godzin tygodniowo? Pozdrawiam

Polako

Witam. Chcielibyśmy się dowiedzieć czy są jakiekolwiek oferty pracy dla par na już?

@Polako

Zapraszamy do przeslania CV na adres email Praca@fhs.jobs

Jestem zainteresowany praca w FHS, obecnie przebywam na terenie holandi .praca mógłbym rozpocząć od zaraz , czy macie panstwo oferty na poczatek przyszlego tygodnia

@Zainteresowany

Zapraszamy do przeslania CV na adres email Praca@fhs.jobs

Jestem zainteresowały praca w FHS . Chciałbym się dowiedzieć czy macie państwo oferty przyszlego tygodnia

@Zainteresowany

Gosc

Powiem wam tak musicie jeździć do porządnych agencji pracy nie jakiś lipnych gdzie tylko chcą pobrać z wypłaty 100 euro+ ubezpieczenie,a godzin dają 25.Normalna agencja pracy w Holandii powinna pobierać opłatę za pokój w hotelu,bungalow 70 euro za tydzień przy 42 godzinach pracy,lub dodaAtkowo nocki.Nie wiem jak teraz jest kiedyś to odliczali w brutto,więc muszą zmniejszyć za taką klidke małą opłaty,za jakieś bardachy mieszkalne.Ci wszyscy opiekunowie na firmach mają dbać o pracowników być przyjaźnie nastawieni,a nie jak jakieś gangi i patole do ludzi jak do śmieci z pełną kulturą.Kontrakt podpisać,42h tygodniowo,zabezpieczyć jakimś rowerem żeby mieć czym do sklepu jeździć,a jak nie to niech dają kierowce.I pamiętajcie to oni was tam ściągają do pracy,chcą zarabiać kasę na pracownikach więc muszą szanować ludzi,a wy otoczenie,mieszkańców,pracowników na firmie oraz w miejscu zamieszkania,jak imprezy to weekend,do domu i z domu zawsze razem i bezpiecznie.A nie jakieś fazy niszczenia się na wzajem i robienia pod górkę.Jak coś jest nie tak to robić zdjecia,nagrywać filmiki pozew masowy założyć i tyle jak im jest coś nie na rączkę.Takie klimaty tępić, zobaczcie ile ludzi tam jeździ wiec sami pomyślnie hurtowo zarabiają na ludziach.Wiec musicie wiedzieć że szacunek muszą mieć sama jazda busem po 15h też przejechana jest,wyspać sie,wykąpać i niech odrazu na tych agencjach robią przed waszym przyjazdem grafiki pracy,i te kontrakty niech są pożądane a nie że wyrzucają z dnia na dzień bez podania przyczyny hujczynki.pozdrawiam

@Gosc

Bardzo nam przykro, że takie nieprzyjemności spotkały Pana w jednej z agencji pracy w Holandii. Patrzac na podane oplaty wnioskuje ze nie dotyczy to FHS.

Ktos

witam po jakim czasie odblokowuja osby ktore zostaly naprawde nie słusznie zablokowani czy wgl maja jakis powrót

Wiem co mówię
@Ktos

Chłopie nie wracaj tam,dobrze ci radzę. (usunięte przez administratora)i daje im pracę. A nie zwalnia za to bo ktoś wydzwania do nich bo stale na rezerwach siedzi. Jak jestes niewygodny to choćbyś nie wiadomo ile z siebie dawał to i tak cie uwalą (usunięte przez administratora) Szkoda energii i nerwów na tą bande oszustów!

@Ktos

Witam, odpowiedz na to pytanie moze udzielic dzial rekrutacji. Kazdy przypadek jest inny. Prosze o kontakt pod numerem +31850210505

Ona
@Ktos

Nie odblokowują . Za wczesniejszy zjazd o 2 dni przetrzymali mi pieniądze. Bliska mi osoba przebywała w szpitalu i na swieta musiałam zjechać .Pieniądze mi wstrzymano oświadczając ze jesli nie udokumentuje zjazdu to w ramach kary zostaną mi zatrzymane . Pytam jakim prawem firma przetrzymuje cieżko zarobione pieniądze . To jest niezgodne z prawem !!! Teraz według urzednika zasłużyłam na blok ale ciesze sie , bo jest to znak że mam sie trzymać jednak z dala od jakichkolwiek waszych projektów .

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 34 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)