Opinie o DONG YANG Electronics Sp Z.o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONG YANG Electronics Sp Z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DONG YANG Electronics Sp Z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONG YANG Electronics Sp Z.o.o w Wrocław

karol

No właśnie co to jest to brutto? Ja też nie bardzo rozumiem co to jest i nie wiem z czym to nawet połączyć

?

A JA TAM ROBIE 6 LAT I NIE NARZEKAM.POCZATKI BYŁY TRUDNE,ALE TERAZ JEST WPORZADKU,NA TYM ETAPIE ZAROBIE 1500ZL BEZ SETEK A TAK JAK DOROBIRE TO Z 2000 WYCIAGNE.POZDRAWIAM

zainteresowany

ile ludzi pracuje u was na lini SMT

szara mysz

witam mnie zwolnili ale najbardziej boli to ze człowiek pracuje nie chodzi na zwolnienia lekarskie na urlop chodziłam kiedy [usunięte przez moderatora] mial dobry humor nie warto bo ile jest takich co przychodza pijani do pracy albo maja nn oni chyba lubia[usunięte przez moderatora] trudno niech inni pracuja bo sa przyjecia do pracy powodzenia wszystkim

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DONG YANG Electronics Sp Z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection

Praca jest na 3 zmiany za weekendy normalnie płacone jest sto procent. Na początek 1500 zł po okresie próbnym 1600 zł Karty są socjal też,ale firma do końca roku wykorzystała limit więc już nie ma szans na zwrot kasy za wczasy Na niektórych działach jest system czterobrygadowy

fuck lider

Zgadzam sie z opinią NAZI, i che jeszcze do tego dodać, ze dla liderów nie ważni sa ludzie tylko produkcja, bo boja sie stracić swojego stanowiska. (usunięte przez moderatora)

Nazi

Jak jest za dużo kobiet w jednym miejscu to nie ma rady aby nie było plotek i zakłamania.Po drugiej stronie czyli INJ jest jeszcze lepiej tam na działach są same baby więc kierownictwu współczuje problemów z tym związanych.Liderami powinni być faceci i to z silnym charakterem aby nie dać się w manipulować w zagrywki bab po menopauzie,bo te najwięcej mają do powiedzenia zawsze.Ogólnie na jednym z działów jest brak dyscypliny są wyróżniane tylko koleżanki liderki a reszta jest pomiatana.

PREZESKA

FAJNIE BYLO LUDZIE ROZNI A ROBIC TRZEBA NIC DARMO NA TYM SWIECIE

A i jeszce z tego co piszesz to dalej tam pracujesz, skoro znasz wiecej liderek to znaczy ze na 3s. Pracujesz w tragicznym zakladzie na njgorsze zmiany jekie moga byc i jeszcze sie nie zwolniłaś? Dodatkowo juz od jakiegos czasu nie widziałam nowych pracownikow wiec juz troche tam pracujesz. Cos tu jest nie halo:)

A ja tam pracuje:) i to na tych maszynach. Pani lider faktycznie byla dobra i ją lubie ale z tego co wiem to raczej przez alkohol została zdegradowana bo akurat (usunięte przez moderatora)to sie nie postawiła:)

Pani Z

Master smt kilku marud mówisz! Oj nie tych marud jest o wiele wiele wiecej tylko boja się odezwać;)

Master SMT

Praca nie jest zła jesli ktoś chce pracowac i choć troche sie postara :-) Zarobki w stosunku do wykonywanej pracy sa wzgledne co pokazuje sytuacja osob zwolnionych ktore poznie wydzwaniaja bo moze cos da sie zrobic zebym wrocil czy wrocila... Ludzie piszecie tu takie bzdury ze szkoda to komentowac ale coz nie wszystkich da sie zadowolic a biorac pod uwage ile osob ogolnie pracuje na strefie to raczej odsetek osob akceptujacych, koreanskie warunki pracy oraz wynagrodzenie jest sporo ale to sporo wiekszy niz was kilku marud :-) przepraszam za brak polskich znakow pisalem z komorki. Pozdrawiam ;-)

mała

Anonim,komu wciskasz takie głodne kawałki,co?gdzie byłeś tym liderem,chyba w domu?Ja nie mówię,że tam jest idealnie,ale w porównaniu z innymi koreańskimi firmami jest niezle,dużo się zmienia i idzie ku lepszemu.A dla twojej wiadomości,to jestem po studiach:P

Te mała hamuj z takimi tekstami jak kogoś nieznasz i niebroń tego syfu. ,a jak juz to od samego poczatku byłem tam liderem.i wszystko już tam widziałem i przeżyłem że tam jest tak cudownie to mi niewmówisz ,i daruj sobie te teksty z poziomu podstawówki .

mała

A Ty się uczysz czy studiujesz?Bo z Twojej wypowiedzi jakoś to nie wynika...Bełkot...Ja tu pracuję ponad 4 lata i nie jest tak najgorzej.A jak ktoś ma aspiracje na posadę dyrektorską i takąż wypłatę,to nie ten adres.

Kamil

A mi tam praca sie podoba fajna mila zmiana atmosfera tez niczego sobie.. co to umow na dluzszy okres to jesli ktos pracuje zetelnie to nie ma problemu z umowa :) a jezeli ktos pracuje tydzien czasu i juz mowi ze mu sie nie chce to po co wogole pracuje??? zarobki i tak nie sa takie zle (z 100%) srednia robie 3 4 100% i jestem zadowolony z wyplaty starcza na oplaty zycie a nawet zeby cos sobie pozadnego kupic raz w miesiacu:) pozdrawiam Inj:D zwłaszcza hale produkcyjna:P

eda

witam nie prawda dong yang płaci tyle co człowiek zarobi ja np z nadgodzinami zarobiłam 1600 zł jakbym pracowała wiecej doszło by do 2000 zł

Proszę o kontakt osoby które pracowały w firmie Dong Yang i tak jak ja były poniżane i szantażowane. Chodzi mi głównie o osoby z Wałbrzycha. Moj adres e - mail to tpk22@wp.pl. Najlepiej prosze podać swoj nr tel. wowczas oddzwonię aby się spotkać i omówić temat. Za kontak z góry serdecznie dziękuje.

polak

to jest (usunięte przez administratora) człowiek jest tam traktowany jak (usunięte przez administratora) do podłogi tam są ludzie narażeni na wielki stres to jest po prostu wykańczalnia zdrowia psychicznego i fizycznego zero szacunku do pracownika a związki zawodowe zamiast bronić pracowników siedzą w kieszeni władz firmy.

piękna

polecam pracę na dziale injection(wtryskarki),a na Smt tylko na inspekcji(siedzenie i sprawdzanie plytek),ewentualnie jako operator linii(wkrecanie komponentów i ustawianie maszyn),innych stanowisk nie polecam,chyba że ktos ma końskie zdrowie i stalowe nerwy!atmosfera pracy zależy od grupy,nerwowość i ogolny stres związany z faktem ciągłej obserwacji pracowników przez koreańskich "pomocników"nowego prezesa. na SMT 4-brygadówka 3-zmianowa,obowiązkowe nadgodziny,praca7dni po tym aż 2dni wolnego,raz w miesiącu wolny weekend,święto masz wolne jak urlop weźmiesz i oczywiście go podpiszą.na wtryskarkach praca 5dni w tygodniu,święta wolne.

Zostaw merytoryczną opinię o DONG YANG Electronics Sp Z.o.o - Wrocław

DONG YANG Electronics Sp Z.o.o