Opinie o FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Kierowca? 19 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

Pawel Nowy wpis
Kandydat

Bardzo dobra firma, szybkie rozpoczęcie pracy. W odpowiedzi na zgłoszenie do nich o prace dostałem link do rejestracji w aplikacji, następnie odezwal się do mnie ich pracownik żeby pomoc w rozpoczęciu pracy. W sumie to zacząłem prace po niecałych 2 dniach. Polecam!!!

pikuś Nowy wpis
Były pracownik
@Pawel

tak zgadza się, zaczęłam prace szybko ale zleceń nie ma, stawka za mała jak na taką prace. Wiec szybkie zaczęcie pracy w tej firmie nie gwarantuje żadnego zarobku.

Volodymyr Nowy wpis
Kandydat

Wynajmowałem w tej firmie przez jakiś czas Toyotę Corollę dla pracy w Taxi. Auto było w bardzo dobrym stanie, a jak miałem jakiś problem (przebitą oponę miałem za jednym razem) to dostałem szybkie wsparcie i naprawę w warsztacie w tym samym dniu, więc mogłem dalej wykonywać przejazdy. Firma też jest partnerem rozliczeniowym dla aplikacji kurierskich, ale nigdy nie miałem doświadczenia w pracy jako kurier, także nie mogę powiedzieć coś na ten temat. Podejrzewam, że obsługa klienta i wsparcie będzie na tym samym poziomie. Do urzędu (na identyfikator kierowcy taxi) zostałem zgłoszony w tym samym dniu jak złożyłem dokumenty do biura, konta na aplikacjach też zostały założone za jeden dzień. Nawet nie spodziewałem się, że będę w stanie zacząć pracę tak szybko. Zakończyłem współpracę z Flow Apps jak znalazłem inną pracę (za długi czas pracy jako taksówkarz się przepaliłem po prostu), ale mogę polecać firmę na 100%. Jak ktoś ma pytania odnośnie pracy w taxi to z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem :D

Michał
Pracownik

Bardzo rzetelna i sprawiedliwa firma. Pracownicy mają profesjonalne i uczciwe podejście do klientów. Bardzo mocno polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Łódź
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator Serwisu
Łódź
PB-Technik Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Monter
Łódź
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
(69 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Just in Time Logistics buduje nowy oddział i poszukuje zespołu
Łódź
Just In Time Logistics Sp. z o.o.
(126 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Co wiecie nowego o pracy w firmie FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w miejscowości Łódź? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Zobacz opinie na temat firmy FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przejdź do nowych opinii