K&R Bors Partner Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o K&R Bors Partner Sp. z o.o.

dzwigu

Fantastyczna firma! Profesjonalne wsparcie, elastyczny grafik na autach firmowych jak i na swoim samochodzie . świetna atmosfera pracy. Polecam każdemu!

Mat

Jasne warunki, pieniądze zawsze na czas. Polecam

Tom Ek

Trzeci i myślę ostatni partner z którym współpracuje, jasne warunki, dobry kontakt , samochody opiekowane należycie. Grafik dobrze rozplanowany i ilość zmian jaka mi pasuje. Pozdrawiam K&R

dzwigu Nowy wpis

Czy pensja w K&R Bors Partner Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Taksówkarz, ich ogłoszenie jest 13 stycznia na GoWork.pl.

Joanna Nowy wpis

Tak naprawdę niewiadomo z czego się składa. Wszystko rozliczane jest na "gebe"

Nowy wpis

@Joanna

Pani Joanno, bardzo nam przykro, że nasze rozliczenia nie są dla Pani klarowne, choć to nic dziwnego zważywszy, że nie jest, ani nie była Pani naszym zleceniobiorcą. Całość rozliczeń jest dostępna w dedykowanym panelu kierowcy na naszej stronie: https://borspartner.pl/. Pozdrawiam, Biuro Bors :')

Mat

Jasne warunki, pieniądze zawsze na czas. Polecam

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nadia Leyk

Pracownik firmy - K&R Bors Partner Sp. z o.o.

18.10.2023 10:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Nadia Leyk ikona wywiad

Jesteśmy flotą partnerską, pozyskującą kierowców w celach przewozowych na trasy krajowe i międzynarodowe. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Nadia Leyk ikona wywiad

Rekrutację przeprowadzamy w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest dokładna selekcja zgłoszeń potencjalnych pracowników. Drugim etapem jest kontakt z osobami, które wzbudziły nasze zainteresowanie. Wybranym osobom prezentujemy dokładną ofertę pracy i proponujemy spotkanie osobiste w siedzibie firmy. U kandydatów cenimy sobie komunikatywność oraz chęć do działania.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Nadia Leyk ikona wywiad

Każdy z naszych początkujących kierowców jest pod stałą opieką koordynatora, który od początku do końca, krok po kroku, instruuje nowego pracownika. W razie pytań i problemów każda nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc pozostałych pracowników oraz kadry kierowniczej.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Nadia Leyk ikona wywiad

Rozwój naszych pracowników jest kluczowym elementem naszej firmy. Dążymy do nieustannego rozwoju kadry kierowniczej, która dzieli się swoją wiedzą ze współpracownikami. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Nadia Leyk ikona wywiad

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się flotą partnerską, która aktywnie działa od 2021 roku. W naszej firmie stale prowadzimy działania dążące do poprawy świadczonych przez nas usług, a to w znaczący sposób wpływa na wydajność oraz dobre imię firmy. W następnych latach planujemy ciągły rozwój i ulepszanie naszych usług.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie K&R Bors Partner Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kierowca kat. B Przewóz osób powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jakie są mocne strony pracodawcy K&R Bors Partner Sp. z o.o.?

Chach

Pracuje u chłopaków od listopada i od samego początku współpraca jak najbardziej na plus. Żadnych problemów nie było i nie ma. Jeśli pojawia się jakiś problem sprawa zostaje rozwiązana bardzo szybko. Polecam jak najbardziej !

Kierowca

Właściciele mega spoko, pieniążki na czas i pomoc mechanika szybka w razie potrzeby

MSZ

Pracuje u chłopaków od niedawna ale od samego początku byli bardzo pomocni w załatwianiu wszelkich formalności. Miły kontakt, zawsze pomogą, finanse przejrzyste i zawsze na czas.

Maciek Ł

Polecam z całego serca, nigdy nie miałem problemu odnośnie dni wolnych w pracy czy wypłat (zawsze na czas). Kontakt z szefami zawsze na najwyższym poziomie oraz traktowanie pracowników jak najbardziej na plus, ponieważ sami widzą w tobie człowieka a nie tylko „maszynki do pieniędzy”.

Pepe

Polecam. Pracowałem i jak będzie możliwość to chętnie wrócę. Finanse przejrzyste, zawsze na czas (tygodniówki). Jeśli ktoś lubi jeździć to dobrze trafił. Auta sprawne, czyste i aż miło nimi jeździć, a jeździłem kilkoma. Firma uczciwa, rzetelna i elastyczna na potrzeby kierowców. Niech się rozrasta!

Sergiusz

@K&R Bors Partner Sp. z o.o. Bardzo fajna firma:) Nigdy się nie było problemów z tymi chłopakami. Zawsze można się dogadać. Wypłaty zawsze na czasie. Grafiki też robione indywidualne dla ciebie. Polecam:)

Jeździłem u wielu partnerów, zawsze coś było nie tak, a jak trafiłem do BORS to zostałem na prawie rok, najbardziej rzetelni goście w Krakowie, przejrzyste warunki, wszystko zawsze na czas a nawet szybciej :) Zawsze pomocni wyrozumiali i z niczym nigdy nie było problemów :) Jak jeździć to tylko u nich, z czystym sercem mogę polecić :)

@kontrahent

Przede wszystkim uczciwość, bardzo dobra znajomość branży i profesjonalizm. Polecam!

Krzysiek Kaczor

Polecam firmę Bors, pracowałem dla nich, wszystko zawsze na czas, wyrozumiałość z ich strony, a o to ciężko w dzisiejszych czasach. Rozstanie w dobrych relacjach, z otwartymi drzwiami po ewentualnym powrocie zza granicy. Pozdrawiam chłopaki :)

Tom Ek

Pracowałem u tych panów i z pełnym przekonaniem mogę ich polecić. Dobry kontakt, zawsze pomocni, proste, przejrzyste warunki pracy, zawsze wypłata na czas i super zadbane auta. Oby więcej takich pracodawców. Pozdrawiam

Sław Sochacki

K & R to dwaj Panowie, którzy rosną w siłę. Trzymam kciuki, dobrze wspominam. To była cenna nauka te kilkanaście miesięcy za kierownicą Skody .

Iwa

Świetna współpraca, zawsze pomocni gdy potrzeba. Wszystko zawsze w terminie. Jasne przejrzyste warunki . Rynek pracodawców byłby dużo lepszy gdyby wszedzie tacy ludzie byli.

Pracowałem w firmie około 7 miesięcy i gdyby nie wyjazd za granicę, to na pewno nadal bym pracował. Firma ma najlepsze warunki pracy w Krakowie i przede wszystkim uczciwe i przejrzyste warunki! Mogę w 100% polecić!

RS

Jestem bardzo zadowolony z tej wspolpracy. Bezposredni kontakt z partnerem. Wszystko mozna zalatwic. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o K&R Bors Partner Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w K&R Bors Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K&R Bors Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&R Bors Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K&R Bors Partner Sp. z o.o.