Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku

Sosnowiec

Opinie o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku

r

gdyby ktoś był zainteresowany to aktualnie jest praca u nich do wzięcia. poszukują pilnie pracowników do magazynu spożywczo-nabiałowego. tyle wiem że praca jest zmianowa i ciekawi mnie właśnie na jakie zmiany się pracuje

ktoś od kogoś

Powiem tyle gdyby zwolnić syna szefa wszystko chodziłoby tak jak trzeba. A tak to młody i głupi nie zna się ale rodzinkę trzeba zatrudnić. Połowa załogi to rodzina to jakim cudem ma to wszystko działać!śmiechu warte

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... słaby. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku : Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku :

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku