Opinie o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku w Sosnowiec

Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku
counter
2 10 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

r Nowy wpis

gdyby ktoś był zainteresowany to aktualnie jest praca u nich do wzięcia. poszukują pilnie pracowników do magazynu spożywczo-nabiałowego. tyle wiem że praca jest zmianowa i ciekawi mnie właśnie na jakie zmiany się pracuje

ktoś od kogoś Nowy wpis

Powiem tyle gdyby zwolnić syna szefa wszystko chodziłoby tak jak trzeba. A tak to młody i głupi nie zna się ale rodzinkę trzeba zatrudnić. Połowa załogi to rodzina to jakim cudem ma to wszystko działać!śmiechu warte

TakNie

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... słaby. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku : Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku :

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku - Sosnowiec

Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku