Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.

Aga

Placówka przyjazna dziecku i rodzicowi. Sale przestronne i świetnie wyposażone. Zawsze dobry kontakt z kierowniczką, problemy i potrzeby omawiane na bieżąco. Ze strony pracownika łapka w górę!

Alina

W Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym Logohelp w lipcu i sierpniu odbyłam praktyki z zakresu logopedii. Podczas swoich różnych kierunków studiów miałam ich wiele, ale ta była na najwyższym poziomie. Wiedza wszystkich terapeutów jest ogromna i cały czas uzupełniają ją poprzez liczne kursy i szkolenia. Nie boją się wyzwań a praca jako terapeuta daje im ogromną satysfakcję. Do każdego przypadku podchodzą mega profesjonalnie, diagnozy i terapie są prowadzone w holistycznym podejściu do pacjenta. Gabinety są świetnie wyposażone. To co jest ogromnym plusem praktyk to omówienie każdego przypadku, wyjaśnienie chociażby najmniejszych wątpliwości, szukanie rozwiązań. Dzielenie się swoją wiedzą tutaj to podstawa. Mam wrażenie, że w tym miejscu nauczyłam się najwięcej. Jest to genialne miejsce na praktyki (na prace też ???? ), z całego serca polecam i gdybym tylko mogła zrobiłabym te praktyki jeszcze raz ???? Zawsze będę polecać to miejsce – tak świetnej atmosfery i profesjonalnego podejścia do wszystkiego nie ma nigdzie indziej.

@Alina

Zamiast znaków zapytania miały być uśmiechy , ale portal ich nie zamieszcza.....

Terapeutka

Dobry pracodawca. Chętny do pomocy, pójścia na rękę pracownikowi. Dobrze wyposażone pomieszczenia do pracy, na bieżąco doposażone. W pracy fajna atmosfera, współpraca w zespole. Dofinansowania do szkoleń dla pracowników na umowie o pracę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.?

Beata Nowy wpis

Odbyłam w Logohelp praktyki logopedyczne. Gabinet jest wyposażony w mnóstwo pomocy do pracy z dziećmi. Logopeda P. Sylwia Matuszny to osoba o bardzo szerokiej wiedzy z tego zakresu i jest to osobą z pasją. Ciagle i nieustannie dokszałcająca się w temacie logopedii. W 100 % zaangażowana w to co robi. Chętnie dzieli się ze studentami ogromną wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Terapia z każdym dzieckiem była przeprowadzona z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem, na najwyższym poziomie. Jest to miejsce gdzie stosuje się najnowoczesniejsze metody pracy z małym pacjentem.

Aga Nowy wpis

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sylwia Matuszny

Firma - Właścicielka

12.10.2023 02:10

Czym zajmuje się Pani firma?

Sylwia Matusznyikona wywiad

W Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym LOGOhelp prowadzimy terapię dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie: logopedii, psychologii, terapii pedagogicznej, fizjoterapii oraz terapii integracji sensorycznej. Nasza siedziba mieści się w Mysłowicach, w województwie śląskim. Zatrudniamy pracowników na umowy o pracę, umowy zlecenie oraz B2B.

Jak wyglądały początki Pani firmy?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Początki firmy sięgają 2014 roku. Wtedy powstała jednoosobowa działalność, zajmująca się jedynie terapią logopedyczną. Wraz ze wzrostem świadomości w społeczeństwie oraz wzrostem potrzeb, zatrudniane były dodatkowe osoby, czego skutkiem było założenie spółki i otwarcie Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej LOGOhelp.

Jak prezentuje się otoczenie biznesowe firmy?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Nasza spółka powołała do życia pierwszą Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Mysłowicach. Jako jedyni w mieście oferujemy płatną i bezpłatną terapię wielospecjalistyczną dla dzieci od dnia urodzenia.

Jak wygląda struktura Pani firmy?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Placówka zatrudnia: logopedów, neurologopedów, terapeutów SI, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów, a także osoby do obsługi rejestracji.

Jak przebiega rekrutacja w Pani firmie?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Za rekrutację odpowiadam ja. Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysłanie CV na adres mailowy. Następnie przeprowadzam rozmowę kwalifikacyjną i zatrudniam na okres próbny (1-2 miesięcy). Po okresie próbnym następuje podsumowanie i w przypadku sprawdzenia się danej osoby na stanowisku zaproponowanie umowy na czas określony.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Pani firmie?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Pierwsze 2-3 dni to wdrożenie pracownika do wykonywanych obowiązków. W przypadku podjęcia umowy o pracę pierwszego dnia prowadzone są szkolenia z zakresu BHP oraz wykonywanie zleconych badań lekarskich.

W jaki sposób dba Pani o rozwój pracowników?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, mają do wykorzystania roczną kwotę na szkolenia, które przyczyniają się do efektywniejszego wykonywania obowiązków. Dodatkowo do wykorzystania są również 2 dni wolne w roku przeznaczone na szkolenia. Pracując, jako zespół wzajemnie się wspieramy. Standardem w naszej pracy są superwizje, możliwość dopytywania innych terapeutów o nurtujące kwestie, czy też możliwość sprawdzenia, jak terapię prowadzą starsze stażem koleżanki. Dwa razy w roku spotykamy się na zebraniach organizacyjnych. Raz w roku uczestniczymy w wyjściu integracyjnym opłacanym przez pracodawcę.

Jakie plany związane z zatrudnieniem firma ma w najbliższym czasie?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Na początku 2024 roku będziemy zatrudniać nową osobę na stanowisko rejestratorki.

Jakie plany rozwojowe ma firma?

Sylwia Matusznyikona wywiad

Kolejnym ważnym krokiem dla naszej firmy będzie otwarcie centrum szkoleniowego oraz zwiększenie liczby usług, które będziemy proponować pacjentom. W następnych latach planujemy otwarcie filii naszej placówki oraz zwiększenie zatrudnienia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Terapeuta rodzinny - praca od zaraz! wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Anonimowy

Chciałbym tylko zaznaczyć, że ta strona nie polega na tym aby wychwalać firmę pod niebiosy. Ludzie powinni widzieć jak funkcjonuje firma z dobrej i złej strony. Negatywne opinie powinno się normalnie wziąć na klatę a nie usuwać każda jedna. Ludzie mają praco pisać o swoich doświadczeniach z dobrej i złej strony.

@Alina

Anna Z.

W lipcu 2023r. odbywałam praktykę logopedyczną w ośrodku ”LOGOhelp” Opiekunem, którego mi wyznaczono, była Pani Sylwia Matuszny. Ponadto miałam okazję poznać innych terapeutów tego wspaniałego centrum. Miejsce charakteryzuje wiele pomocy dydaktycznych, wykorzystywanych w procesach terapeutycznych. Wszystkie sprzęty i pomoce miałam okazję poznać i wykorzystać w prowadzonych zajęciach, a także sprawdzić ich przydatność podczas zabiegów prowadzonych przez Panią Sylwię. Dodam także, że sale, w których w./w. spotkania się odbywają, są także bardzo nowoczesne, przyjazne i przygotowane właśnie z myślą o pacjentach, którzy przybywają do centrum „LOGOhelp”. Po ogólnym zapoznaniu się z ośrodkiem, miałam szansę na prześledzenie przygotowywanych indywidualnych programów terapeutycznych dla poszczególnych pacjentów. Diagnozy, które przygotowywane są bardzo dokładnie, pozwalają wszystkich pacjentów traktować podmiotowo. Osobowość pani Sylwii, która, fachowa zarówno jako wykładowiec, jak i specjalista, powodowała pewność w wykonywaniu zajęć, jak i zdobywanie poczucia efektywności wszelkich prowadzonych działań. Ewaluacja wspólnych spotkań, szukanie rozwiązań i analiza poszczególnych przypadków to doświadczenia, za które wdzięczna jestem najbardziej. Miła i swobodna atmosfera oraz relacje interpersonalne to dodatkowe atuty miejsca, w którym ludzie zdobywają różne umiejętności i pokonują liczne bariery. Odbytą praktykę oceniam wzorcowo i dziękuję Pani Sylwii za poznanie wachlarza możliwości i szerokiego spektrum pracy terapeutycznej w zawodzie logopedy. Miejsce „LogoHelp” zasługuje na najwyższe uznanie.

Dzien dobry. Mam pytanie odnośnie warunków zatrudnienia. Czy dobrze jest pracować w tej firmie? Czy można liczyć na dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dziękuje.

Oprócz wynagrodzenia, dla terapeutów mamy przygotowane dofinansowania do szkoleń. Jeżeli chodzi o pracę na recepcji, to gdy nie ma problemów i błędów z grafikami, a rodzice są zadowoleni z obsługi, wypłacamy premię za wynik dobrze wykonanej pracy. Dodatkowo można sobie "dorobić" poprzez pisanie artykułów.

Terapeutka

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.?

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Logohelp Sp. z o.o.