FINAL S.A.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o FINAL S.A.

Gośc obserwator

Ja też tego zakładu nikomu nie polecę i to nie dlatego że go nie lubię tylko przez atmosfere tam panującą tworzoną przez kierownictwo brygadzistów i całą hołotę która nie ma pomysłu na porządek. Pracę trzeba umieć zaplanować,umiejętne planowanie daje warunki do efektywnego wykorzystania czasu pracy, złe zaplanowanie czasu powoduje harowanie a efekt jest mizerny. No chyba że się pracuje rodzinnie po znajomości temu ulżymy, a drugi niech dyma a jak nie wytrzyma napięcia to się zwalnia. I takim sposobem jest rotacja. Drodzy kierownicy Brygadziści czy jak was tam zwą,nie zostawię teraz na was suchej nitki. Macie słabą umiejętność planowania pracy,ma to wpływ na otoczenie w którym udajecie że pracujecie, umiejętność planowania jest to dyscyplina wobec samego siebie,pracownik widząc niezorganizowaną osobę zaczyna pracować tak jak ona i wykonuje zadania o słabej jakości. Widzę że zabolało i będzie bolec jeszcze bardziej. Słownictwo którego używasz świadczy o tym że jesteś maksymalnie na stanowisku brygadzisty, kierownicy są za inteligentni do takiej formy wypowiedzi, aczkolwiek mogę się mylić lecz biorąc pod uwagę moją magiczną moc wróżenia z fusów obstawiam na Marka lub Damiana,mógłbym do tego jeszcze kogoś dokleić ale na razie zostawię ich w spokoju. Cały problem w tym że wy koledzy próbujecie stworzyć w tym zakładzie swoją ( Rodzinną ) firmę ma to niestety duży wpływ na resztę pracowników,nie traktujecie swojej zony ( dziewczyny brata ) na równi z innymi pracownikami,zatrudnijcie jeszcze wujka siostrę i utwórzcie spółkę grupy A i C. Nikt nie ma za złe że pół waszej rodziny będzie tam pracować, tylko to powinno was automatycznie eliminować z tego stanowiska bynajmniej w tej grupie lub w ogóle,to powinna być dla was kara za brak lojalności wobec reszty pracowników. Kierownikowi tym razem odpuszczę i zobaczę jakie podejmie kroki, rozliczymy go w puzniejszym terminie za jego pracę. Ale jest tez dobra strona tego medalu Grupa D na czele której stoi pani Bożena. Wystarczy tylko porównać system pracy do innych grup i wszystko jasne. Kwalifikacje i doświadczenie, stworzenie atmosfery stawia ją z marszu na stanowisko Kierownicze. Trzymam Kciuki Nie wiem czy kobiety nie byłyby lepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o stanowisko Brygadzisty wykluczając oczywiście Dorotę i Ewelinę Drodzy koledzy i koleżanki piszcie o dobrych i złych stronach. Z pewnością wiele przełożonych to czyta i coś z tym zrobią, a jak nie poskutkuje to napiszemy do zarządu dyrektora właściciela. To jest siła internetu. I NICZEGO SIĘ NIE BAĆ TO JEST WALKA O LEPSZE JUTRO. Pokażcie że macie charakter.

Dominika

Aktualnie FINAL S.A. poszukuje osoby na stanowisko Inspektor ds. BHP. Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na tą ofertę pracy? Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Chętnie dowiemy się o jej mocnych stronach oraz zmianach istotnych dla pracowników jakie zaszły w ciągu ostatniego roku.

b

@ Suwnicowy a czy chociaż kasa w miare rozsądna jest>

xxd

Moze ktos sie wypowie jak sie tam pracuje, jaka kadra podejscie do pracownika itd jakie zarobki i czy kierownictwo ok, ktos da jakas konkretna wypowiedz

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie FINAL S.A.? Czekamy na komentarze.

Suwnicowy
@admin 21.07.2015 19:41

Wyzysk pracowniczy z którym się spotkałem ostatnio to jakieś nieporozumienie co działo się na zm D ludzie tam naprawdę mają dość robią resztką sił żadna się nie może odezwać

Zostaw opinię o FINAL S.A. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINAL S.A.