Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.

Wałcz

Opinie o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.

żarówka

Wiem ,ze o sytuacji w firmie wie inspekcja pracy oraz poseł z PIS Chcą oddać sprawe do prokuratury z powódctwem notorycznego łamania praw pracowniczych.Czekają do czasu wejścia ustawy o zakazie prowadzenia działalności gospodarczej właśnie za łamanie praw pracowniczych. ŻYCZE pracownikom aby doczekali się zmian chyba ,ze tchórze wcześniej zamkną zakład

dawny pracownik

Nie ma solidarnosci wsrod pracownikow bo jakby nie poszli do pracy to szybko by wam kase wyplacili.Jak mozna isc i pracowac za 500 zl.Przeciez oni wam i tak kasy nie wyrownaja,nie wyplaca.Co tam za ludzie pracuja? Boja sie tych oszol..... czy co... Co to za szef jak nie dba o pracownikow.To nie szef.Zero respektu w takim razie nie ma dla pracownika.Znam tam ludzi ktorzy sa sami i pracuja w tej firmie 40lat i dostaja 500 zl.to przeciez NIEWOLNICTWO.Oddajcie sprawe do Strasburga,napiszcie pismo u adwokata i sie podpiszcie a zobaczycie ze sie tym zainteresuja.Napiszcie ze czujecie sie jak niewolnicy bo wam odpowiedzialny za firme nie placi a towar wyprodukowany sprzedaje za duze pieniadze i ze ma zero respektu dla was i was oklamuje.Podpiszcie sie a zobaczycie ze zareaguje ktos .Probujcie pisac do poslow i nie czekajcie jak wyladujecie na ulicy bo oni nie maja nic skrupolow w takim razie

żarówka

Nie ogarniam sytuacji żal mi pracowników ale uważam że są sobie winni.Zbyt długo godzili się na takie traktowanie.PROPONUJE zapoznać się z ofertą pracy POLAM Piła.Tam ludzi traktują jak pracowników a nie jak niewolników.DO ZOBACZENIA

Kkk

Zakład dawno powinni zamknąć i dać ludziom normalnie żyć. Niech debile sami zobaczą jak to jest żyć za 500 zł od listopada. Dzisiaj jest 10 styczeń a ja nie mam wypłaty za listopad. A były święta. ... Jednym zdaniem to są g..... ktorzy nie mają sumienia i serca bo traktują ludzi jak śmieci ale i tak romet przegra.

Pannn
@solidarny 01.01.2017 12:17
Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes

Pozdrawiam solidarnego i pytanie do załogi jak długo jeszcze bedziecie sie dawać dymać przez zielińskiego

Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes

Odsyłają ludzi do Bydgoszczy do Pani prezes tylko że Pani prezes jest nieuchwytna tzn. nie posiada telefonu. Zieliński zapytany o wypłaty odpowiada że on nie jest prezesem i nie jest od pieniędzy że księgowa też nie jest od pieniędzy a np kierownikowi działu chwali się z radością że właśnie pezelał po 500 zł 26 go. Teraz zrobili jeszcze tak że ludzie na eypowiedzeniach mają zakaz wstępu na zakład A wszelkie sprawy z kadrową załatwianie są uwaga NA PORTJERNI ręce opadają nie płacą w ogóle wynagrodzeń ludziom którzy są na L4 lub wypowiedzeniach. Boją się wpuszczać żeby Zielińskiego kłamcę i oszusta nie zlinczowali. Prawie się nic tam nie produkuje A kasę dla siebie mają jest takie mniemanie w śród załogi że tam to kasę p iorą a zakład to przykrywka.

gość

Pani prezes Maria Wojtysiak!! To żart. Zieliński straszy załogę, a zapytany o kasę odsyła do Bydgoszczy do Pani prezes. A Pani prezes nikt nie widział, nikt nie słyszał. A kasy za listopad brak.

myślą, że bata na nich nie ma...

solidarny

Dzisiaj 8.11.2016 i wypłaty za wrzesień kadra robotnicza nie dostała.Natomiast dla wybrańców wypłata bywa w terminie.BRAWO

solidarny

Było żle a jest jeszcze gorzej po zmianie właściciela.Dzisiaj 26 a załoga bez wypłaty za m-ąc wrzesień.GRATULACJE p.Zieliński

solidarny

Pani Prezes skąd Pani przybywa pora przedstawić się załodze i przedstawić plan naprawczy firmy.Chyba ze przysłano P. aby ogłosić upadłość . Do zobaczenia na stołówce. Pracownik Firmy.

franekmarysia

Brawo kadra kierownicza Fabryki części rowerowych w Wałczu.50% artykułu dotyczy na 100% waszej firmy.

franek marysia
@franekmarysia 01.09.2016 13:19

Dotyczy artykułu w Extra Wałcz z dnia 1.09.2016r

nn

Przekręty finansowe na których cierpią ludzie, teraz chcą zrobić coś takiego, że niby ludzi na bezpłatne urlopy a zatrudni ich inna firma na 3 miesiące żeby nie płacić żadnych składek, podatków. Oczywiście wszyscy normalnie mają pracować jak do tej pory. Za uzyskane w ten sposób pieniądze chcą kupić niby materiał, wypłat ma nie być tzn. przelewy na konto owszem będą tylko zamiast wynagrodzenia będzie to w formie bezzwrotnej pożyczki. 3 miesiące w plecy

Jan

Firmę kupił skrawmet z pod Szczecina ale nowy właściciel w ogóle się tym nie przejmuje przyjeżdża tylko po kasę.

???

Zgadza się termin wypłaty jest do każdego 10tego, dziś jest 18 luty i ani widu ani słychu o pieniądzach.

Wypłaty płacone w ratach

Zostaw opinię o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.