Opinie o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. w Wałcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Jacek Nowy wpis

Witam i co wam z tego wyszlo z tego narzekania to teraz w ogółe nie macie Rometa ostatni stary zakład Bydgoskiego Rometu i co naprawde wam teraz lepiej bez zakładu co wszyscy do Niemca pojechali lub do marketu na kase lub do sprzatania poszli Pozdrawiam tych nieszczesliwych i zawsze pokrzywdzonych Polaczków.

Andrzej Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Koszalinie, VII Wydział Gospodarczy, postanowieniem z dnia 28 sierpnia 2017 r. w sprawie o sygn. akt VII GU 151/17 postanawia: 1. zabezpieczyć majątek dłużnika - Fabryki Części Rowerowych "Romet-Wałcz" sp. z o.o. w ten sposób, że ustanowić tymczasowego nadzorcę sądowego

solidarny Nowy wpis

Od pażdziernika 2017r romet nie zatrudnia żadnego pracownika z małym wyjątkiem portierów oraz pracownika do sprzedaży złomu.Częsiowe wypłaty wypłacił fundusz pracownicz.Nik tego dokładnie nie wie ale wg opini pracowników około 70 pracownikom zalegają srednio około 7000zł na 1 pracownika.I co i nikt nie wie czy kiedykolwiek zobaczymy te pieniądze.Może władza sądownicz nam pomoże .Ostatnio dostaliśmy pismo z sądu o oddaleniu sprawy ponieważ nie dopatrzono się czynu zabronionego.Kopie postanowienia wysłaliśmy do Ministerstwa pracy.Czekamy na odzew

Brałeś udział w rekrutacji do Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
żarówka

Wiem ,ze o sytuacji w firmie wie inspekcja pracy oraz poseł z PIS Chcą oddać sprawe do prokuratury z powódctwem notorycznego łamania praw pracowniczych.Czekają do czasu wejścia ustawy o zakazie prowadzenia działalności gospodarczej właśnie za łamanie praw pracowniczych. ŻYCZE pracownikom aby doczekali się zmian chyba ,ze tchórze wcześniej zamkną zakład

emi
@żarówka

mam pytanie czy ktoś wie jak teraz zdobyć zaswiadczenie Rp-7 o zatrudnieniu i zarobkach?

@żarówka

Hi I have try to get in contact with The company Romet-Walcz. But there phones are close downand there dont reply my mails. I have put (usunięte przez administratora) a big order there start of 2018 but now i can´t get in contact. Are there anyone here there know anything about that company? Last i hear from then, there told me there will move to a new place. Hope someone can help me to get in contact with them or tell me more about this company. Thank you very much.

zzz

szkoda

dawny pracownik

Nie ma solidarnosci wsrod pracownikow bo jakby nie poszli do pracy to szybko by wam kase wyplacili.Jak mozna isc i pracowac za 500 zl.Przeciez oni wam i tak kasy nie wyrownaja,nie wyplaca.Co tam za ludzie pracuja? Boja sie tych oszol..... czy co... Co to za szef jak nie dba o pracownikow.To nie szef.Zero respektu w takim razie nie ma dla pracownika.Znam tam ludzi ktorzy sa sami i pracuja w tej firmie 40lat i dostaja 500 zl.to przeciez NIEWOLNICTWO.Oddajcie sprawe do Strasburga,napiszcie pismo u adwokata i sie podpiszcie a zobaczycie ze sie tym zainteresuja.Napiszcie ze czujecie sie jak niewolnicy bo wam odpowiedzialny za firme nie placi a towar wyprodukowany sprzedaje za duze pieniadze i ze ma zero respektu dla was i was oklamuje.Podpiszcie sie a zobaczycie ze zareaguje ktos .Probujcie pisac do poslow i nie czekajcie jak wyladujecie na ulicy bo oni nie maja nic skrupolow w takim razie

żarówka

Nie ogarniam sytuacji żal mi pracowników ale uważam że są sobie winni.Zbyt długo godzili się na takie traktowanie.PROPONUJE zapoznać się z ofertą pracy POLAM Piła.Tam ludzi traktują jak pracowników a nie jak niewolników.DO ZOBACZENIA

Kkk

Zakład dawno powinni zamknąć i dać ludziom normalnie żyć. Niech debile sami zobaczą jak to jest żyć za 500 zł od listopada. Dzisiaj jest 10 styczeń a ja nie mam wypłaty za listopad. A były święta. ... Jednym zdaniem to są g..... ktorzy nie mają sumienia i serca bo traktują ludzi jak śmieci ale i tak romet przegra.

Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes

Pannn
@solidarny

Pozdrawiam solidarnego i pytanie do załogi jak długo jeszcze bedziecie sie dawać dymać przez zielińskiego

Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes

Odsyłają ludzi do Bydgoszczy do Pani prezes tylko że Pani prezes jest nieuchwytna tzn. nie posiada telefonu. Zieliński zapytany o wypłaty odpowiada że on nie jest prezesem i nie jest od pieniędzy że księgowa też nie jest od pieniędzy a np kierownikowi działu chwali się z radością że właśnie pezelał po 500 zł 26 go. Teraz zrobili jeszcze tak że ludzie na eypowiedzeniach mają zakaz wstępu na zakład A wszelkie sprawy z kadrową załatwianie są uwaga NA PORTJERNI ręce opadają nie płacą w ogóle wynagrodzeń ludziom którzy są na L4 lub wypowiedzeniach. Boją się wpuszczać żeby Zielińskiego kłamcę i oszusta nie zlinczowali. Prawie się nic tam nie produkuje A kasę dla siebie mają jest takie mniemanie w śród załogi że tam to kasę p iorą a zakład to przykrywka.

gość

Pani prezes Maria Wojtysiak!! To żart. Zieliński straszy załogę, a zapytany o kasę odsyła do Bydgoszczy do Pani prezes. A Pani prezes nikt nie widział, nikt nie słyszał. A kasy za listopad brak.

myślą, że bata na nich nie ma...

solidarny

Dzisiaj 8.11.2016 i wypłaty za wrzesień kadra robotnicza nie dostała.Natomiast dla wybrańców wypłata bywa w terminie.BRAWO

solidarny

Było żle a jest jeszcze gorzej po zmianie właściciela.Dzisiaj 26 a załoga bez wypłaty za m-ąc wrzesień.GRATULACJE p.Zieliński

solidarny

Pani Prezes skąd Pani przybywa pora przedstawić się załodze i przedstawić plan naprawczy firmy.Chyba ze przysłano P. aby ogłosić upadłość . Do zobaczenia na stołówce. Pracownik Firmy.

franekmarysia

Brawo kadra kierownicza Fabryki części rowerowych w Wałczu.50% artykułu dotyczy na 100% waszej firmy.

franek marysia
@franekmarysia

Dotyczy artykułu w Extra Wałcz z dnia 1.09.2016r

nn

Przekręty finansowe na których cierpią ludzie, teraz chcą zrobić coś takiego, że niby ludzi na bezpłatne urlopy a zatrudni ich inna firma na 3 miesiące żeby nie płacić żadnych składek, podatków. Oczywiście wszyscy normalnie mają pracować jak do tej pory. Za uzyskane w ten sposób pieniądze chcą kupić niby materiał, wypłat ma nie być tzn. przelewy na konto owszem będą tylko zamiast wynagrodzenia będzie to w formie bezzwrotnej pożyczki. 3 miesiące w plecy

Jan

Firmę kupił skrawmet z pod Szczecina ale nowy właściciel w ogóle się tym nie przejmuje przyjeżdża tylko po kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. - Wałcz

Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.
  • Budowlanych 15
    78-600 Wałcz

Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.