Opinie o Apteka Dbam o zdrowie w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apteka Dbam o zdrowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteka Dbam o zdrowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Dbam o zdrowie w Dąbrowa Górnicza

Beata Nowy wpis

Regionalni zmieniają się co chwile, kierownicy nie maja nic do powiedzenia, nawet porozumienia stron nie mogą podpisać- śmiech na sali. Nacisk na sprzedaż jak wszędzie, ale zarobki na stanowisku tech. bardzo niskie, uwłaczające za lata doświadczenia, szkole i odpowiedzialność. Lepiej płaca w dyskontach na kasie. Nie polecam sieci Doz.

Administrator Nowy wpis

Sądzisz, że firma Apteka Dbam o zdrowie w miejscowości Dąbrowa Górnicza nie ma przed tobą tajemnic? Dodaj komentarz aby inni również dowiedzieli się o niej wszystkiego.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Magdalena

04.04.2023 05:04

Magdalena ikona wywiad

Chcę podzielić się doświadczeniami pracy w aptece sieci DOZ S.A. Pracowałam wcześniej w innej, konkurencyjnej sieci aptek i mając porównanie, chcę podzielić się pozytywnymi wrażeniami pracy w firmie DOZ S.A.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Magdalena ikona wywiad

Moje stanowisko to Technik farmacji-stażysta. Do moich zadań należą: przyjmowanie towaru, układanie go, robienie zwrotów, pilnowanie, aby towar był na miejscu, pomoc w remanencie oraz obsługa klientów.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Magdalena ikona wywiad

Widełki na tym stanowisku 2600-3300 netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Magdalena ikona wywiad

Pracuję w tej firmie od 1 lipca 2022 roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Magdalena ikona wywiad

Tak, ponieważ jest bardzo miła atmosfera, są możliwości rozwoju, nie ma tutaj mobbingu. Pracowałam wcześniej w konkurencyjnej firmie i zraziłam się do zawodu, na szczęście trafiłam do tej firmy. Jest tutaj bardzo wyrozumiałe kierownictwo, można się wiele nauczyć od kierownika apteki. Bardzo dobrze traktuje się pracowników, polecenia służbowe wydawane są z szacunkiem. Technicy i magistrzy są sobie równi i równo traktują siebie nawzajem, nie tworzy się tutaj sztucznych barier. Każdy pracownik jest dobrze traktowany - od pomocy aptecznej po magistra. Jest też się docenianym przez kierownika apteki i menadżera regionalnego za dobre wyniki w pracy.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Magdalena ikona wywiad

Najbardziej lubię odnoszenie się z szacunkiem do podwładnych przez przełożonych w firmie. Nie lubię tylko 12-godzinnej zmiany w pracy. Taki dzień jest męczący, a czasami jest potrzeba przepracowania tylu godzin.

Magdalena ikona wywiad

Możliwość ukończenia stażu na stanowisku technika farmacji i perspektywa przedłużenia umowy, szanse na dalszą współpracę.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Magdalena ikona wywiad

Odbywają się szkolenia i są one w formie on-line.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Magdalena ikona wywiad

Atmosfera jest bardzo dobra. Wynika to z tego, że jeśli w pracy panuje dobra atmosfera, to taki zespół osiąga planowane wyniki.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Magdalena ikona wywiad

Wszystkie ustalenia są przestrzegane.

Magdalena ikona wywiad

Jedyne co mogłabym zasugerować to, aby nie było 12-godzinnych zmian pracy, gdyż jest to zbyt męczące.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Dbam o zdrowie - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Apteka Dbam o zdrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Dbam o zdrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apteka Dbam o zdrowie