PERCONI GmbH

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PERCONI GmbH

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Przemysław Konka

Pracownik firmy - Rekruter/HR Manager

11.09.2023 02:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Przemysław Konkaikona wywiad

Firma Perconi GmbH jest niemiecką firmą, która zajmuje się zatrudnianiem pracowników do branży produkcyjnej, budowlanej i przemysłowej. Głównie są to osoby z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec. Mamy również pracowników z innych państw Unii Europejskiej. Pomagamy zainteresowanym osobom znaleźć pracę w ich zawodzie.

W jakich miastach Państwo działacie?

Przemysław Konkaikona wywiad

Siedziba firmy mieści się w Meiningen – w Turyngii. Mamy również oddział w Erfurcie.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Przemysław Konkaikona wywiad

Zatrudniamy pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej, najczęściej są to Operatorzy maszyn CNC, Ślusarze, Spawacze i Elektrycy. Wynika to z dużego zapotrzebowania na powyższe zawody na rynku niemieckim. Ponadto praca na tych stanowiskach w Niemczech jest lepiej płatna w porównaniu do zarobków na tych samych stanowiskach w Polsce. Obecnie zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników. Liczba ta z każdym dniem wzrasta dzięki temu, że nasze oferty pracy zamieszczamy na znanych portalach internetowych. W ten sposób potencjalni pracownicy z łatwością mogą aplikować na oferty pracy.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Przemysław Konkaikona wywiad

Za procesy rekrutacyjne w firmie odpowiedzialni są doświadczeni rekruterzy. Przebywamy na terenie Niemiec, dlatego rekrutacje prowadzimy zdalnie. Pierwszy etap to rozmowa z kandydatem na temat doświadczenia w danym zawodzie, posiadanych certyfikatów oraz znajomości języka niemieckiego. Po pozytywnej rozmowie kandydat przechodzi do drugiego etapu. Na podstawie uzyskanych informacji oraz przesłanych dokumentów od kandydata przygotowujemy profil dla firmy niemieckiej. Następnie przesyłamy aplikację i czekamy na decyzję niemieckiej firmy odnośnie nawiązania współpracy z kandydatem.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Przemysław Konkaikona wywiad

Pierwszy dzień pracy to czas wdrożenia. Wówczas pracownik jest oprowadzony po firmie oraz zapoznaje się z maszynami i systemem operacyjnym na miejscu pracy. Zazwyczaj w pierwszych dniach pracy odbywają się też szkolenia. Kiedy wdrożenie pracownika przebiegnie pomyślnie, wówczas pracownik rozpoczyna samodzielną pracę na swoim stanowisku pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Przemysław Konkaikona wywiad

Współpraca i dobre relacje są dla nas na pierwszym miejscu, dlatego nasi opiekunowie są w stałym kontakcie z osobami zatrudnionymi przez naszą agencję. Dbamy o dobrą atmosferę. Naszym priorytetem jest satysfakcja pracowników, stąd oferujemy pracę w firmach, gdzie mogą się samorealizować i rozwijać swoje umiejętności.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Przemysław Konkaikona wywiad

Zależy nam na posiadaniu atrakcyjnych ofert pracy. Dzięki temu chcielibyśmy w najbliższych latach wyróżnić się na rynku, jako firma słynąca z rzetelnych pracowników, zadowolonych ze współpracy z nami.Sandra Nowy wpis
Pracownik

Pierwsza firma z ktora ustalone warunki sa dotrzymane, nie mam zadnych problemow z komunikacja, pomoc w kazdej sprawie. Polecam!

Krzysiek spawacz Nowy wpis
Pracownik

Polecam Perconi, opiekunowie bardzo pomocni zawsze nie mam zadnych zastrzezen, super ekipa. Wynagrodzenie zawsze przed czasem duzy plus!

Nowy wpis

Pracodawca

@Krzysiek spawacz

Dziekujemy i pozdrawiamy : )

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

Przemyslaw +4915259607427

Cnc
Kandydat
 Pytanie

A robote maja tylko dla fachowców? W sensie programisci,ustawiacze...czy dla zwykłych operatorów na duze serie tez cos maja np prasa krawedziowa albo tokarka...orientuje sie ktos?

Pracodawca

@Cnc

Witam,znajda sie oferty pracy dla operatorow bez znajomosci programowania jak najbardziej.Prasy krawedziowe,laser,plazma oczywiscie tez.Pozdrawiam Przemek

Pracodawca

:)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PERCONI GmbH w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Malarz przemysłowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Norek
Kandydat

Szukam pracy przy regipsach, montażu ścian pod regipsy ,wszelkie zabudowy g'k podwieszane sufity, montaż stolarki, 17 lat doświadczenia w Norwegii jako ciesla konstrukcyjny, prawo jazdy , samochód i narzędzia

Pracodawca

@Norek

Witam,jestem dostepny pod numerem telefonu 015259607427.Pozdrawiam

Administrator

W PERCONI GmbH trwa rekrutacja na stanowisko Operator Maszyn. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Waldek
Pracownik

Piszę jeszcze raz. PERCONI to naprawdę bardzo dobra firma. Dzisiaj zadzwoniłem do Przemysława, poprosiłem o załatwienie sprawy dla mnie ważnej. Przeszedłem już kilka firm w Niemczech (mam 51 lat) i pierwszy raz zdarzyło mi się że załatwiono to dwoma telefonami -praktycznie od ręki. To nie jest ściema,Przemysław,Maxymilian i reszta ekipy robią dobrą robotę i dają radę Jeśli chcecie to poproście Przemka lub Maxa o telefon do mnie dla sprawdzenia wiarygodności Są po prostu OK Jeśli szukasz dobrej pracy to po prostu do Nich zadzwoń Wbijajcie ludzie bo warto

Pracodawca

@Waldek

Dziekujemy za opinie Waldemarze :)

Przemek Frezer
Pracownik

Jeżeli jesteś tzw fachowcem że naprawdę przyjdziesz do pracy i wiesz co robić , rozmawiasz po niemiecku to masz napewno zaj**ista ofertę za z*b pieniądze . Kontakt ⭐⭐⭐⭐⭐ zakwaterowanie ⭐⭐⭐⭐⭐ pieniądze ⭐⭐⭐⭐⭐ Wszystko jak w innych opiniach ,

Pracodawca

@Przemek Frezer

Dziekujemy Przemku i pozdrawiamy.

Przemek Frezer
Pracownik

Jeżeli jesteś tzw fachowcem że naprawdę przyjdziesz do pracy i wiesz co robić , rozmawiasz po niemiecku to masz napewno zaj**ista ofertę za z*b pieniądze . Kontakt ⭐⭐⭐⭐⭐ zakwaterowanie ⭐⭐⭐⭐⭐ pieniądze ⭐⭐⭐⭐⭐ Wszystko jak w innych opiniach ,

Waldek
Inne

Bardzo dobra Firma ,wszystko co umówione jest dotrzymane , na papierze, zero ściemniania. Polecam z całą odpowiedzialnością Wbijajcie Waldek

Pracodawca

@Waldek

Dziekujemy za wystawienie opini i pozdrawiamy sedecznie!

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda że Pan Przemek z firmy Daar oraz dysponent Kay pracują tam?

Pracodawca

@Ciekawy

Witam, Panie Ciekawy takie informacje mozna jak najbardziej sprawdzic na stronie internetowej Firmy PERCONI GmbH.Pozdrawiam Przemek : )

Pracownik
Pracownik

Jak najbardziej polecam. Rzetelna i konkretna firma. Dobry kontakt ,wszystko zawsze na czas. Pomocni w kazdej sprawie.

El Fenomeno
Pracownik

Szczerze polecam PERCONI GmbH!Świetny kontak! Wynagrodzenie na czas i zgodnie z umową! Wszelkie sprawy rozwiązywane na bieżąco. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PERCONI GmbH - Meiningen

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PERCONI GmbH?

    Zobacz opinie na temat firmy PERCONI GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w PERCONI GmbH?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PERCONI GmbH
Przejdź do nowych opinii