Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Jan

Plusy pracy - wypłata na czas XD - umowa bez pośredników - jak na magazyn w miarę wysokie zarobki - w porządku ludzie i dobra atmosfera - darmowe kursy dokształcające dla magazynierów ( UDT , zwyżki ) Minusy - nieprzewidywalność pracy. Bywa tak że roboty jest mało, a bywa tak że się zesrać można i wszyscy po 12 siedza piatek siwatek sobta niedziela bo fabryka jedzie - magazyny nowe - funkielnowka, ale z kibla strach korzystać - podejście ludzi z MAN którzy mają być przejęci - robią cigale pod góre i traktują nas jak intruzów

Pedros

Powiedzcie proszę jak się pracuje w owej firmie na magazynie z tego co słyszałem przejęła magazyn MAN. Jakie tam są realne zarobki jaka atmosfera. Czy dają jakieś benefity itd. chce zmienić pracę i nie wiem czy warto. Man daje umowy do czerwca a później co niższe zarobki. Jaką jest różnica zarobków między Man a Sistema

K
@Pedros

Dużo mniejszą kasa, gorsza atmosfera, ogólnie u nas wygląda to tak: Sistema ma za mało ludzi do pracy bo płacą słabo, dużo osób odchodzi, pracowanicy i leaderzy podpierdzielaja się nawzajem, co chwilę przychodzą nowi pracownicy i nikt nic nie wie, jest ciągły pospiech i gonitwa, ludzie w pośpiechu popełniają wiele błędów a kierownictwo ich non stop pogania, leaderzy przy kawce siedzą i tylko szukają do czego by się tu doczepić, idziesz palić gdy nie masz co robić (bo wiadomo że jeśli się odrobisz to 3 min na papierosa znajdziesz) to jest problem bo na papierosa jest czas przed 6 albo o 10.30 na przerwie i ich to nie interesuje że się odrobiłeś i masz chwilę na papierosa, masz pomóc innym i koniec. Atmosfera straszna, nikt normalny długo tu nie będzie pracował.

@Pedros

Nie polecam, dodam jeszcze ze sistema jest tak skąpa ze nie dają odpowiedniej odzieży roboczej. Najgorzej wychodzą na tym pracownicy. Brak słów

Sz

Odziez jest dawana 2,3razy w roku I super butyvi Spodnie sa

@Sz

Oczywiście jak bym mógł to bym Ci ze bił zdiecie i wstawił tu jak chodzą po pracy w swoich podartych rzeczach bo nic nie dostali nawet na pierwszy dzień pracy

@Adam

To zrob, bo pracuje I wiem ze dlstaje my masę ciuchow :) chodza w prywatnych bo chca, a Co chwile nowe spodnie, Buty, kutrki polary a podkoszulkow masa

Czarek

Jestem byłym kandydatem na pracownika. Na rozmowie wszystko pięknie jak to firma o nas nie będzie dbała, ile lat doświadczenia. Praca łatwa i przyjemna, komisjonowanie czesci, przygotowywanie ich na wyjazd na linie. A stawke jakom mi podali to 3800 netto( w tym premia która mogą przecież zabrać) Wiem ze MANowscy zarabiali na tym stanowisku ponad 5-tys Śmiech na sali za max 3800 tyrać na nocki

5200 brutto za jazdę w tą i z powrotem, czasami nie wiem w co ręce włożyć. Naszych przełożonych nie ma się co pytać bo i tak nic nie wiedzą, trzeba chodzić bezpośrednio do MANowców. Od grudnia nie są wstanie zorganizować normalnych rękawiczek. Teraz przychodzą emeryci, dzieci i Ukraińcy bo nikt ogarnięty widocznie nie chce.

@1312

Jescze wymuszają korzystanie z prywatnych telefonów.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Tychy
Konsjerż Polska Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 41 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 47 ocen.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ