Opinie o M&M Car Detailing Mateusz Krowicki w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy M&M Car Detailing Mateusz Krowicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M&M Car Detailing Mateusz Krowicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&M Car Detailing Mateusz Krowicki w Zawiercie

Jak wygląda oferta u nich w firmie M&M Car Detailing Mateusz Krowicki w miejscowości Zawiercie? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

@Jacek

Dziękujemy zapraszamy ponownie

Ola Nowy wpis

To już kolejne auto które odstawiłam na korektę lakieru aplikacje powłoki ceramicznej ponieważ auto ze stanów wyglądało na bardzo zniszczone.Chlopaki jak na poprzednim stanęli na wysokości zadania efekt Wow ta skóra jak nowa a lakier nabrał szklistości wygląda jak nowy.Polecam mimo odległych terminów

Majkel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Polecam Firmę pełen profesjonalizm i podejście do klienta mimo odległych terminów warto poczekać.Postawilem swoje audi na korektę lakieru wraz z aplikacją 4 letniej powłoki ceramicznej oraz czyszczenie całego wnętrza wraz z wyciągnięciem foteli.Panowie uświadomili mnie jak dbać o powłokę za i przeciw i co? Efekt przy odbiorze auta Wow to nie moje audi .Auto wygląda jak bym odbierał dopiero w salonie .Została zrobiona 2 etapowa korekta lakieru aplikacją powłoki 4 letniej na lakier ,powłoki ceramicznej na szyby felgi i plastikowe elementy, widać że zrobione z szczególną starannością zadbali o każdy detal ,a środek czysciutki i pachnący.Polecam

Andrzej Nowy wpis

Pełen profesjonalizm polecam firmę

Ala Nowy wpis

Polecam chłopaków mimo odległych terminów warto poczekać robią mega robotę .Postawiłam swoje BMW na pranie i czyszczenie skór,oraz aplikacje powłoki ceramicznej na lakierze który był mocno zaniechany .Efekt niesamowity auto wygląda jak z salony ten błysk ani jednej ryski a środek mega zadbali o każdy detal na bieżąco dostawałam fotki z etapu prac .Gorąco polecam na pewno to nie mój ostatni raz w tej firmie pracują na profesjonalnej chemia i srodkach

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie M&M Car Detailing Mateusz Krowicki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Ala

k7387218@gmail.com

To już kolejne auto które odstawiłam do skórzanej tapicerki i na powłokę ceramiczna .Chłopaki stanęli na wysokości zadania ponieważ lakier był tak zajechaniu jak to bywa na autach ze stanów ,zadbali o każdy szczegół i detal ,lakier po korekcję i aplikacji powłoki jest jak nowy a środek to dopiero petarda z tym co było wcześniej .Mimo odległych terminów warto poczekać z czystym sumieniem polecam tą firmę

Daro

To już kolejne auto które powierzyłem firmie i moje auto odstawione na korektę lakieru pranie środka i zabezpieczenie lakieru chłopaki uświadomili mnie nad zabezpieczeniem lakieru powłoką ceramiczną lub woskiem przedstawili mi wszystko za i przeciw . Finalnie zdecydowałem się na powłokę ceramiczną i za to bardzo dziękuję.Efekt mega ta szklistosc Robota wykonana z zadbaniem o każdy detal a efekt finalny mega,dodatkowo dostałem zdjęcia przed w trakcie i finalny efekt mimo że ich nie prosiłem gratis zaaplikowali niewidzialną wycieraczke .Naprawdę firma godna polecenia wszystko dokumentują zdjeciami

Beata

Super robota zrobiona przez chłopaków odstawiłam moje auto na powłokę ceramiczną i moje auto przy odbiorze robiło efect wow niesamowita głębia lakieru i pozbycie się wszystkich rys na lakierze zadbali o każdy szczegół.Chłopaki namówili mnie na ta powłokę ceramiczną i jestem im bardzo wdzieczna za co im dziękuję.Napewno powrócę jeszcze z 2 autem i będę polecać

Jacek

Usługi detalingowe wykonywane na najwyższym poziomie .Profesjonalna obsługa i zadbanie o każdy szczegół.Odstawiłem swoje BMW na mycie detalingowe , powłokę ceramiczno-grafenową ,czyszczenie i impregnację skór oraz aplikację niewidzialnej wycieraczki i efekt końcowy jest WOW .Polecam chłopaków robią mega robotę mimo odległych terminów warto zaczekać

Irmina

Polecam najbardziej jak to jest tylko możliwe .To co zostało zrobione było perfekcyjnie w każdym calu i z zadbaniem o każdy szczegół. Jak ktoś szuka dobrego detalingu to z czystym sumieniem mogę polecić M&M Car Detailing

Sebastian

To już 4 auto które odstawiłem chłopakom na polerowanie , pranie i czyszczenie skór z zabezpieczeniem i na ceramikę .Robią mega robotę dokumentują wszystko przed w czasie pracy i wysyłają zdjęcia , dbają nawet o najmniejszy szczegół gratis zaaplikowali nawet niewidzialna wycieraczkę na wszystkie szyby i 1 serwis powłoki nakładanej u nich robią gratis. Gorąco polecam mimo odległych terminów warto się zapisać i poczekac

Sebastian

To już 4 auto które odstawiłem chłopakom na polerowanie , pranie i czyszczenie skór z zabezpieczeniem i na ceramikę pracują na profesjonalnej chemii i środkach do tego przeznaczonych każde auto jest nagrywane przez monitoring i dokumentowane zdjęciami dla klienta Robią mega robotę dokumentują wszystko przed w czasie pracy i wysyłają zdjęcia , dbają nawet o najmniejszy szczegół gratis zaaplikowali nawet niewidzialna wycieraczkę na wszystkie szyby i 1 serwis powłoki nakładanej u nich robią gratis. Gorąco polecam mimo odległych terminów warto się zapisać i poczekac

Jacek

Po odebraniu auta z firmy detailigcar.spa z Zawiercia musiałem po tygodniu odstawić auto do M&M Car Detailing na tapicerce fotelach powychodziły żółte plamy z którymi chłopaki sobie poradzili dokumentując to monitoringiem i zdjęciami przed w trakcie i po wykonanej usłudze pracują na profesjonalnej chemii do tego przeznaczonej również wypolerowali mi auto po nieudolnej pseudo polerce w firmie detailigcar.spa gdzie rys po 2 krotnym myciu auta było jeszcze więcej niż przed oddaniem za co jestem im bardzo wdzięczny zadbali o każdy szczegół to nie ostatnie auto które powieże tej firmie mimo odległych terminów warto poczekać .Profesjonalisci????

Krzysiek

Pełen profesjonalizm chłopaki zadbali o każdy szczegół i detal odstawiłem swoje BMW na pranie i ceramikę auto wyglada jak nowe .Pracują na profesjonalnej chemii do tego przeznaczonej wszystko dokumentują zdjęciami które na bieżąco wysyłają Polecam

Ola

Po tygodniu od odebrania mojego auta z firmy detailigcar.spa w Zawierciu od pana Kamila Szczepanka który pseudo reklamuje się na FB byłam zmuszona umówić się na powtórne czyszczenie środka tj pranie foteli i podsufitki oraz korektę lakieru która wykonałam w firmie detaligcar.spa bo po tygodniu od odebrania auta wyszły zółte plamy a z pseudo polerki po umyciu auta jeszcze większe rysy dopiero w firmie M&M Car Detaling chłopaki zajęli się profesjonalnie dbając o każdy detal i szczegół polerka wykonana mega dostałam wszystkie zdjęcia i nagranie z monitoringu teraz moje auto wyglada jak nowe .To na pewno nie ostatnia wizyta w tej firmie pracują naprawdę na profesjonalnej chemii co wpływa na takie terminy.Polecam

@Jacek

Dziękujemy zapraszamy ponownie

Mariusz

Pełen profesjonalizm chłopaków robią mega robotę pracują na profesjonalnej chemii i środkach.Odstawilem auto na pranie tapicerki i korektę lakieru,oraz polerowanie lamp.Auto zostało zabezpieczone powłoka ceramiczną na lakier oraz lampy i felgi co nadało blasku ,zadbali o każdy detal polecam auto wygląda jak nowe , warto zaczekać na termin .Polecam ta firmę

@Mariusz

Miło z naszej strony polecamy się na przyszłość.Zawsze dbamy o klienta

Czy rozmowa rekrutacyjna w M&M Car Detailing Mateusz Krowicki odbywa się również w języku angielskim?

Kamil

Omijajcie z daleka tą Firmę!!!!! Wyprali mi tapicerke i woskowali samochód. Po pierwszym myciu po wosku nie ma śladu został tłusty nalot na calym aucie jakby po jakimś oleju albo WD40, fotele po praniu przy odbiorze wyglądaly ok ale po kilku dniach wyszedł z nich taki gnój gorszy niż jak przed praniem, nie wiem czym to prane było ale napewno nie środkami do tego przeznacoznymi. Nie polecam i będę każdemu odradzał i aby omijał tą firme z daleka. Nie pozdrawiam

M&M Car Detailing
@Kamil

Dzień dobry, nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji w tej sprawie, jeżeli taka sytuacja miała miejsce proszę o kontakt telefoniczny. Auto zawsze oddajemy w pełni suche, wiec jest to wręcz niemożliwe aby wyszły jakiekolwiek mankamenty. Jeżeli nie chce pan zdawać reklamacji, prosił bym o podanie marki i modelu samochodu jaki oddał pan do nas na wykonanie wymienionych usług. Pozdrawiam

Marian

Polecam firmę pełen profesjonalizm

Mario
@Marian

Chłopaki robią mega robotę pełen profesjonalizm i podejście do klienta i zadbanie o każdy szczegół ,mimo ze terminy maja odległe ale warto poczekać

Zostaw merytoryczną opinię o M&M Car Detailing Mateusz Krowicki - Zawiercie

M&M Car Detailing Mateusz Krowicki