Opinie o Global staff consulting gmbh w Kevelaer

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Global staff consulting gmbh. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Global staff consulting gmbh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global staff consulting gmbh w Kevelaer

Siemka, oni nie maja ofert wystawionych czy coś źle szukam? na razie sobie agencje przeglądam i maja taki komunikat na swoim profilu w necie, ciekaw byłem czemu. wszystko zajęte czy patrząc na dawniejsze komentarze nie było chętnych? Ciekaw jestem czy po roku coś się zmieniło

Karolina Nowy wpis

Pewnie też zależy, co rozumiesz pod pojęciem “piękne”. Tak z ciekawości, to tobie co mówili? A co ostatecznie wyszło?

XD Nowy wpis
@Karolina

Oferowali zarobki 1500/1600 euro netto i nocki po czym na miejscu okazuje się że same 2 zmiany i (usunięte przez administratora)za 7euro netto godz. Same problemy z firmą a co do pokojów (usunięte przez administratora) warunki jedna pralka śmierdząca na cały hotel Mieszkania w piwnicach. RobiĄ błaznów z ludzi. Przyjazd na miejsce okazuje się nie być taki kolorowy jak oni piszą w ogłoszeniach nie POLECAMY LUDZIĄ KTÓRZY NAPRAWDĘ CHCĄ TU PRACOWAĆ. A nimi zajmą się odpowiednie służby

XD Nowy wpis
@XD

Ludzie proszą o tzw kartki za.co wszystko jest potrącane nie dostają ich zero kontaktu z P.Piotrem jak i Pą.Patrycja. ludzie stąd uciekają po pierwszym pobycie i są rozczarowani. Jak można tak (usunięte przez administratora) robić to się w głowie nie mieści. Wiele opowiadać tak naprawdę wystarczy przyjechać i się przekonać ale jeśli ktoś ma myślenie racjonalne to wszystkie opinie negatywne nie są znikome są po prostu prawdziwe a te pozytywne to sa po prostu pisane przez koordynatorow Ahaha

....

Firma bardzo fajna polecam ją bardzo. Ludzie którzy narzekają to alkoholicy którzy nie chodzą do pracy ale Pan Sebastian dobrze zalatwił z nimi sprawę naprawdę super koordynator zawsze mogłem na niego liczyć motel jak normalny motel pracowniczy niektórzy ludzie naprawdę myślą że będą mieszkać w pokoju z basenem. Super pracownicy praca też nie jest zła a Pani Oliwia i Sebastian są supe????????????????

(&)
@....

Ile ci zaoferowali kasy za tak ohydne kłamstwa ani jedno słowo w tym komentarzu nie jest prawdą gdzie jest Twój honor.

Milka
@(&)

Jest nas o wiele więcej, którzy zostali (usunięte przez administratora) I nie mówię tu o żadnych balowiczach tylko poważnych ludziach którzy zapieprzali w pracy i zostali z niczym.

@....

Chyba na głowę upadłeś takie kłamstwa piszesz

@Ktoś

Może opisywał na jakiś całkiem inny okres czasu? Albo mu się poszczęściło po prostu? Co to się podziało, że tak od paru miesięcy tyle negatywów zaczęło tu wlatywać?

Patryk

Nie polecam! (usunięte przez administratora) Gdzie jest do (usunięte przez administratora) moja wypłata za grudzień Gdzie przepracowałem cały okres wypowiedzenia. Inni dostali a ja (usunięte przez administratora) nie.

Firma Global staff consulting gmbh poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Smokuniu

Leute, passt auf diese verdammte Agentur auf E-GALICJA ist ein Haufen von Betrügern und Dieben, die Leute rekrutieren, um kostenlos zu arbeiten, nachdem sie gefeuert wurden, weil diese verdammten Betrüger nicht zahlen und dann Telefonnummern und keinen Kontakt blockieren. Es sind Diebe und Idioten, die auf Kosten guter Mitarbeiter zusätzliches Geld verdienen, dass ich diese AG ehrlich gesagt nicht empfehle.

Jego

Люди, будьте пильні щодо цієї довбаної агенції E-GALICJA - це купа шахраїв і злодіїв, вони вербують людей на роботу, які після звільнення працюють безкоштовно, тому що ці довбані шахраї не платять, а потім блокують номери телефонів і не мають зв'язку. Це злодіям і хамам, які підзаробляють на шкоду хорошим працівникам, я, чесно кажучи, не рекомендую цю агенцію E-Galicja та Global Staff.

Ysss

(usunięte przez administratora)Pracujesz cały miesiąc łącznie z sobotami i dostajesz wynagrodzenia tylko 500e.(usunięte przez administratora) Koordynatorka Oliwka co się nie zapytasz to odpowiada „ nie wiem” zero pomocy z jej strony (usunięte przez administratora)NIE POLECAM TEJ AGENCJI, zero szacunku do pracowników. Patrycja Markowska (usunięte przez administratora) rekruterka która ma 17 lat rekrutuje ludzi i obiecuje złote góry po czym okazuje się że gdy wyjdzie problem blokuje numer telefonu i „radź sobie sam” przewalają z mieszkania do mieszkania (usunięte przez administratora) normalnie człowiek chory nie chory musi iść do pracy, bo jak nie pójdzie się to grożą zwolnieniem, a osoby, które mają z nimi układy mogą sobie pić na hotelu i nie chodzić do pracy nawet 3 dni w tygodniu i jest wszystko ładnie pięknie. Warunki katastrofa świnia w chlewie ma lepiej w mieszkaniach grzyb na ścianie, śmierdzi, (usunięte przez administratora) zero ogrzewania woda zimna ogólnie masakra. Z RĘKA NA SERCU NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Rekruterka

Panie Smokunio nie podpisał Pan wypowiedzenia i (usunięte przez administratora) z dnia na dzień więc żadnych pieniędzy Pan nie dostanie niemieckie prawo samo mówi za siebie

@Rekruterka

Nie martw się czy dostanę czy nie to o tym zadecyduje Sąd, ale myślę że kiedyś zostaniesz tak samo potraktowana jak my i te twoje przekręty staną ci w gardle a prędzej czy później tak się stanie.

Rekruterka

Ludzie którzy nie dostali wypłaty to albo dwójka która sobie od tak pojechała bez podpisania wypowiedzenia albo dwójka która poszła pracować do konkurencji i myśleli że będą mieszkać u nas w hotelu za DARMO pozdrawiam :)

Milka
@Rekruterka

Śmieszna jesteś ,kilkadziesiąt osób nie dostało pieniędzy ale przyjdzie na was czas (usunięte przez administratora) .

@Milka

Milka kilkadziesiąt? Nie wydaje mi się

@Rekruterka

Prędzej bym się doliczył kto został wypłacony niż tych co żeście nie wypłacili,ale tak jak wspomniane w poście tylko ja to ujmę inaczej kij ma zawsze dwa końce

@Rekruterka

To z tego wynika że bardzo dobrze wiesz iłu ludzi masz na sumieniu, do spowiedzi może lepiej nie chodź bo ci różańca zabraknie.

Uwaga E-GALICJA to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pfeiffer to główny złodziei, Patrycja Markowska, Piotrek Jóźwiak, Oliwia Łoś koordynatorka.

Smokuniu Ja tam problemu nigdy z nimi nie miałem nawet jak się coś nie zgadzało to wystarczyło napisać i w ciagu kilku dni było wyrównanie. Ale co sie dziwić że cie zablokowali skoro podajesz Imiona na necie i rozpowiadasz kłamstwa przy tym nie potrafiąc nawet pisać poprawnie. Nie wiem jak jest teraz ale jeśli jest jak za moich czasów to w tym przypadku oni powinni ciebie pozwać za zniesławienie.

Smokuniu

Widzę że jesteś bardzo ogarnięty w tym temacie,to może powiesz mi gdzie to pisałeś że to tak cię pięknie potraktowali i wszystko wyrównali.

Smokuniu

śr., 7 gru 2022, 21:11 użytkownik Jozek Cabala napisał: Kochani ludzie którzy jesteście chętni do pracy w tej firmie to uważajcie na tę grupę (usunięte przez administratora) Patrycja Markowska to ona ściąga ludzi ,Piotrek Jóźwiak to jej wspólnik ,Oliwia Łoś koordynatorka, od dnia 15 Listopada do dnia dzisiejszego niema pieniędzy za przepracowane dni , blokują numery, zero kontaktu z nimi ,komu nie wypłacili a kto jest jeszcze w Niemczech to to pamiętajcie że macie takie prawo aby to zgłosić na najbliższym Posterunku Policji i wtedy zostaje wszczęte postępowanie przeciwko nim i tej firmie, jak by ktoś nie znał języka to w takiej sytuacji Policja ściąga tłumacza.Kogo (usunięte przez administratora) to się nie obawiajcie zgłaszać tego prawo jest po waszej stronie ,wtedy są oni ścigani z urzędu i nic was to nie kosztuje.Tu jest przykład jeden z nie wielu jak ciężko jest później odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze. niedz., 4 gru 2022, 08:45 użytkownik GoWork.pl napisał:

Dieter

Nie polecam nikomu tej pseudo firmy,a wręcz nigdy tam nie jedźcie na pakowanie karmy dla psów i kotów w ulm...zostaliśmy tak (usunięte przez administratora) i zmanipulowani z narzeczoną przez panią A leksandrę która nas z Polski werbowała,a na miejscu okazuje się że motel to melina,koordynator S ebastian (usunięte przez administratora)alkoholik i (usunięte przez administratora)co nie umie nic ogarnąć, bez znajomości języka nawet angielskiego a o niemieckim już nie wspomnę,czekaliśmy 4 h pod motelem myslac ze idzie nam pokoj ogarnąć i umowy byliśmy zmęczeni po podrozy...a on poszedl spac i (usunięte przez administratora). ludzie wypłat po 3 miesiące nie dostają, każdy ma inną umowę lub w cale a że znam perfekcyjnie niemiecki nie daliśmy się wpuścić w maliny i co kolwiek podpisać, kolejna sprawa zakwaterowanie miało być na tym pseudo motelu,a dali nas do piwnicy w domku na za (usunięte przez administratora),gdzie był zsyp węgla 2x2m klitka bez ogrzewania,straciliśmy tylko pieniądze żeby tam przyjechać, właściciel M ichael P ffeifer to (usunięte przez administratora),niewypłacalny tylko co jakiś czas dawał ludziom tygodniowki,ponadto w ciągu pół roku 4 razy zmieniono nazwę firmy. Uważajcie....

@Dieter

Cześć jestem w tej samej sytuacji . Ja zaczęłam pracę od 1 sierpnia przez agencję,, Galicja" . Wszystko było ok. , po miesiącu dostaliśmy niemiecką umowę na czas nieokreślony. Gdy wyjechałam to od kordynatora PJ dowiedziałam się, że muszę podpisać dokumęty z firmą ,, Global Staff...." , aby wypłacili mi za Wrzesień ( zaległą wypłatę) . I otrzymałam wiadomość od Pfeiffera, że zaległą wypłatą mnie się nie należy, bo za duże koszty i nie mają zysku . Kawał (usunięte przez administratora)

Banda (usunięte przez administratora) a przede wszystkim ten (usunięte przez administratora) Fajfer za 14 dni przepracowanych od 12 Października do dzisiejszego dnia nie ma przelewu,Fajfer nie odbiera telefonu jak cała reszta czyli Koordynatorka (usunięte przez administratora) Suka,Oliwia,Piotrek Jóźwiak,Alicja Markowska .Banda naciągaczy tylko do Sądu z (usunięte przez administratora).

Ktoś

A ja widziałam, że w nowym garniaku , butach i dobrą furą jeździ sobie . Bo widziałam nowe zdjęcie które wstawił

Ktoś

Gdy zapytałam kiedy otrzymam zaległą wypłatę za Wrzesień, to odpisano mi w ten sposób: Witam Pani S....... Ogólna odpowiedź na to pytanie nie jest możliwa. Ogólnie rzecz biorąc, podobnie jak w przypadku prawie wszystkich byłych pracowników, podczas rejestracji nie trzeba dokonywać żadnych obliczeń ani późniejszych obliczeń w grupie podatkowej 6. Prowadzi to do zwiększonego obciążenia podatkowego przy jednoczesnym rozliczeniu wstecznym z poprzedniego miesiąca. Niestety trudno jest dać komukolwiek do zrozumienia, że ​​my jako firma nie mamy z tego żadnej korzyści, ponieważ jako firma albo musimy pracownikowi pieniądze wypłacić, albo przekazać je do urzędu skarbowego. Zwykle raczej nasi pracownicy, ale niestety nie jest to możliwe w ten sposób. Szybko ponownie zeskanuję odcinek wypłaty i wyślę go do Ciebie. Sprawdź, a potem daj znać, co jest nie tak. Z poważaniem Michaela Pfeiffera Dyrektor Zarządzający

Smokuniu

Witam jeśli ktoś z was wyjechał do Pracy przez tą j Alicję (usunięte przez administratora) oszustkę,to niech będzie pewny że będzie robił za darmo , blokuję telefon bo do dnia dzisiejszego nie wypłacili kasy tak samo ten (usunięte przez administratora) Fajfer kawał złodzieja dorabia sobie na ludziach którym nie wypłaca jak mu na chleb brakuje to by powiedział to bym mu dał a nie okradać pracowników banda złodziei i tyle ale niech sobie zapamiętają że karma szybko wraca.

@Smokuniu

Jak można być tak wrednym człowiekiem i pisać takie kłamstwa wstyd i pan nazywa się człowiekiem?

Super praca polecam

Smokuniu

Jeśli by ktoś był zainteresowany ofertą pracy przez tą jebaną Agencje i tą (usunięte przez administratora)firmę to będziecie tak samo (usunięte przez administratora)jak większość z nas, wypłaty mają być wypłacone 15 każdego miesiąca a dziś mamy 22 i kompletne zero na koncie tu podaje przykład jak działa (usunięte przez administratora)Agencja Wyblokowali mój numer telefonu Alicja, Oliwia,Piorek i ten cały szew tej jebanej Agencji. W załączniku przesyłam dokument z informacjami potrzebnymi do uzupełnienia i do przesłania wypłaty dla Pana Dariusza. I potrzebne jest zdjęcie jego dowodu osobistego. Dziękuję smokuniu. Do usłyszenia. Smokuniu ja nie czytam po Niemiecku,a co do umowy to mieliście wszystko zdjęcia dowód też piąty raz umowy nie będę podpisywał.. Dzięki Smokuniu Pokaż cytowany tekst Smokuniu mam do ciebie prośbę dowiesz mi się co z pieniędzmi szwagra kiedy zapłacą daj znać dzięki pa. Pokaż cytowany tekst Oliwia smokuniu tak się nie robi żeby blokować numer telefonu ty masz za to płacone aby nam pomagać a tym bardziej że jesteś Polką ,o nic mi nie chodzi tylko powiedz co , kasą Darka Matiaszka bo jak tak dalej pójdzie to będziemy zmuszeni wpaść tam na chwilę,a problemy chyba nikomu nie są potrzebne ,nie chcemy czyjejś kasy tylko swoją ciężko zarobioną więc proszę cię jeszcze raz powiedz kiedy będzie przelew dla Darka Matiaszka. Pokaż cytowany tekst Numer konta Darka i e-mail Pokaż cytowany tekst Oliwia Darek ma konto moje,i email muj,bo on niema swojego konta miało być przelane na moje konto. Pokaż cytowany tekst Ten dokument który wysłałam to nie umowa panie Cabala a dokument gdzie Darek ma podać swoje dane do przelewu Pokaż cytowany tekst Oliwia Darek podał moje konto do przelewu więc co jeszcze wymyślicie. Pokaż cytowany tekst Oliwia to jest nr konta.Darek Matiaszek. LT923250080390801806 REVOLT 21 Pokaż cytowany tekst Skoro przechodzimy na Pan,Pani to Pani Oliwia bardzo proszę o przesłanie mi drogą elektroniczną kopię umowy,bo jest mi potrzebna do Sądu ,i także o zapis moich przepracowanych godzin za które zostałem rozliczony wraz z hotelem . Pokaż cytowany tekst To są meile pisane pomiędzy mną a Koordynatorką Oliwią nazwiska powrzucam puzniej tych wszystkich (usunięte przez administratora).

Dej

Banda (usunięte przez administratora) piotrek i ekipa obiecujom i nic nie robiom (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Global staff consulting gmbh - Kevelaer

• Jak się pracuje w Global staff consulting gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Global staff consulting gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global staff consulting gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global staff consulting gmbh

Global staff consulting gmbh