Opinie o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pewna Przyszłość Ewa Skotarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pewna Przyszłość Ewa Skotarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek w Piła

Ponad dwa lata temu pracowalam w firmie gdzie codziennie czułam się jak wypalam.Trafiłam na biuro Pewna Przyszłość zaproponowano mi szkolenie które było świetne, podniosło bardzo moje kompetencje.Po szkoleniu otrzymałam propozycję odbycia w firmie 3 miesięcznego stażu,oczywiście propozycję przyjęłam. Czego nie żałuję dziewczyny bardzo dobrze mnie przyjęły były miłe,uprzejmie ze wszystkim mi pomagały,atmosfera w pracy jest taka rodzinna co bardzo sobie cenię. Po stażu zostałam zatrudniona i pracuję do dziś, Ewa Skotarek to świetna szefowa .Pracownicy empatyczni ,pomocni. Ja się rozwijam nabywam codziennie nowych doświadczeń-zdobywam wiedzę, rozwijam się .Z uśmiechem na twarzy idę codziennie do pracy.Wszystkim zainteresowanym polecam przyjdz poznaj nas i przekonaj się sam !!!Zapraszamy.

Uczestniczka

Zachęcam osoby pozostające bez pracy do wzięcia udziału w szkoleniu zawodowym organizowanym przez firmę Pewna Przyszłość Ewa Skotarek, a następnie do podjęcia stażu w ramach projektu unijnego, dzięki czemu zwiększasz swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe otrzymując dodatkowo stypendium szkoleniowe i stażowe :)

Caroline

Na szkoleniu ze sprzedaży zdobyłam wiedzę, która znacząco pomogła mi wrócić na rynek pracy. Dziś jestem zatrudniona w dużej firmie i jestem bardzo wdzięczna za udział w szkoleniu :-) Było mega WARTO !!! P.S. Do poszukujących pracy mała "rada" od byłej bezrobotnej - zapisujcie się na szkolenia, kursy. Uzupełniajcie wiedzę. Nie stójcie w miejscu !!! Wiedza zdobyta procentuje i ma dziś WIELKIE znaczenie. a Pewną Przyszłość baardzo pozdrawiam, -może ktoś to od nich przeczyta :-))))

king

Jestem zadowolony ze szkolenia komputerowego, na który byłem zapisany. Wszystko powoli i dokładnie wytłumaczone. Miła atmosfera. Polecam, naprawdę warto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pewna Przyszłość Ewa Skotarek? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szkolenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności wydawały Ci się najkorzystniejsze?
pilanin1986

Jako były uczestnik szkolenia - bardzo polecam. Szkolenie rzeczowe i ciekawie przygotowane. Miła obsluga :-)

Absolutnie nie zgodzę się z tą opinia, kim kolwiek jesteś jak śmiesz w ten sposób oceniać ludzi tam pracujacych ?wstyd !!!poziom twojej oceny i wypowiedzi świadczy tylko o tobie. Domagam się usunięcia tego komentarza ponieważ obraża on pracowników i jest nie prawdą,.Jeśli nie zostanie to zrobione sprawę kieruję do odpowiedniej instytucji.!!

Bluszcz

Zero organizacji ,obiecanki cacanki nic nie jest dograne , nikt nic nie wie , jednym slowem tragedia ,

Sebastian
@Bluszcz

Możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Co uważasz za największy plus oraz największy minus pracy w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek? Mam nadzieję że niedługo podasz więcej szczegółów, każdy szczery wpis jest cenny dla potencjalnych kandydatów.

Daria

Podpowiedzcie czy ją teraz jakieś szanse na pracę w firmie?

Andrzej59

Zdecydowanie polecam !!! brałem udział w szkoleniu komputerowym - na zajeciach super atmosfera, sporo się nauczylem. a po za tym na prawde przemiła obsługa- przy okazji pozdrawiam wszystkie Panie tam pracujące , z Panią Dyrektor na czele - jesteście SUPER

Jako były uczestnik szkolenia bardzo pozytywnie oceniam "Pewną Przyszłość". Zorganizowane szkolenie było bardzo ciekawe, ze względu na koronawirus dodatkowo przeprowadzone w formie zdalnej przez internet. Bardzo pozytywnie oceniam również obsługę - Panie tam pracujące zawsze wszystko dokładnie i cierpliwie wytłumaczą - chętnie służą pomocą. Z czystym sumieniem polecam !!!

Uczestnik szkolenia stazysta

Pani Olu, z całym szacunkiem, ale firma Pewna Przyszłość oprócz obsługi dokumentacyjnej nie ma nic wspólnego z płatnościami, które zależne są od beneficjenta (usunięte przez administratora)

Uczestnik szkolenia stazysta

Zawsze się znajdzie ktoś, komu się coś nie spodoba, a w internecie najgłośniejsi są Ci, którzy chcą kogoś obsmarować. Ja serdecznie polecam

Uczestnik szkolenia stazysta

Miałam przyjemność być uczestnikiem szkolenia, oraz odbyć staż w tej firmie. Co do szkolenia nie mam zarzutów, podczas stażu atmosfera naprawdę miła, Pani Ewa również jako przełożony. Polecam

anna30plus

Nie wypowiem się jako pracownik wewnętrzny,gdyż nie mam o tym pojęcia.Wypowiem się natomiast na temat działania tej firmy-biura projektów unijnych.Na chwilę obecną na poziomie szkoleń jakoś sobie radzą z obsługą choć już na tym etapie,niektórym osobom w mojej grupie siadały nerwy potocznie mówiąc.Teraz dają już jako tako radę,choć słyszałam,ze jeszcze w zeszłym roku pieniądze za szkolenia ludzie dostawali z ponad dwumiesięcznymi opóznieniami.Jeśli chodzi o staze to patrzą aby ludzie sami sobie znalezli,bo oni mają z tym kłopot.Zastanawiałam się dlaczego firmy nie chcą z nimi współpracowac i teraz już wiem.Nie umią organizawac stazy!!!Przestrzegam wszystkich.Umowy potrafią dac w połowie stazu a bez umowy nie wypłacają stypendium.Są także problemy z wypłatą zwrotów za dojazdy bo nikt nic nie wie a dzwonienie,proszenie i przypominanie i błaganie nie przynoszą skutku na ich zaniechania.Szkoda nerwów na nich.

admin

Jeśli pracowałeś w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek to dodaj o niej opinię i oceń ją jako pracodawcę. Podziel się swoimi doświadczenia związanymi z pracą w tej firmie.

@admin

Praca wymagająca poświęcenia, jak też oddania ludziom - którym się pomaga. Szefowa- wyrozumiała, sympatyczna, rozumiejąca " wypadki losowe" -jak żaden inny pracodawca...nastawiona pozytywnie do pracownikow. Atmosfera pomiędzy pracownikami zawsze rewelacyjna, gdyż każda " nowa " osoba jest mile przyjmowana. Polecam

Tajemniczy

Nie polecam !!!!

Zaintrygowana
@Tajemniczy

Dla czego nie polecasz?

Zbigniew

@Pracownik biurowy Popraw mnie proszę, jeśli Cię źle zrozumiałem, natomiast z tego co piszesz, wynikałoby iż firma Pewna Przyszłość ciągle prowadzi rekrutacje, tak? Próbowałem znaleźć informacje na ten temat, niestety nie udało mi się. Ponadto wygląda na to, iż firma nie posiada własnej strony, w związku z tym, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tych rekrutacji oraz gdzie i dokładniej w jaki sposób można aplikować?

Pracownik biurowy

Pani Ewa zawsze stara się pomóc ludziom w trudnej sytuacji, dla każdego coś znajdzie. Dużo się można nauczyć od doświadczonego menagera oraz handlowca, jakim jest Pani Ewa. Praca nie jest łatwa, ale atmosfera jest codziennie pozytywna. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek - Piła

• Jak się pracuje w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek?

Zobacz opinie na temat firmy Pewna Przyszłość Ewa Skotarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pewna Przyszłość Ewa Skotarek
4.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Al. Powstańców Wielkopolskich 62
    64-920 Piła