Studio A-Tak Sp. z o.o.
counter
3 17 15 5 1
Były Pracownik . Nowy wpis

Trudno coś pozytywnego napisać o tym miejscu, jest to kumulacja porażek i niedorzecznych sytuacji . Nie równe traktowanie pracowników, pensje nie mają nic wspólnego z tym co widnieje w księgowości, fikcja na papierze . Tam już zostali tylko ludzie którzy jeszcze nie znaleźli czegoś innego - nie napiszę lepszego bo chyba nie ma nic gorszego niż ta firma. Ta firma to już fikcja, a słowom przedmówców nie można zaprzeczyć. Kłamstwo podszyte kłamstwem, nie wiem czy człowiek uznający się za szefa tej firmy powiedział kiedykolwiek coś co nie było kłamstwem jeśli już to chyba przez przypadek. Piękne historie i bajki to jego specjalność ale nic poza tym, żyje w innej rzeczywistości i udaje kogoś kim nie jest a jest zwykłym chytrym kłamcą który nie szanuje ludzi. Nie słuchał tych co jeszcze chcieli coś zrobić dla tej firmy tylko inwestował pieniądze które się należały ludziom( wynagrodzenia) w chorobliwe pomysły. Żadnej kontroli nad niczym ci co mieli się nachapać już dawno to zrobili i go zostawili, część ludzi zupełnie bez pojęcia i decyzyjności. Już chyba czas zgasić światło w tym bur. . .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirosław Nowy wpis

Nie natrafiłem nigdzie na oferty pracy w Studio A-Tak. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje odnośnie rekrutacji? Czy firma potrzebuje nowych pracowników? Jakie są wymagania od kandydatów? Zachęcam do aktywności osoby znające odpowiedzi na te pytania. Pomoże to osobom poszukującym pracy w Poznaniu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik Nowy wpis

Wszystko prawda Szkoda slow na tego bankruta Nie popłacone zusy i wynagrodzenia Podwykonawcy nie nabierajcie się na jego bajki

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wyglądają aktualności firmy Studio A-Tak Sp. z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Zdegustowany były pracownik

Kolega Kris opisał wszystko prawidłowo, szef waldek powinien trafić do więzienia za liczne oszustwa (głównie kadrowe) i niepłacenie pracownikom, za łamanie i nieprzestrzeganie zasad bhp, za wyzysk pracowników i złe warunki pracy. Jednak brak wynagrodzeń to najgorsze z możliwych.. nawet jeśli pracownicy pracują więcej niż 8h ( a tak jest niemalże cały czas) to i tak w ewidencji przepracowanych godzin jest wpisane 8-16 - oszustwo, to samo z wypłatami.. pieniążki idą do ręki i kto komu udowodni, że nie dostał? trzeba by nagrać tego prostaka... pracownik dostaje najniższa krajową jako podstawę do ręki, często przez cały następny miesiąc ( np. wyplate za grudzien dostajesz ratami przez cały styczen.. lub nawet jeszcze w lutym..) a resztę dostaje niby w formie zaliczki, też do ręki, jesli oczywiście ten oszust ma z czego zapłacic. Ten człowiek nie nadaje się do prowadzenia firmy, zaczyna rózne beznadziene projekty, które się nie sprzedają zamiast zająć sie jednym porządnie, opłacić zespół i mieć pieniądze. Ten facet to zero, współczuje osobom, które jeszcze z nim pracują a najbardziej chyba to jego rodzinie.. zresztą pewnie są tacy sami jak on.. . reasumując trzymajcie się z daleka od tego oszusta!!! szkoda tracić zdrowia i czasu.. nikt nie chce ciężko pracować za darmo i musieć dopraszać się o swoje zapracowane pieniądze.. trzeba tego kolesia zgłosić, gdzie się da, powinni go dorwać aby więcej ludzi nie kantował.. burak..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Studio A-Tak Sp. z o.o.? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kris

Wszystkie opinie są niestety prawdziwe.pracowałem w tej nieszczęśliwej firmie z trzy lata.szef waldemar to oszust jakich mało.kierownik stolarni jarek również. nie dajcie się im zwieść dobrymi zarobkami bo i tak nigdy ich nie zobaczycie w całości. jarek kierownik dzieli każdą pensję na nieskończenie wiele transz,więc pieniądze z grudnia dostaniecie może w sierpniu.Szef ciągle mówi że musimy go zrozumiećbo inwestor mu nie zapłacił i takie tam bzdury ale swego czasu przebił sam siebie...na pytanie gdzie są nasze pieniądze ?Stwierdził że płyną statkiem z tajlandii a że rozpoczęła się pora monsunowa to nie wiadomo kiedy statek dotrze do polski. Zastanawiam się kto jest większym idiotą ci którzy by w to uwierzyli czy on, myśląc że mu ktoś w to uwierzy??? nic w tej firmie nie jest i nigdy nie było tak jak powinno.pracowałem tam jeszcze w czasie gdy stolarnia była na forcie nr 2 -bez światła dziennego w wilgoci i grzybie bez urządzeń odpylających.wszystkie załadunki i rozładunki ręcznie nierzadko w deszczu błocie i sniegu.normalnie (usunięte przez administratora) i ciągłe obietnice że będzie lepiej...SAME KŁAMSTWA !!!!!!!SZEF WALDEK I JAREK KIEROWNIK SĄ W TYM MISTRAMI!!!!! MOŻE KTOŚ WYMYŚLI DLA NICH JAKIEŚ MEDALE????Pracowaliśmy w tym bunkrze po 14 godzin 7 dni w tygodniu. Gdy koleś po pijanemu obciął sobie palec nikt z kierownictwa nawet nie zawiózł go do szpitala pomijając fakt, że nikt nie pomyślał żeby zadzwonić na pogotowie.Złamane zostały tam chyba wszystkie przepisy BHP I PRAWA PRACY i z tego co wiem jest tak do dziś...Jeśli nie przychodzi się do pracy z powodu braku wypłaty , straszy się pracowników, że dostaną dyscyplinarkę i o dziwo jeszcze wszyscy wierzą w te bajki...Śmieszne !!!!! Na koniec dobra rada !!!! Jeśli jesteś dobrym stolarzem -jest wiele firm które uczciwie zapłacą ci za twoje umiejętności i ciężką pracę , jeśli masz trochę zdrowego rozsądku to trzymaj się z daleka od STUDIA A-TAK !!!!!!!!!!!!! PORAŻKA!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Możecie opisać teraźniejszą sytuację STUDIO A-TAK? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Zawiedziony

Popieram wszystkie wpisy. Oszust...niewypłacalny...Dyzio marzyciel...kompletne odrealniony facet...za nic ma prawo i.ludzi. kłamie na każdym kroku...nie płaci ludziom zusu...wynagrodzenie wypłacane zaliczkowo...otworzył już 9 firm. Zatrudnia na czarno...obiecuje złote góry a później zwodzi. Uciekać od takich.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jarek

Dokładam ja reszta . Niewypłacalny typ . Kłamie i oszukuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Witam Potwierdzam, firma kompletnie bez pieniędzy a właściciel to kompletny człowiek bez honoru, obiecuje że zapłaci ale nic nie płaci, ma u ludzi kilkaset tysiecy długu. Pan Waldemar ma 7 rożnych działalności i spółek. Omijać z daleka. Ma kilka firma oto jedne z nich prosze unikać: Waldemar Kampania Form Fundacja Focus XPO sp.z.o.o. Pakodruk sp.z.o.o Expo Europe Services Sp.z.o.o A-tak Group Sp.z.o.o Creative Desing Sp.z.o.o W tej chwili działa w 9 firmach - pewnie zasada działanie każdej jest taka sama.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
try

Firma porażka. Nie bierzcie od nich transportów, nie płacą nigdy na czas, po 120-150 po terminie. spłacaja parę groszy na tydzień/miesiąć. Nie warto, mimo tego, że mają dobre stawki za transporty. Kasa utopiona, szkoda nerwów i czasu. Załadunki i rozładunki trwają godzinami!!! Załądunki i rozładunki w 2-4 miejscach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
darek

Firma totalnie bez peniędzy wlaścicel oszust nie wpłacalna, za magazyny, za płyty, za transport, za wynagrodzenia, uwaga gość ma 6 innych spółek warto srpawdzić sobie włąscicela jakie ma spółki . Odradzam wspołprace pozwów maja juz na ponad pól miliona ....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
michał

popieram, kiepska bardzo firma. Załadunki i rozładunki trwają godzinami. Nie płacą na czas, mega opóźnienia, trzeba błagać o swoją kasę, niewypłacalni. Uważajcie!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robert

Firma porażka nie płaci na czas zalega z ZUS kompletnie odradzam. Ostrzegam tez przed współpraca.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Studio A-Tak Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Studio A-Tak Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 17 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szczepankowo 114
  61-306 Poznań
 • NIP: 7781474474 REGON: 301540380 KRS: 0000365373
Studio A-Tak Sp. z o.o.