Sąd Rejonowy

Katowice

Opinie o Sąd Rejonowy

Krysu

pewnie trochę tak jest @Paweł, mimo wszystko jak wybadają, że serio znasz się na rzeczy to będą ci zlecać zadania, które wspomogą ich funkcjonowanie, a tobie dadzą doświadczenie

Margot

nie wierzę Możliwości rozwoju? Ciekawe w jakim wydziale...? ba w jakim sądzie?!!! Praca w Sądzie to najgorsza praca jaką można podjąć Jak się nie jest Sędzią albo kierownikiem wyższego szczebla to nie ma po cię się tam pchać Człowiek w ciągłym stresie pracuje i to jeszcze za marne grosze Szczerze nie polecam Traktuje się tam ludzi strasznie przedmiotowo

praca dająca satysfakcje, miła kadra pracująca. mozliwość rozwoju

Zostaw opinię o Sąd Rejonowy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy