Opinie o Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny w Jawornik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny w Jawornik

Nie polecam

Nie polecam, mój kolega pracował tam 4 miesiące z czego jeden miesiąc na czarno bez umowy, nie mówił że jest tragicznie ale wiele wskazuje na to że jest to prywaciarz typu Janusz i Mietek biznesu. Może krótka napisze co słyszałem może komuś pomoże to w podjęciu decyzji czy warto. A więc tak praca jest od 08 do 16 jeździ się autem ale umowę się ma na sprzedawcę niezła parodia, jesteś od wszystkiego, myjesz szklanki talerze sztućce bo trzech chłopów nie potrafi sobie umyć po sobie, zbierasz (usunięte przez administratora) bywa że (usunięte przez administratora) z kosza się wysypują więc oni nie zmienia jeszcze ci (usunięte przez administratora) na ziemię żebyś widział/a totalna parodia, za brak szacunku do pracownika, następna sprawa jeździ się autem który nie ma klimatyzacji przy upałach jakie są w lecie jest nie do wytrzymania, kolega dwa razy wylądował na SOR z przegrzania, wynagrodzenie to oczywiście najniższa krajowa, ewentualne nadgodziny które są zazwyczaj zawsze bo jest tak robione że nie wyjdzie się normalnie po ośmiu godzinach, malowanie napisów na upale, obsługa klienta, sprzedaż itp, jeżdżenie po jedzenie kilka razy dziennie wraz z papierosami, wożenie z budowy pracodawcy (usunięte przez administratora) śmierdzących, a na końcu ci powiedzą że nie przedłuża ci umowy bo wróciła pracownica która jest jak się okazuje rodzina w sumie dobrze bo kolega teraz pracuje w Krakowie i zarabia w miesiąc tyle ile pracownik w pięć miesięcy u nich. Także nie polecam ale dobrze ze Rooster zna wielu ludzi i prowadzi bogata stronę internetową na całą Polskę dobrze że mówił napisać to tam a ja tu żeby ostrzec ludzi ze to są Janusze.

2022 Nowy wpis
@Nie polecam

Nie wiem kto to pisał. Co za pierdoły. Ja też pracowałem trzy miesiące ale pracowałem głównie jako przewoźnik. I to była dobra praca. Jakie sory ktoś co się dowiedział i pomyślał że by tu napisać ? O czym to świadczy... Kto to jest rooster... Jaka strona co za pierdoły. Ja tam pracowałem trzy miesiące i było bardzo fajnie, dobrze wspominam pracę. Nie obrabiaj mi (usunięte przez administratora) Nie znam żadnego kolegi który mógłby coś na mnie złego napisać lub powiedzieć. Chyba że ktoś był jeszcze po mnie lub przede mną no to nie wiem co myśleć ale mi tu śmierdzi jakim człowiekiem który coś się dowiedział zebrał wszystko do kupy i po prostu mi (usunięte przez administratora) obrobił. Sklepik jest w porządku, Pracodawca również, mi się dobrze pracowało, miałem nawet różne przygody które dobrze wspominam na drodze. (usunięte przez administratora)

Damian - pracownik 2022 Nowy wpis

Ja pracowałem w wakacje, nie ukrywam ze nie mając pojęcia większego na temat mechaniki było mi ciężko sprzedawać ale myślę że im dłużej bym w tym siedział to byłbym lepszy coraz to lepszy. Prace wspominam dobrze, ze względu na to że byłem kierowca jeździłem sobie do klientów z częściami. Praca na luzie. Pan. Paweł to fajny gość, Pan Tomasz również. Praca raczej normalna, nie było źle. Fajnie się pracowało. Szkoda tylko że nie mogłem więcej ale cóż. Zawsze to jakieś doświadczenie zdobyłem. Najlepiej mi się jednak pracowało jako kierowca, sklepik fajny nie duży ale to wszystko co potrzebne raczej jest na sklepie. Na plus że była umowa o pracę, ale minusy też były chociaż nie będę o nich pisał, pozwólcie że zostawię sobie dla siebie. No i sklep jest w dobrym miejscu od zakopianki. Pozdrawiam wszystkich w sklepie.

Agata Nowy wpis

Ktoś tu pisał o pracy bez umowy. Faktycznie takie warunki każdemu tutaj oferują? Ciekawa jestem wobec tego jaki najdłuższy staż ma ktoś tutaj i po jakim czasie można już dostać normalną umowę?

Głog Marta Nowy wpis
@Agata

Wiesz co zapytaj o pracę znamy wiele ludzi którzy tam było lub są klientami. Na pewno bez umowy się zgodzą bo będzie im na rękę. Mój mąż robi tam zakupy do firmy i widzimy nowych pracowników myślę że nie mają stałych ludzi na więcej niż kilka miesięcy. Była już jakaś dziewczyna młoda potem dwóch mężczyzn, teraz też ktoś znowu jest. Podejdź zapytaj, ale myślę że lepiej startować w porządne sklepy.

Były Pracownik

Jako sklep jest OKEJ, jako praca zostawią cię w najgorszym momencie życia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Wojtek !

Jeździ do nas taka dziewucha ciągle zła, ciągle naburmuszona !

Zostaw merytoryczną opinię o Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny - Jawornik

• Jak się pracuje w Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tp-Cars Tomasz Nowak Paweł Profic s.c. Sklep Motoryzacyjny
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 803
    32-400 Jawornik