Opinie o InTime PersonalSolutions w Neudietendorf

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie InTime PersonalSolutions. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InTime PersonalSolutions o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InTime PersonalSolutions w Neudietendorf

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Jaka jest stawka początkowa w InTime PersonalSolutions? 28 sierpnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik magazynu.

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Witam, Stawka to 13,20 €/ h + dieta

Jakub Nowy wpis
@Pracodawca

Rozumiem. Jaki jest minimalny czas trwania wyjazdu i jakie jego koszty, wraz z życiem na miejscu? Ile trzeba mieć pieniędzy na podróż w tę i z powrotem, ile kosztuje zakwaterowanie, ile wreszcie kosztują dojazdy na miejscu do firmy?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Jakub

Zależy to od rodzaju pracy/stanowiska i miejsca w Niemczech. Dieta dzienna może być wykorzystana na zakwaterowanie i wyżywienie. Nie mogę napisac, ile wynoszą te kwoty, ponieważ zależy to od stanowiska, o które się Państwo ubiegają.

Jagna Nowy wpis
@Pracodawca

Ale w każdym przypadku ta dieta występuję, czy są stanowiska, na których w ogóle ich nie ma? A jak z dojazdami od miejsca zakwaterowania, również firma opłaca, czy każdy pracownik w swoim zakresie musi sobie ten transport ogarnąć?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Jagna

Tak, dieta wystepuje na kazdym stanowisku ale sa to rozne kwoty. Jest ona dla osob, ktorzy maja stale zameldowanie w Polsce. Co do dojazdow to jest on we wlasnym zakresie.

Justyna

Wyjaśnij mi ktoś, o co chodzi z tą dietą? Na jakiej zasadzie to jest przyznawane? Pytam, bo widziałam wzmiankę o tym w ogłoszeniu na pracownika Produkcji, a nigdy się z tym nie spotkałam.

Wilk
Były pracownik
@Justyna

Ja pracowałam przez agencję Lotus Personalservice gmbh i zawsze miałam tam płaconą dietę. Akurat szła na opłatę zakwaterowania potrącanego z wypłaty. Jako pracownik z zagranicy należy ci się dieta ponieważ pracujesz w delegacji poza miejscem stałego zamieszkania, czyli Polski. Dobre agencje płacą dietę a złe zabierają ją dla siebie????. Tyle że jeszcze trzeba się dopytać przy podpisywaniu umowy od ilu godzin przepracowanych w dniu dieta jest liczona. Bo np. w dniu gdzie jest mniej godzin wymaganych mogą diety nie naliczyć. Ja tak miałam np. z pracującymi sobotami, tylko gołe godziny bez diety, bo wtedy tylko 6godzin pracowałam a dieta była liczona powyżej 7 godzin pracy. Są agencje które płacą i 60 euro diety za dzień roboczy????

Zostaw merytoryczną opinię o InTime PersonalSolutions - Neudietendorf

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

InTime PersonalSolutions
Przejdź do nowych opinii