Opinie o Auto-Boss Dawid Czerwonka w Ubieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Boss Dawid Czerwonka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Boss Dawid Czerwonka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Boss Dawid Czerwonka w Ubieszyn

Tomek Nowy wpis

Nigdy nie kupowałem samochodu od handlarza, bo wiadomo jak to z nimi jest -wszystko pięknie ładnie w momencie zakupu a po kilkuset kilometrach skarbonka bez dna. Ale tutaj zaryzykowałem, trochę już jeżdżę - żadnych poważniejszych usterek nie ma. Wygląda to przyzwoicie, mam nadzieję, że jeszcze długo tak zostanie.

Michał Nowy wpis

Bardzo rzetelny handlarz, użytkuje samochod już od około 6 tygodni, co prawda nie robię nim żadnych dłuższych tras, głównie dojazdy do pracy (30km). Nie znalazłem żadnych ukrytych wad, jedyne co to musiałem wymienić akumulator ale Pan (usunięte przez administratora)ówił mi o tym ze może być problem jesli samochod będzie stał pod chmurką. Szczerze polecam.

Anka Nowy wpis

Mogę polecić każdemu samochody od Pana Dawida bardzo rzetelny sprzedający. Myślałam ze za kilka tysięcy nie kupie dobrego samochodu na dojazdy do pracy ale okazuje się ze jednak można. Żadnych ukrytych usterek samochod spisuje się świetnie oby tak dalej.

Adamo

Wszystko tak jak mówił sprzedający, przy kolejnym aucie wracam do niego :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Boss Dawid Czerwonka - Ubieszyn

Auto-Boss Dawid Czerwonka