BadamyTO

4.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o BadamyTO

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kasper

Pracownik

27.09.2023 09:09

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Kasperikona wywiad

Chcę opowiedzieć o swojej pracy w firmie BadamyTO.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kasperikona wywiad

Byłem zrekrutowany na stanowisko tajemniczego klienta.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Kasperikona wywiad

Tak, mam.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Kasperikona wywiad

Im więcej pracy włożonej, tym większe wynagrodzenie. Nie chcę podawać konkretnej kwoty.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Kasperikona wywiad

Od około 6 miesięcy.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Kasperikona wywiad

Poleciłbym swojemu przyjacielowi pracę w tej firmie, ponieważ jest to praca lekka i wykonywana zdalnie. Dzięki temu ma się możliwość zorganizowania wielu innych czynności w ciągu dnia. Jednoczenie za wykonaną pracę otrzymuje się satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Kasperikona wywiad

Najbardziej lubię to, że cały zespół (jak i przełożeni) jest bardzo pozytywnie i mile nastawiony. Zawsze, gdy potrzebuję pomocy, zostaje mi ona udzielona. Nie lubię sytuacji, gdy w firmie są pewne problemy z systemem i należy naprawić taki błąd, przez co do standardowych obowiązków dochodzi więcej pracy.

Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?

Kasperikona wywiad

Możliwości rozwoju na moim aktualnym stanowisku to poszerzenie wiedzy na temat banków, wiedzy na temat wielu aplikacji i programów z dziedziny IT, oraz wypracowanie w sobie kultury słowa, dykcji i profesjonalnej wypowiedzi.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Kasperikona wywiad

Szkolenia w firmie mają formę instruktażu przesłanego mailowo. Są one zawsze zaplanowane z góry. Szkolenia dotyczą głównie tematyki platform internetowych banków. Jeśli szkoleń w danym okresie nie ma, to widocznie nie są one akurat konieczne - zwykle odbywają się na bieżąco, w zależności od potrzeb. Jestem szkolony w tematach, na które jest zapotrzebowanie w danej chwili w firmie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kasperikona wywiad

Atmosfera w firmie jest bardzo swobodna i przyjemna.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Kasperikona wywiad

Warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy są przestrzegane prawidłowo przez cały mój okres pracy w tej firmie. Czasem zdarza się, że warunki są rozpatrywane na korzyść pracownika.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Kasperikona wywiad

Obecnie nie mam żadnych istotnych sugestii. Gdy mam jakieś obiekcje, zostają one od razu zgłoszone, a zmiany wprowadzane.Kermit Nowy wpis
Były pracownik

Polecanko, bo praca dość przyjemna

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Była pracownica

Były pracownik

25.09.2023 04:09

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Była pracownicaikona wywiad

Chciałabym podzielić się moją negatywną historią współpracy z firmą BadamyTo.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Była pracownicaikona wywiad

Pracowałam jako tajemniczy klient. Moim zadaniem było założenie testowych kont bankowych, sprawdzenie funkcjonalności bankowości internetowej i wypełnienie ankiet dotyczących poszczególnych banków.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Była pracownicaikona wywiad

Tak, praca była w całości wykonywana zdalnie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Była pracownicaikona wywiad

Powodem był brak zapłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę, pomimo wykonania wszystkich czynności ściśle według otrzymanej mailowo instrukcji. Firma BadamyTo tłumaczy brak wynagrodzenia nieprzesłaniem numerów wniosków o założenie kont w bankach podlegających badaniu. Poinformowałam firmę BadamyTo o braku takich numerów, jednak nie otrzymałam wówczas informacji zwrotnej. Dopiero dzień przed terminem wypłaty wynagrodzenia, otrzymałam informację o negatywnym raporcie z weryfikacji badania. W dodatku na kontach testowych zostały naliczone opłaty za prowadzenie konta — pomimo pisemnych zapewnień ze strony BadamyTo, że konta nie będą generować opłat.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Była pracownicaikona wywiad

180-320 zł/brutto — w zależności od ilości wykonanych badań (jest to umowa o dzieło). Ja jednak nie otrzymałam ani złotówki.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Była pracownicaikona wywiad

Prawie 2 miesiące.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź

Była pracownicaikona wywiad

Odradzam współpracę z tą firmą, ponieważ nie dotrzymuje ona warunków umowy i nie wypłaca wynagrodzenia.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Była pracownicaikona wywiad

Na początku, podczas rekrutacji Pan był bardzo miły, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Po podpisaniu umowy o dzieło nie było już tak dobrze. Nikt nie odpowiadał na moje maile i telefony — zostałam pozostawiona sama sobie.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.

Była pracownicaikona wywiad

Poniżej wszelkiej krytyki. Po pierwsze na kontach, które rzekomo są testowe, banki naliczyły mi opłaty. Po drugie pomimo wykonania badania według instrukcji, nie otrzymałam wynagrodzenia. Powodem nieodebrania wykonanego przeze mnie dzieła, był brak przesłania numerów wniosków o założenie konta. Jak się okazuje, banki nie generują takich numerów, więc uważam, że jest to celowe działanie firmy BadamyTo, aby miała ona pretekst do niewypłacenia wynagrodzenia.LO Nowy wpis

A czy jest opcja ciągłości zleceń, żeby zrobić z tego sobie pracę stałą? Podobno dają możliwość podjęcia stałej współpracy, więc ciekawi mnie czy ktoś się skusił i może powiedzieć coś więcej? Na stronie mają całkiem sporo tych badań do wykonania, np. wykonanie audytu w sklepie internetowym. Czy kryteria są jasno opisane, że nawet osoba bez doświadczenia da radę wykonać te zlecenia? Kasa na czas zawsze jest? Bo tu różne opinie były.

2
Wojtek
Pracownik

Zdecydowanie mogę polecić. Badanie w bankach wykonuje się dość szybko i przyjemności. Wynagrodzenie przed czasem :)

3
Rozczarowana
Były pracownik
@Wojtek

Niestety ani nie szybko, ani nie przyjemnie. Badania trwają znacznie dłużej niż podają w ofercie, a z bankami jak to z bankami i ich procedurami bywa różnie i często pod górkę, a radzić sobie z tym trzeba samemu. Wiele godzin na to straciłam.

Kasia
Pracownik
 Pytanie
@Rozczarowana

Dostałaś chociaż wynagrodzenie?

Riri
Pracownik

Dziękuje za pomoc przy badaniu i mogę śmiało polecić po wykonaniu I badania :)

Loks
Pracownik

Brawo za organizacje i szybkie wdrożenie w badanie. Wiele badań już za mną, ale tu firmę mogę pochwalić za dobrą organizacje badania i pomoc przy wykonywaniu.

1
Maniu
Pracownik
@Loks

Też tak uważam. Przesłali wszystkie instrukcje przed pracą, a nie po jak to się czasami zdarza i dali czas na zastanowienie, co też jest niestety w tych czasach rzadkością...

1
Wiecznystudent
Pracownik

Jak dla studentów przed studiami fajna opcja. Coś dorobisz i się nie narobisz.

2
Zbyniu
@Wiecznystudent

Chodzi o tę robotę tajemniczego klienta, co to teraz nawet ogłoszenie wisi, że można ją wykonywać zdalnie? Formą zatrudnienia ma być umowa o dzieło lub b2b. A co konkretnie jest do roboty? Piszą, że chodzi o jakieś działania na platformach internetowych. I że płacą 240 zł za 1 zlecenie (ok. 2 godz.), 620 zł za rozszerzone badanie i 770 zł netto na b2b. Ile Ty miesięcznie wyciągasz?

Leks
Pracownik
@Zbyniu

Ja zarobiłem 480zł, bo odpadł mi 1 bank przez to, że jestem ich klientem.

2
Karo
Pracownik

Badanie super, śmiało mogę polecić!

3
Stasiek
Pracownik

Badanie było dość trudne jak dla mnie, ale przy najmniej miała pełną pomoc i udało się bez problemu wykonac. Co ważniejsze Wypłata na czas beż zbędnego przeciągania jak w niektórych firmach.

3
CRD
Kandydat
 Pytanie

Aby sprawdzić czy dana strona internetowa posiada certyfikat SSL wystarczy spojrzeć na pasek adresu w przeglądarce, jeżeli strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL w pasku widoczna jest kłódka. czy w linkach, podanych przez rekrutera w mailu(usunięte przez administratora)do logowania się do banku mieliście takie kłódki(usunięte przez administratora)

Stasiek
Pracownik
@CRD

Taj ja widzę kłódeczkę na stronie i przy bankach

Kalia
Pracownik

Pan z którym współpracowałam bardzo pomocny. Było trochę trudności, ale jak na pierwsze badanie to mi się nawet podobało. Choć nie byłam pewna to jednak cieszę się, że spróbowałam.

Kali
Pracownik

Praca super, polecam!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Patrycja

Były pracownik

07.09.2023 03:09

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Patrycjaikona wywiad

Chcę się podzielić historią mojej krótkiej współpracy z firmą BadamyTO.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Patrycjaikona wywiad

Pracowałam na stanowisku Tajemniczego Klienta. Zadanie polegało na założeniu kont w kilku bankach przez dedykowane linki, przetestowaniu kont na platformie internetowej zgodnie z instrukcją i wypełnieniu ankiet.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Patrycjaikona wywiad

Praca była wyłącznie zdalna.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Patrycjaikona wywiad

Od początku byłam trochę podejrzliwa wobec tej pracy, ale postanowiłam zaryzykować. Na początku okazało się, że zakładanie i testowanie kont nie trwa obiecanych dwóch godzin, a skomplikowana umowa i instrukcja bardziej utrudniają wykonanie badania. W którymś momencie zorientowałam się, że "dedykowane" linki są w rzeczywistości linkami afiliacyjnymi, a oferowanie korzyści materialne w zamian za zakładanie kont przez takie linki jest niezgodne z regulaminem programów afiliacyjnych. Konta miały być darmowe i testowe, a na jednym z kont zobaczyłam, że bank policzył sobie prowizję. Zaczęłam szukać na ten temat informacji w Internecie i okazało się, że wiele osób miało podobne problemy, a do tego nie otrzymało wynagrodzenia za wykonane badanie (firma tłumaczyła to niedosłaniem numerów umów w terminie, jednak takie numery bardzo trudno jest znaleźć, a rekruterzy o tym nie przypominają). Rekruterka nie potrafiła mi wytłumaczyć, skąd te afiliacyjne linki i stwierdziła, że jeszcze nigdy im się nie zdarzyło, żeby ktoś poniósł opłatę za konto, nazywając to błędem systemu. Zwątpiłam w to, czy faktycznie wykonuję pracę tajemniczego klienta. Gdy dowiedziałam się, że banki nie potwierdzają współpracy z tą firmą, poczułam się oszukana i wprowadzona w błąd. Nie chciałam, żeby firma dalej na mnie zarabiała, otrzymując prowizję za kolejne zakładane przeze mnie konta, podczas gdy ja nie miałabym pewności, czy faktycznie dostanę obiecane wynagrodzenie – więc odstąpiłam od umowy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Patrycjaikona wywiad

Widełki na tym stanowisku to około 250 – 600 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Patrycjaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie niecały miesiąc i postanowiłam odstąpić od umowy, co opisałam wyżej.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź

Patrycjaikona wywiad

Nie poleciłabym współpracy z tą firmą. Warunki są bardzo skomplikowane i niekorzystne dla pracownika (firma może np. w każdej chwili odmówić wypłaty wynagrodzenia, więc nie ma gwarancji otrzymania pieniędzy). Nie wiadomo, dla kogo właściwie wykonywane są te badania, bo nie dla banków. Firma jest mało transparentna, a postulaty w ogłoszeniu o pracę, takie jak czas poświęcony na badanie i założenie bezpłatnych, testowych kont bankowych, nie są zgodne z tym, jak naprawdę ta praca wygląda.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Patrycjaikona wywiad

Nie widziałam żadnych możliwości rozwoju. Nie dotarłam do ani jednej osoby, której by się udało nawiązać długotrwałą współpracę z firmą, a długo szukałam w Internecie takich kontaktów.

Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Patrycjaikona wywiad

Nie było żadnego szkolenia. Teoretycznie badanie należało wykonywać zgodnie z wysłaną na maila instrukcją, ale i w tej instrukcji zabrakło kluczowych informacji (np. o wysłaniu numerów umów i o tym, gdzie właściwie je znaleźć).

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Patrycjaikona wywiad

Atmosfera na początku była bardzo przyjazna, rekruterka szybko odpowiadała na maile. Jednak gdy zaczęłam dopytywać o linki i opłaty na koncie, to otrzymałam wymijające odpowiedzi, a niektóre z nich mijały się z prawdą (np. że nigdy nie zdarzyło im się, żeby konto wygenerowało opłaty - znam co najmniej kilkadziesiąt osób, u których taka sytuacja miała miejsce, znalazłam je na Facebooku i forach internetowych). Zniechęciło mnie to do dalszej pracy.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.

Patrycjaikona wywiad

Warunki nie były przestrzegane. Pracodawca zapewniał, że konta będą darmowe i testowe, a tak nie było. Na kontach dało się wykonywać transakcje finansowe, mimo że ustalenia były inne. Wytyczne miały być jasne, a nie były. Nie jestem nawet pewna, czy pracowałam jako tajemniczy klient, czy jedynie posłużyłam pracodawcy do uzyskania prowizji za założenie konta bankowego.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Patrycjaikona wywiad

Sugerowałabym pracodawcy, aby zaczął słuchać niezadowolonych pracowników i wprowadził niezbędne zmiany. Warunki umowy powinny być przejrzystsze i prostsze oraz korzystniejsze dla wykonawcy. Informacje o numerach umów powinny zostać uwzględnione w instrukcji wysyłanej na maila. Należy jasno podawać termin wykonania dzieła. Może wtedy zmniejszy się grono sfrustrowanych osób, które czują się oszukane i wykorzystane przez tę firmę.ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Aleksandra

Były pracownik

06.09.2023 10:09

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Aleksandraikona wywiad

Chciałabym podzielić się moimi doświadczeniami z firmą BadamyTO. Sposób, w jaki jest skonstruowana umowa oraz informacje przekazywane drogą mailową sprawiają, że bardzo łatwo jest ominąć istotne szczegóły zleceń. W konsekwencji doprowadza to do sytuacji, w której wynagrodzenie się nie należy, pomimo wykonania całości pracy. Więcej szczegółów tej historii podaję w odpowiedziach na poniższe pytania.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Aleksandraikona wywiad

Pracowałam na stanowisku Tajemniczego Klienta. Moja rola polegała na zakładaniu kont bankowych online oraz testowania ich intuicyjności i funkcjonalności.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Aleksandraikona wywiad

Tak, miałam taką możliwość i pracowałam zdalnie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Aleksandraikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy było po prostu wykonanie wszystkich badań. Następnie otrzymałam informację, że nie dostanę wynagrodzenia, ponieważ nie odesłałam numerów umów z bankami. Nie zrobiłam tego, ponieważ nie znałam adresu mailowego, na które mogłabym wysłać te dane. Podczas kontaktu mailowego, gdy chciałam dowiedzieć się, czy swoją pracę wykonałam poprawnie, otrzymałam odpowiedź, że dostanę informację z systemu. Nie dostałam jej nawet wtedy, kiedy minął czas trwania umowy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Aleksandraikona wywiad

Widełki na tym stanowisku to 200-600 zł netto. Jest to zależne od ilości badań, które się zrealizuje.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Aleksandraikona wywiad

Pracowałam w tej firmie miesiąc.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź

Aleksandraikona wywiad

Nie poleciłabym nikomu współpracy z tą firmą. Umowa jest tak skonstruowana, że łatwo pominąć informację o dosłaniu numeru umów. Dodatkowo jest to pomijane w mailach instruktażowych. Zadanie wysłania numeru umów nie było częścią mojej pracy, jednak było warunkiem na otrzymanie zapłaty. Ja to niestety przeoczyłam i przez taką nieuwagę nie otrzymałam w ogóle wynagrodzenia. Cała ta sytuacja wyjaśniła się jeszcze przed upływem czasu mojego zlecenia, teoretycznie moglibyśmy to jeszcze poprawić. Jednak od rekrutera usłyszałam, że albo wykonane jest wszystko, albo zadanie nie jest zaliczone. Była to moja jedyna osoba kontaktowa do firmy. Nie znalazłam ani nie otrzymałam numeru telefonu do kogoś innego. W związku z tym wysłałam email reklamacyjny pod adres mailowy podany na ich stronie internetowej. Otrzymałam potwierdzenie, iż swojej pracy nie wykonałam poprawnie i wynagrodzenia nie otrzymam.

Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Aleksandraikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń. Moim zdaniem instruowanie pracowników o ich pracy i sposobie wykonywania czynności powinno być robione poprzez video rozmowę. W ten sposób można uniknąć nieporozumień i mieć gwarancję, że pracownik w 100% rozumie przydzielone mu zadanie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Aleksandraikona wywiad

Przez cały czas trwania umowy miałam kontakt tylko i wyłącznie z rekruterem, którego odpowiedzi były krótkie i suche. Gdy pojawił się problem z moim wynagrodzeniem, nie pomógł mi go rozwiązać, ani nie podał kontaktu do osoby, która miałaby taką możliwość.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Aleksandraikona wywiad

Sugerowałabym, aby praca była dokładnie kontrolowana przez przełożonych. Potrzebne jest też podanie jasnych i zrozumiałych wytycznych do każdego zadania. Powinni rozliczać się za wykonane zadania, gdyż moja praca może zostać przez nich wykorzystana, a ja nie dostanę wynagrodzenia.Anonimowo
Pracownik

Super, jestem zadowolona po wykonaniu pierwszego badania! Szkoda, że nie ma premii za wykonanie przed czasem, ale i tak się cieszę, że wypłata na czas.

Panizkato
Pracownik

Pomyślna współpraca! Oby takich wiecej! Badania może nie należą do najprostszych, ale po pierwszym jestem jak najbardziej na tak(usunięte przez administratora)

3
Lex
Pracownik

Współpracę mogę polecić każdego kto szuka dodatkwych zleceń przy swojej codziennie pracy, bo mozna tu wiele badań wykonywać bardzo elastycznie i nie ma nacisku na wyrobienie minimum

4
Aga
Inne
 Pytanie

Wszystko pięknie ładnie, tylko jak sprawdzić czy ktoś nie podszywa się pod firmę. Coraz więcej teraz oszustów...jaką mam pewność że po weryfikacji kont podaniu danych nie zostanę (usunięte przez administratora)

Tom
Pracownik
@Aga

Ja wysłałem maila na rekrutacja@badamyto.pl, aby sprawdzić czy ktoś nie podszywa się pod firmę. A odnosnie konto to można sobie spradzić w linku czy dane podawane są na stronie banku czy moze jakieś innej. też w mailu dostałem info o tym jak zweryfikować certyfikat na stronie, ktory gwarantuje na kogo strona jest zarejesrowana :)

3
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Martyna

Pracownik

24.08.2023 02:08

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Martynaikona wywiad

Jestem pracowniczką firmy BadamyTO.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Martynaikona wywiad

Pracuję na stanowisku rekrutera - kontaktuję się telefonicznie z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku tajemniczego klienta. Przesyłam umowy, wspieram telefonicznie kandydatów.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Martynaikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Martynaikona wywiad

3500 tys. netto

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Martynaikona wywiad

4 miesiące

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Martynaikona wywiad

Tak, poleciłabym te prace swojemu przyjacielowi. Cenię sobie elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Mam duży wpływ na to, jakie wyniki osiągam, ponieważ dużo zależy od mojego zaangażowania. Plany premiowe są stworzone tak, byśmy mogli sami ustalać, ile chcemy zrobić ponadprogramowo i od tego też zależne są premie.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Martynaikona wywiad

Bardzo lubię zdalną formę pracy oraz elastyczne godziny wykonywania obowiązków. Cieszę się, ze nie muszą dojeżdżać do biura i mogę swobodnie zaplanować sobie swój czas na inne obowiązki. Czasami czuję się zmęczona tak intensywnym kontaktem telefonicznym z wieloma osobami naraz, jednak uważam, że dobrze sobie z tym radzę.

Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?

Martynaikona wywiad

Możliwości rozwoju są duże. Mam duży wpływ na wyniki, które osiągam, a one gwarantują mi wyższe wynagrodzenie.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Martynaikona wywiad

Szkolenia są za każdym razem kiedy wchodzą pewne zmiany. Nie ma ich dużo, ale dają one solidną wiedzę, którą można wykorzystać w pracy. Istnieje także możliwość zasugerowania potrzeby przeprowadzenia nowych szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Martynaikona wywiad

Bardzo dobrze. Atmosfera jest pełna zaufania, chęci pomocy, życzliwości.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Martynaikona wywiad

Wszystko w porządku.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Martynaikona wywiad

Zasugerowałabym jedynie częstsze spotkania w celu udzielenia informacji zwrotnej o pracy.Zostaw merytoryczną opinię o BadamyTO - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BadamyTO?

    Zobacz opinie na temat firmy BadamyTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BadamyTO?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy BadamyTO?

    Kandydaci do pracy w BadamyTO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BadamyTO
Przejdź do nowych opinii