Opinie o Gólcz i Synowie Sp. z o.o. w Miasteczko Krajeńskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gólcz i Synowie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gólcz i Synowie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gólcz i Synowie Sp. z o.o. w Miasteczko Krajeńskie

GuZu

Polecam firmę, praca ułożona, zadbany tabor, dobrzy spedytorzy oraz idealny system pracy !!! Polecam każdemu kto chce pogodzić życie zawodowe z życiem rodzinnym.

Robo
@Ona

Tak , jazda w zakazie to normalka . Załadunki na pauzie (minutnik) , byle wszystko szybko . Utrudniony kontakt ze spedytorem . Późne zjazdy. Robota dobra dla młodego żeby załapać o co chodzi w tym fachu

asdf Nowy wpis

Siemka. W jednej z ofert widziałem, że jeździ się tu nowymi Volvo, DAFami, MANami i Mercami bodajże. Ja akurat jestem team Volvo i teraz pytanie czy auto jest przypisane do kierowcy? i czy mam prawo wyboru?

cześć, czy biorą tu kierowców bez doświadczenia? mam akurat przed sobą ofertę na C+E, w której pisano o tym, że jest ono wymagane, ale ona sama była dość dawna. te aktualne gdzie można w zasadzie odszukać?

dzień dobry, z każdym spedytorem występują takie problemy czy to zależy? Mam na myśl ten wspomniany już kiedyś utrudniony kontakt. Sama bym może do biura startowała, bo pracy wkrótce będę szukać, ale chciałabym moc się z zespołem jednak dogadywać. Czy znane są zatem aktualne opinie odnośnie biura? Jaka jest atmosfera?

GuZu

X...
@GuZu

Grono sznownych spedytorów a przede wszystkim jeden osobnik pan.M... ignoruje ludzi i telefony ma wszystko w (usunięte przez administratora) zachowuje się tak jak by nie wiedział co wogole robi w tej pracy. Wykoszystuja Ludzi na 200% w zakazach kaza jeździć itd.. nie szanują kierowców a sami kierowcy na to pozwolili sobie!!

Ona
@X...

Naprawdę każą jeździć w zakazach? A co jeżeli pracownik dostanie mandat? Kto za niego płaci? W czym jeszcze przejawia się ten brak szacunku do kierowców? :-/

Samarytanin
@X...

Wszystko co powiedział przedmówca to prawda. Na pauzach nacisk na kombinacje, ciągłe używanie minutnika. Słaby kontakt ze spedycją a tymbardziej z Panem M... ładunki nie na podwójne obasady. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy!!! Na plus brak norm paliwowych, zadbane auta.

Robo Nowy wpis
@Ona

Ale się nie spisał,wiek robi swoje,o wyglądzie nie wspomne,starszy pan z niskim ego,a takie masz duże lusterka w volvo,myślę że tylko psychiatra może ci pomóc.Nawet już nie jesteś zabawny

M.....a

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Gólcz i Synowie Sp. z o.o.?

Bożena

Ciekawe jak w końcu z tą obsadą jest, bo nikt nie odpowiedział, nie ma podwójnej i stąd milczenie? Na forum wcześniej ktoś pisał, że ze spedycją się fajnie współpracuje w jednym z ogłoszeń widziałam także informację, że otrzymuje się od nich wsparcie, bo są doświadczeni. Więc jakie są wymogi, żeby dostać się na spedycję? Nie znalazłam ogłoszenia, kiedy były ostatnie nabory?

Stefan

Czy zatrudniacie podwójne obsady

MA

Fajna firma,bo tylko Aga i Lukas są ważni ona się kurwi on głupi,no i mamy rodzinną firmę

Cyrul
@MA

Wybaranym dziekuja

Aktualność
Poszukujemy Kierowców C+E

ZNAJDE TWOJE IP I POCIĄGNĘ CIE DO ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TAKI WPIS

Juz wiemy kim jesteś spodziewaj się konsekwencji

Chłodnia

Proszę o kontakt 669688005 w sprawie pracy jako kierowca!

Czy zarobki w firmie Gólcz i Synowie Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Ex pracownik

Wg mnie konkurencyjne. Nie ucinają za uszkodzenia, kasa na czas

Ex pracownik

Hej. Podzielę się wrażeniami nt firmy a znam ją dosyć dobrze. Praca jak to praca, musi być zrobiona i finito. To nie taśma w fabryce gdzie coś może być pozostawione na kolejny dzień to transport a wiadomo że transport musi jechać. Ludzie fajni ogólnie, znają się na robocie, spedycja układa robotę fajnie. Zawaleni robotą bo jest ich mało jak na tak DUZĄ firmę. Kierowcy.... i tu musimy rozgraniczyć te dwie kwestie. Kierowca a szofer. Znałem takich, którzy nie potrafili zapiąć plandeki, ustawić temp w chłodni a wołali od razu 8 tys.... starzy kierowcy tam to ekipa na która zawsze można było liczyć, zadziałali podczas naprawy, zdiagnozowali, co umieli zrobili, wychodzili z inicjatywą. Szofer, heh szofer to ktoś taki kto wyjedzie z bazy i na drugi dzień np w NL zauważy że ma złą naczepę zapiętą - wiadomo, nie jego wina ;) i wiele innych fajnych, smutnych przykładów. Praca kierowcy ciężka - fakt! Praca na roli ciężka, praca w kopalni ciężka. Każda praca ma swoją specyfikę i na to się decydujesz podejmując taka robotę! Ogólnie polecam tą firmę, mankament to brak struktury bo szef wszędzie palce wtyka i osoby które powinny decydować ostatecznie nie wiedzą co mają robić ;) Warunki dla kierowców (nie szoferów) dobre. Kasa ok, wszystko na czas. System pracy do dogadania. Pozdr

Maciej

Bardzo dobra firma .Polecam praca poukładana ,kasa na czas. nowe auta.

KIER

Super firma

Barbara

Ale o czym Wy w ogóle piszecie? Jest to publiczne pracownicze forum i ludzie wchodzą tu by wyrazić swoją merytoryczną opinię na temat firmy lub by dowiedzieć się czegoś odnośnie pracy w niej. Nie wiem co mają na celu Wasze komentarze ale są nie na miejscu.

Jak długo czekaliście na odzew z Gólcz i Synowie Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Kierowca

Trzeba dzwonić samemu i okazać chęć do pracy. Praca ułożona bardzo dobrze

Danuta

Takie zarobki są już naprawdę bardzo atrakcyjne - no ale oczywiście rozumiem, że dla Ciebie mogą być zbyt niskie. Każdy z nas ma przecież inne oczekiwania finansowe. Szkoda jedynie, iż w Gólcz i Synowie nie można raczej spodziewać się premii czy dodatków świątecznych. Ale mam nadzieję, że pracodawca zapewnia Wam jakieś podstawowe ubezpieczenie?

K

Tak tam jest wykorzystują jak mogą

Danuta

Napisałeś, że zarobki są nieadekwatne do obowiązków w pracy. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o tym, co dokładnie robi się w Gólcz i Synowie. Trzeba wyrobić jakieś określone normy?

Dawid

Da radę tam zarobić po 7 tyś w podwójnej i naj lepiej system dwa na jeden. Ktoś coś info na ten temat.

Zuzanna
@Dawid

Jesteś zainteresowany pracą w Gólcz i Synowie Sp. z o.o.? Jakie stanowisko Cię konkretnie interesuje?. Może jest ktoś na tym forum, kto zna odpowiedź na pytanie o zarobki?

Gregor

Firma to dobry pracodawca dla ludzi , którzy pracują dobrze!!

Witold

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w P.U.H. GÓLCZ I SYNOWIE. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Itl, możesz napisać coś więcej? Jakie widzisz plusy pracy w P.U.H. GÓLCZ I SYNOWIE? Twoja opinia z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Kier
@Witold

Jakie zarobki i system interesuje mnie stała wypłata lub dniowki

KM

Pracuje tu prawie rok wyplata na czas, szefostwo i spedycja ok i robota poukładana .Plusy tez dla tej firmy ze dbają o auta .

Zostaw merytoryczną opinię o Gólcz i Synowie Sp. z o.o. - Miasteczko Krajeńskie

• Jak się pracuje w Gólcz i Synowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gólcz i Synowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gólcz i Synowie Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gólcz i Synowie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gólcz i Synowie Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gólcz i Synowie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Gólcz i Synowie Sp. z o.o.