Opinie o Flexurity w Holandia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flexurity. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Flexurity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexurity w Holandia

Knoppers

Mam dosłownie 2 agencje w Holandii, do których wyjechałbym ponownie do pracy i Flexurity jest jedną z nich. Bardzo fajne projekty, nawet jak co jakiś czas się zmieniają to nigdy nie ma zejścia na gorszy, co często mi się wcześniej zdarzało. Super kontakt z biurem, zawsze są dla Ciebie i po to, żeby Ci pomóc w szczególności jeżeli starasz się zachowywać normalnie, nie robisz burd i zachowujesz kulturę. Wtedy możesz spodziewać się tego samego i traktowania na partnerskich warunkach. Wypłaty i inne kwestie jak było gadane, tak było zrobione.

aras

Moze pytanie niektorym wyda sie glupie ale co tam, czy firma co chwile truje czy oontakt jest normalny sporadyczny, zeby zobaczyc czy czegos aby nienpotrzeba albo w jakis sprawach do zalatwienia? Bo niektore agencje to dzwonia i dzwonia az czlowiek ma dosc i to naprawde przeszkadza i zniecheca pozniej

Oktan90
@aras

Dla mnie kontakt normalny nienachalny, raczej z tych pozytywnych czy wszystko jest okej a nie z wynajdywaniem problemów. Oczywiście mowa tutaj o osobie, która nie odwala

praca

są jakieś konkretne zawody na które rerekrutują tam najczęściej albo na jakie warto do nich jechać?

jantar

Naprawdę z mojej perspektywy jest godnie - pieniądze zawsze na czas, odpowiednie traktowanie pracownika, praca taka jak uzgadniałem a nie milion dodatkiwych obowiązków.

Mechanik Samochodowy

Zaczęło się od rozmowy z biurem nt. mojego doświadczenia i znajomości języka (rozmowa po angielsku).

Kilka standardowych pytań o doświadczenie, prawko, auto, kiedy mogę zacząć.

logo firmy ZBROJARZ
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Przetwórstwo mięsne - praca na produkcji
READY_STEADY_GO
Garam

Bez owijania w bawełne jedna z najlepszych firm, z którymi miałem okazje pracować. Rzeczowy ale przy okazji miłyy kontakt z biurem, pieniążki na czas i się zgadzały, praca b. fajna i też nie wykraczała poza to o czym była mowa.

mieszkanie
@Garam

a możesz coś więcej powiedzieć o kwaterach? jak z mieszkaniem?

Pl

Widziałem że nie mają strony po polsku, ale normalnie zatrudniają polaków, tak?

michau
@Pl

Tak jest, Polacy tam pracują

oleks

rozumiem, że biuro jest w Holandii? gdzie dokładnie, jeżeli można wiedzieć? ktoś zapoda jakis adres, żeby móc zobaczyć?

Martin
@oleks

Wpisz w google to ci wyskoczy, biuro w Heerenveen mają, jest legit

Italiano
@Martin

A są jakieś oddziały czy tylko to jedno biuro?

Kappi

Chciałem powiedzieć, że cały zespół Flexurity stanął na wysokości zadania podczas dogrywania umowy. Samo spotkanie z osobami prowadzącymi też bardzo profesjonalne. Praca jak najbardziej godna polecenia chociażby ze względu na spokój jeżeli chodzi o komunikacje i zaufanie do pracodawcy.

Sung
@Kappi

A moge wiedziec o jakim stanowisku mowa? Moze mechanik? Bo sam rozkminiam co i jak

Poter

Czy ktoś może napisać jakie obecnie mają propozycje pracy? Mocno się zastanawiam, bo słyszałem o nich póki Ci spoko opinie

ciekawski

czy do każdej oferty pracy wymagane jest auto i prawko czy jednak można wyjechać bez i dojechać? Jak wyglądają dojazdy do pracy?

kostek
@ciekawski

Raczej prawko konieczne w większości przypadków jak się orientuje ale może warto ich spytać wprost bo akurat się okaże że w jakimś projekcie przejdziesz bez

Bibi

Można do nich aplikować bezpośrednio? Ma ktoś jakieś namiary?

lawik

to ja mam chyba pytanie które jeszcze się tutaj nie pojawiło mianowicie ile trwa sama rekrutacja? czy ciągnie się tygodniami czy kilka dni i pyk da sie wszystko załatwić? ważne dla mnie głównie ze względu na okres wypowiedzenia

happy
@lawik

ja wiedziałem już w tym samym tygodniu jaki jest wynik rozmów więc można powiedzieć że b. szybko. pytanie czy tak jest wszedzie

mareczek
@happy

to zależy jak jest oferta bo może być na później ale raczej nie więcej niz 2 tyg do przodu. Tak jak pisał kolega wyżej to powinno się się zamknąć w tygodniu maks na nastepny jak zgłosisz się w weekend albo w piątek

audi

Od a do z przeprowadzony przez cały proces przez bardzo miłą panią z biura. Rozmowa po angielsku, ale z cierpliwością odpowiadali na weszlkie pytania o umowe i samą pracę. Na tym etapie nie mam o co się przyczepić..

Ken
@audi

tak z ciekawości długo już pracujesz?

Robson

Robię u nich od niedawna, ale póki co bez większych akcji. Jak na Holandie to naprawde dobrze. Normalnie zawsze juz na początku coś tam nie grało a tutaj jest tak jak było mówione telefonicznie i mailowo.

Pomedore
@Robson

co masz na myśli jak piszesz "bez większych akcji"? Generalnie z tego co piszesz to chyba jest dobrze ale wole się upewnic

Mikołaj
@Pomedore

facet miał pewnie na myśli że nie musisz się nimi przejmować niestety przy wyjazdach jest tak często że bardziej przejmujesz się agencją niż samą robotą.....

@Mikołaj

A coś więcej w temacie? Czego na pewno nie trzeba się obawiać z tych problemów, które dookoła tu omawiacie? Co w agencji jest na 100% pewne?

Wolek
@Justyna

Ja bym nie obawiał się tego co z nimi ustalasz i tego co masz na umowie, z mojego doświadczenia wynika że do wszystkiego się stosują

banks
@Justyna

Pewnego nie masz nic na 100% ale przynajmniej jest mniejsze ryzyko z mieszkaniem, formalnościami czy samym ogarnianiem projektów do pracy, to jest dużo łatwiejsze

@banks

Ogarnianie projektów do pracy? Formalności to zrozumiałe, że po ich stronie raczej leżą ale o jakich projektach tu mowa? To nie jest już praca własna pracownika? Co agencji do tego? Pełnią nadzór na każdym kroku?

Kabala
@Justyna

kolega chyba miał na myśli to, że jak skończy się na przykład jedna budowa to załatwiają kolejną. Przecież w ten sposób to działa, nic w tym nie ma dziwnego

On
@Kabala

Pracuję dla nich kilka miesięcy i 0 problemu z pracą, wszystko pełna kulturka w kontakcie i w respektowaniu warunków. Biorąc pod uwagę to co się dzieje w niektórych agencjach w holandii to tutaj niebo a ziemia, traktuja Cie poważnie.

Madzia

A jak to wygląda u nich z pracą dla dwóch osób ale w ogóle bez jezyka obecego tylko polski? Jest szansa?

vito

czy jest jakiś problem z wolnym? jak to tu wygląda?

Ferok
@vito

Nie ma problemu normalnie dogadujesz z nimi i z docelową firmą i śmigasz, z tego co wiem nie ma z tym problemów jeżeli o to pytasz

eklipto
@Ferok

Potwierdzam wolne dogadujesz z nimi i z firmą dla której robisz i jak zaplanujesz z odpowiednim wyprzedzeniem to zero kłopotów z tym tematem!

Prince

Od razu powiem, że jak macie jakieś wątpliwości a jesteście w Holandii, to podjedzcie najlepiej do biura i to mówie w przypadku każdej agenicj, wtedy zobaczycie czy legit czy nie. Tutaj wiem, że legit.

GP

mam pytania mam nadzieje że ktoś mi odpowie: jak wygląda współpraca długoterminowa? Czy jest to w ogóle możliwe, czy pracuje się krótko?

Mikel
@GP

Jest możliwe są dłuższe projekty no i im też zależy żebyś jak najdłużej był.

lipton
@Mikel

Tutaj nie masz aż tak projektowej roboty np dla mechaników samochodowych to jest stała fucha więc tym bym się raczej nie przejmował na twoim miejscu

@lipton

to w ramach kontrastu, żeby móc w razie czego na to poprawkę to na których stanowiskach jest wobec tego najmniej stabilnie i z jakich przyczyn? na jakie warunki jeszcze warto zwrócić uwagę przed staraniem się o pracę?

Jodi
@Justyna

tu nie chodzi stricte o tą firmę ale wiadomo, że jak pracujesz w budowlance to masz projekty więc tam to wygląda inaczej... zawsze zwracaj uwage na kontakt z biurem, ich wsparcie, stawke i kwatere

bardzo dobra firma dla specjalistów, szczególnie dla elektryków i hydraulików. Dobre podejście i zrozumienie dla pracownika, kasa na czas. Wszystko się zgadza!

szarik
@Paweł

Jest coś w innych zawodach?????

Ojciec
@szarik

Na pewno jest robota dla mechaników, to wiem

bao
@Ojciec

osobówki czy ciężarowe? i czy mówimy o pojazdach czy mechanik jakiś maszyn? to jest ważne

LM

Ktoś powie więcej o warunkach pracy i podejściu firmy do pracowników?

miki
@LM

jak na Holandie warunki są dobre, projekty dobrze zorganizowane, stała opieka przez opiekuna, załatwione zakwaterowanie, może nie jakieś mega luksusy ale całkiem przyzwoite

LM
@miki

Ktoś jeszcze potwierdzi? Przesunął mi się wyjazd więc będę z nimi gadał dopiero gdzieś tak w połowie stycznia.

Wolek
@LM

Ja też potwierdzam, pisałem też już wyżej, że ja mam z nimi takie doświadczenie, że trzymają się tego co było mówione. Myśle, że to istotne

Zostaw merytoryczną opinię o Flexurity - Holandia

• Jak się pracuje w Flexurity?

Zobacz opinie na temat firmy Flexurity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexurity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexurity?

Kandydaci do pracy w Flexurity napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexurity