Willems GmbH

Berlin

Willems GmbH

Opinie o Willems GmbH

Lukasz M.

160 godzin i dostalem 2130 na konto, do tego firma oplacila mieszkanie i do tego przyzwoite. Narazie bez zastrzezen.

Pracodawca

Witam, to co podajemy w ogloszeniach jest pozniej na Waszych Salarisach lub Abrechnungach. Podajemy koncowe kwoty, aby kazdy wiedzial ile otrzyma za tydzien lub miesiac pracy. Po przeslaniu informujemy dokladnie jaka opcja i jaka umowa. (Firma niemiecka, firma holenderska oraz nowosc firma szwajcarska, kazda ma inne wymagania i zasady wyplat) Wystarczy poczytac ogloszenia, nasza strona tez oprocz ogloszen zawiera wiele informacji. Po przeslaniu aktualnego CV, indywidualnie wyjasnimy wszystko przed zatrudnieniem na stale. Po 6 miesiacach firmy bez problemu daja podwyzszki. Kwoty na start: od 530€/tydzien netto, od 2150 € netto za miesiac pracy. Startuje kazdy od tych kwot! Bardzo prosze przesylac aktualne CV, wtedy zwieksza sie szanse na prace u nas. Pozdrawiamy

anonymous

Czternaście i pół godziny od pisania tej opini znowu znalazlem nowe dwie oferty pracy w Berlinie,nie wiem dlaczego oferują pracę na którą nie odpowiadają,a jeżeli już odpowiedzą to miejsce pracy jest całkiem w innym miejscu.Dlaczego firma wprowadza przyszłych pracowników w 'BŁĄD'.

@anonymous 12.09.2018 23:44

Szukamy caly czas odpowiednich ludzi, czy tego Pan nie rozumie? Ogloszenie beda ponawiane jak dlugo jesz zapotrzebowanie. "Witam, to ja Pana poinformowalem, ze juz 11(okolo) raz sklada Pan CV. Wystarczy zerknac na logo firmy i zapamietac. Niestety zostal Pan odrzucony ze wzgledu na poziom jezyka. Jezeli, bedziemy miec budowe gdzie mozna pracowac ze slabym jezykiem, bede dzwonil do Pana i pronowal wspolprace. Na niemieckich kierownikow na budowie nie mam wplywu. Pozdrawiam Piotr

anonymous

Aplikowałem na tą firmę w mieście Berlin 11 razy,po 10tym razie dostałem telefon od pana rekrutera abym nie aplikował bo moje aplikacje powielają się.Po jakimś czsie aplikowałem 11 raz,no i dostałem telefon a bym nie aplikował bo mnie zablokuje,Moje pytanie po co firma wystawia nowe ogłoszenia praca w Berlinie,na które nie można aplikować .Mi się wydaje że firma ma za dużo pracowników lub co mi powiedzieli z innych firm rekruterzy że coś nie tak z panem,który do mnie dzwonił.Ja tego tak nie mam zamiaru zostawić.

@anonymous 12.09.2018 21:30

Grzesiek z Rotterdamu

Czesc, pracuje juz ponad pul roku Willemsie. Wszystko jak najbardziej ok. Teraz po pol roku dostalem 150 €podwyzszki wiec smialo mozecie sie tutaj zatrudnic. Narka

Zainteresowany

Może ktoś zdecyduje się napisać jak tu się pracuje?

Zostaw opinię o Willems GmbH - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willems GmbH