Opinie o Power Jobs GmbH w Erfurt

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Power Jobs GmbH, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Power Jobs GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Jobs GmbH w Erfurt

Stara pieniędzy i czasu Nowy wpis

Uwaga na tą firme. Składa się ona z kilku oddziałów (ideale Jobs, Power jobs, A.I.M, Work in time, Work factory i tak dalej) Firmie pobiera 20e za zaliczki za przelew na konto, 36e za western union) oferują zawsze 14e diety w ostatni dzień pracujacy. Za zakwaterowanie zawsze musisz płacić sam z góry. Jeśli zachorujesz, nie zapłacą ci za chorobe, napiszą ci że się nie wystawiłeś w miejscu pracy w tym momencie i cię zwolnią. O urlop trzeba się prosić a jak ci już dadzą to tylko z zeitkonta. Oferują max stawki 11,60 brutto plus 70e diety i w ostatni dzień 14e diety. Za kwaterę 25-35e za dobre. Koordynatorzy są dostępni tylko do 17 potem ciężko o kontakt. Jak cię klient odmelduje w 1 dzień pracy to ci nikt za to nie zaplaci, ani nie zwróci kosztów paliwa i kwatery. Dieta która dostałeś przy podpisaniu umowy obowiązuje tylko na 1 zleceniu, później firma może sama sobie ja zmieniac, zapis w umowę jest. Więc jeśli cię wyślę na inne zlecenie to zamiast 70 mogą ci dać np. 55e diety. Mówią że zwracają kasę za ciuchy ale to tylko bajka. Ja jestem stratny ponad 1000e przez tą firme. Nie polecam oddziału w Erfurt oraz Chemnitz. Firma po prostu dno.

Macie jakieś nowe wieści o pracy w firmie Power Jobs GmbH w mieście Erfurt?

Zostaw merytoryczną opinię o Power Jobs GmbH - Erfurt

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Power Jobs GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Power Jobs GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Power Jobs GmbH
Przejdź do nowych opinii