Opinie o PMA GmbH w Papenburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PMA GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMA GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMA GmbH w Papenburg

Wreszcie

Firma PMA dnia 29.01.24 ogłosiła upadłość Pani Ike wreszcie przestanie okradać ludzi, dobrze jej tak , za pranie pieniędzy i oszukiwanie ludzi

@Tomek

9 IN 136/23: In dem Insolvenzantragsverfahren über das Vermögen der PMA GmbH, Friederikenstraße 124, 26871 Papenburg (AG Osnabrück, HRB 213764), vertr. (usunięte przez administratora) Joanna Ike, Friederikenstraße 124, 26871 Papenburg, (Geschäftsführerin), ist am 29.01.2024 um 10:31 Uhr die vorläufige Verwaltung des Vermögens der Antragsgegnerin angeordnet worden. Verfügungen der Antragsgegnerin sind nur mit Zustimmung des vorläufigen Insolvenzverwalters wirksam. Zum vorläufigen Insolvenzverwalter ist Rechtsanwalt Dr. Heiner Buß, Hauptstr. 143, 26639 Wiesmoor, Tel.: 04944/9132990, Fax: 04944/9132991, E-Mail: info@buss-insolvenzverwaltung.de bestellt worden. Die Schuldner der Antragsgegnerin werden aufgefordert, nur noch unter Beachtung des Beschlusses zu leisten (§ 23 Abs. 1 S. 3 InsO). Der vollständige Beschluss kann in der Geschäftsstelle des Insolvenzgerichts eingesehen werden. Rechtsmittelbelehrung Diese Entscheidung kann durch die Antragsgegnerin mit der sofortigen Beschwerde angefochten werden. Darüber hinaus kann, wenn nach Art. 5 Abs. 1 der Verordnung (EU) 2015/848 das Fehlen der internationalen Zuständigkeit für die Eröffnung des Hauptinsolvenzverfahrens gerügt werden soll, die sofortige Beschwerde auch von jedem Gläubiger eingelegt werden.

Pomagam oszukanym ludziom .

Witam widzę, że jest tu dużo osób (usunięte przez administratora) . Działajcie! Nie bójcie się! Trzeba walczyć o swoje . I zgłaszać to do ludzi którzy mogą się zająć ta firma i zamknąć ja całkowicie. Bardzo mi przykro za te ludzi co są (usunięte przez administratora) ... ona za wasze pieniądze żyje i jezdi na wakacje !!! Bardzo nie sprawiedliwe! Im nas więcej tym bardziej możemy zrobić tak , ze ta firma zginie .

Były
@Pomagam oszukanym ludziom .

Eitam kolegę . pani Joanno dnia 29.01.24 ogłosiła upadłość, żal mi tylko tych ludzi co pracowali i teraz nie dostaną wypłaty,(usunięte przez administratora)

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy ktoś wie co dzieje się z firmą, czy ona jest otwarta ??

Iwonka Nowy wpis

Ja się zastanawiam jakie kary dostała w 23roku jak jej Zoll na biuro wpadło. Wiem, że miała zamknięte chyba dzień lub dwa dni. Ktoś coś wie o tych karach, wypłaty w ratach , pseudo zaliczki?

Tomek Nowy wpis
@Wreszcie

Czy może ktoś wie co dzieje się z firmą , czy faktycznie ta pralnia padła , kiedy będzie rozprawa aby poszkodowani mogli przyjechać

Wreszcie Nowy wpis
@Tomek

Pomagam oszukanym ludziom .

Były
@Pomagam oszukanym ludziom .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PMA GmbH?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PMA GmbH.

Czy w PMA GmbH wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Livka

Jak coś wypłacą niby dodatkowego to i tak odciągną przy kolejnej okazji i to podwójnie!

Kamil

Nie polecam ,nie dajcie się nabrać

sellon
@Kamil

Widzę, że kolejny poszkodowany dołączył do gowrok. Nie wiem jak Ty, ale ja tak opętanej baby nie wiedziałem nigdy wcześniej. Podobno zolle jej wpadły na biuro jakiś czas temu i oby wpadali częściej.

Borys
@sellon

Wystarczy spojrzeć na kwitek z wyplaty , ilość pozycji ,krojenie na czym się da każdy ogarnięty zobaczy że jest coś nie halo, pozatym składki jakie są odprowadzane śmiech na sali, pani joanna typowa polska pazera i (usunięte przez administratora) ,

K.O.

Witam . Z całego serca nie polecam ! Pani J.I. strasznie (usunięte przez administratora) ludzi ... do tej pory nie odzesklam swoich zarobionych pieniędzy... kłamstwa na każdym kroku . UWAZAJCIE NA NIA !!!

@K.O.

A co sie stało że nie masz tych pieniędzy?

K.o.
@Natalia

A ni pasku ani pieniędzy szefowa mi nie wyslala ...

@K.o.

No to bardzo nie ładnie postąpiła. Mam nadzieję, że nie dużo Tobie zalega. Dobrze, że jednak poszedłem do innej firmy pracować i mnie nic nie podkusiło.

sellon
@K.O.

Pewnie sobie Joaśka zgarnęła do swojej kieszeni jak to potrafi. Wiesz u niej jest albo białe albo czarne , bez podtekstów. Pracowałem tam a ta cała szefowa to naprawdę nawiedzona. Ona ma rację i nikt inny. Ma problemy ze soba i z organizacja własnej pracy a co dopiero z organizacją pracy dla pracowników. O cos ja prosisz, to mówi ok nie ma problemu, ale nie robi a Ty czekasz i czekasz. Mydli pracownikom oczy. Ma wokół siebie swoim ulubieńców, którym założyła klapki na oczy, ale klapki kiedyś spadną

Many

OMIJAJCIE ta firmę szerokim łukiem to (usunięte przez administratora) klamczucha, szybciej klamie jak oddycha, dobiera sobie pracowników do biura takiego samego pokroju jak ona, jedna pracownica zrobiła najlepiej, wstała i wyszła z biura, brawo Monika Z.

Irena
@Many

płacą w terminie? We wcześniejszych komentarzach różnie piszą, dasz znać jak to wygląda teraz?

Kamil

Nie polecam,najgorszy (usunięte przez administratora) ,jest tyle innych uczciwych posrednikow nie dajcie się nabrać, pozdrawiam

Ta firma to największe gowno w jakiej pracowałem wypłaty na dwie raty i na dodatek trzeba się prosić, o pasku już nie wspomnę że nie chciała mi go udostępnić. Ta firma nie powinna istnieć!!!

Natalia

Ale w końcu całe wynagrodzenie zostało wypłacone? Jak tłumaczyli się z braku pasków no i z tych dwóch rat?

Meschke

Maria to Marta kiedyś pracowała w Runtime z Joanną teraz pracuje z nią w PMA .

Malibu

PMA GMBH, PAPENBURG, GERMANY Siemensstr. 7-9, 26871 Papenburg, Germany (stary adres Aschendorf) Praca tymczasowa w rozumieniu AÜG, a także rekrutacja i świadczenie personelu i innych usług w imieniu klientów publicznych i prywatnych. Zarząd: Joanna Ike Wcześniejszy zarząd Igor Beierle, Xenia Beierle

XXX
@Malibu

Firma podobno ma dwa lata, a okazuje się, że ma lat 3 i była założona w czasie kiedy pani IKE pracowała w firmie Runtime.. Potem nagle przeskoczyła z Runtime do swojej firmy, a następnie przejęła adres siedziby Runtime.

Były Pracownik

Kiedyś szefowa pracowała w firmie runtime,która do tej pory nie wypłaciła pieniędzy pracownikom. Teraz ma swoją firmę PMA i tak samo robi (usunięte przez administratora).

@Były Pracownik

A ty jesteś byłym pracownikiem? Zgłosiłeś gdzieś tę sprawę?

@Były Pracownik

Zgadzam się. Tez przez to przeszedłismy

??

Każdy pisze że jest tam źle, ale tak naprawdę nikt nie napisał żadnego kontaktu. Co jest nie tak w firmie PMA? Z opinii wiadomo tyle co nic.

@??

Sugerujesz przez to, że te opinie mogą być niewiarygodne?

??
@Maria

Nic nie sugeruję. Po prostu nie ma konkretów. Możliwe że celowo wystąpiło abstrahowanie lub konfabulacja. Nie wiem i nie mogę ani zaprzeczyć ani potwierdzić.

Emsland

Miałem zatrudnić się w tej firmie jako spawacz. Jednak zawsze sprawdzam firmy oraz właścicieli tych firm a także staram się znaleźć kontakty do osób , które już pracują bądź pracowały. Dmucham na zimne .. Poza FB, gdzie znalazłem w sumie w niewiele, sprawdziłem również grupy jak Pracodawcy O s z u s c i w Niemczech i kilkoma wpisami tu nie ma złych opinii. Moje pytanie brzmi czy firma płaci na czas ? Czy naprawdę nie wypłaca ostatnich wypłat ? Czy przycina na godzinach i robi lewizne?

@Emsland

No faktycznie widzę, że dmuchasz mocno skoro ani na fb ani na grupach niczego nie znalazłeś a dalej szukasz. ;p No tu jak widać jakiś negatyw wleciał ale widzę, że na pytanie już ciężko chyba odpowiedzieć, więc to raczej fejk?

@Maria

Dlatego pytam tu , bo było kilka wpisów , że firma robi ludzi w c... , Nie wypłaca wszystkich pieniędzy i że wypłaty się nie zgadzają. Tu też widzę ostrzeżenia przed tą firmą, żeby uważać .

@Maria

Jak pani nie potrafi rozróżnić pytania "nad moim wpisem widnieje zielony znak ?" od opinii ,które znajdują się wszystkie poza moim wpisem to ma pani wielki kłopot. To czego się doszukałem mi wystarczy , tak samo wystarczą mi te tu opinie, jakie przeczytałem. Sprawa w prokuraturze, nie moja sprawa, ale ja wolę nie ryzykować . Dość że stawka słaba to jeszcze ryzyko. Miłego dnia.

Uważajcie na tą panią (usunięte przez administratora) na każdym kroku obiecuje .Przeciw tej pani już się toczy postępowanie karne o niewypłacanie ludziom pieniędzy.Tak działa ta firma ,przeciągnie do 2 miesięcy będzie obiecywać że księgowa się pomyliła że wszystko wyjaśni a ty czekasz i pracujesz dalej i kasę robisz dla tej firmy ty masz na godzinę np.13euro a ona za ciebie bierze 35 euro .każda godzinka która przerobisz .A za nim zrozumiesz po drugiej wypłacie się zwalniasz i tak to się kręci. Także sprawdźcie opinie sobie tej firmy przed zatrudnieniem.!!!!!

@1234

Jak tak można? A podpisuje z ludźmi jakieś normalne umowy?

S.D

Nie chcesz zostać (usunięte przez administratora) , omijaj tą firmę z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o PMA GmbH - Papenburg

• Jak się pracuje w PMA GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PMA GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMA GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PMA GmbH